Jump to content
Dogomania

Fifi już po operacji, dziękujemy wszystkim za pomoc:)


Recommended Posts

[quote name='monika083']no, warto tam tez zapytac.
2 tys euro to strasznie duzo:( wszystko rozbija sie o ta cholerna kase,[/QUOTE]

Tam już byłam. To właśnie dr Bieżyński jest tam głównym ortopedą. Nie chciał się podjąć ponownej operacji, wyjął tylko gwoździe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='romurem']Stamtąd wracam. Dr Bieżyński jest tam głównym lekarzem. Nie chciał się podjąć ponownej operacji, wyjął tylko gwoździe.[/QUOTE]
Dr Bieżyński ? byłaś we Wrocławiu czy to tylko zbieżność nazwisk ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZZPON']Ja mogę polecić jednego z najlepszych w Warszawie chirurgów ortopedów - Lek. wet. TOMASZ FORMIŃSKI - [url]http://www.natwet.pl/[/url]. Wiem, że Dr Formiński czyni cuda. Ja w jego ręce oddałam swoją PONkę. Pies jechał do Warszawy aż z dolnego śląska, ok. 520 km. Sunia miała robioną rekonstrukcję kolana i wszczepiane implanty. Jest 2 lata po operacji i nic się nie dzieje. Proponuję jeszcze konsultację z Dr Formińskim. Nie zaszkodzi, a wato mieć jeszcze jakąś opinię dodatkową.[/QUOTE]

Jestem na zaproszenie Anuli i Bogusik, Rowniez wspomoge Fifka cegielka na operacje, Pozwolilam sobie przekopiowac powyzszy post o dr Tomaszu Formińskim, Nie wiem czy byla juz o nim mowa, moze on sie podejmie operacji Fifka,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ultrafiolet88']to konto poprosze, chyba, ze gdzies jest a ja niedowidzę?:([/QUOTE]jest jets tlyko że mnie nie było przy kompiku od wczoraj:)juz wysłałam, asia-s rozumiem,że także chciałabys numer konta, czy chodziło o cegielkę allegrowa jak będzie??:):):):)

są pierwsze wpłaty od Anula, Bogusik i dwóch osób spoza dogo-w pierwszym poście na dole uzupełniłam:)jest 930 zł na ten moment-dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Ktoś prosił o tłumaczenie maila od dr.Gunter Schwartz.Tłumaczenie dotyczy drugiego postu,bo pierwszy ma bardzo dożo pozmienianych liter i tylko można się w niektórych zdaniach domyślać o co chodzi.Z grubsza:może mu pomóc,nawet bez sztucznego stawu,koszt 1500-2000€,musi mieć zrobiony komputer tomograf,muszą ustawić odpowiedni kąt platynowej płytki tak aby nie powodowało to bólu.
Drugi e-mail: Po moim powrocie z podróży kongresowej,oglądałem Pani CD.Jednak grubość warstwy kości 2mm jest za duża,by przeprowadzić precyzyjną operację.Prawdopodobnie też urządzenie to nie było w stanie delikatne warstwy odtworzyć.Jest wrażenie,że jeszcze można wygrać i jestem pewny,że można osiągnąć znaczącą poprawę funkcji stawu.Według otrzymanych informacji uważam,że nie będzie konieczny sztuczny staw łokciowy,a na skutek przebytych już operacji istnieje duże prawdopodobieństwo infekcji.Mimo mojego optymistycznego nastawienia muszę dodać,że przy tak mocno zmienionym i wielokrotnie operowanym stawie,istnieje możliwość komplikacji i zagrożenia,Jeśli Pani mimo to,chciałaby do mnie przyjechać,to postaram się dla Pani o odpowiadający termin. Z pozdrowieniami...

Link to comment
Share on other sites

Bogusik bardzo dziękuję za przetłumaczenie może nie jest to precyzyjne ale wiemy wszyscy o co chodzi w mailu.
Jednak mam nadzieję,że może uda się jednak przeprowadzić operację albo w Czechach albo u nas w Polsce.Zdaję sobie doskonale sprawę,że romuren straciła całkowite zaufanie do polskich wetów,niemniej jednak wysłała zapytania wraz z opisem do wetów proponowanych tu na wątku.Czeka na odpowiedź.I my też czekamy a w międzyczasie może uda nam się zebrać jakąś kwotę pieniążków aby wspomóc romuren a tym samym Fifka.Mam nadzieję,że to już będzie ostatnia operacja,która zapewni Fifkowi normalne poruszanie się.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie pomyślałam,że gdyby chodziło to o nas albo,o któregoś z członków naszej rodziny?Odpowiedź była by chyba jednoznaczna:zrobić wszystko aby uratować rękę.Co do psa,to niestety ale on sam nie może nic zrobić.Jest skazany na decyzję człowieka:zadecyduje...obciachać to będzie,obciachane itd..Przyjmie wszystko,co zadecyduje człowiek...Bo nie ma ani wyboru ani na to wpływu.Szkoda,że nie może przemówić ludzkim głosem...wtedy by nam powiedział o czym marzy...?Można się tylko domyśleć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']jest jets tlyko że mnie nie było przy kompiku od wczoraj:)juz wysłałam, asia-s rozumiem,że także chciałabys numer konta, czy chodziło o cegielkę allegrowa jak będzie??:):):):)

są pierwsze wpłaty od Anula, Bogusik i dwóch osób spoza dogo-w pierwszym poście na dole uzupełniłam:)jest 930 zł na ten moment-dziękujemy:)[/QUOTE]

poprosze o nr. konta na pw :-), przez allegro absolutnie nie :-) poniewaz jeszcze pobieraja prowizje od sprzedazy, wiec bezposrednio jak najbardziej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Tak sobie pomyślałam,że gdyby chodziło to o nas albo,o któregoś z członków naszej rodziny?Odpowiedź była by chyba jednoznaczna:zrobić wszystko aby uratować rękę.Co do psa,to niestety ale on sam nie może nic zrobić.Jest skazany na decyzję człowieka:zadecyduje...obciachać to będzie,obciachane itd..Przyjmie wszystko,co zadecyduje człowiek...Bo nie ma ani wyboru ani na to wpływu.Szkoda,że nie może przemówić ludzkim głosem...wtedy by nam powiedział o czym marzy...?Można się tylko domyśleć...[/QUOTE]

Bogusik!Jak to mądrze napisałaś!Dziękuję.Aż łza w oku mi się zakręciła.No właśnie Fifunio tylko jest zdany na decyzję człowieka.
KOchane Cioteczki i może Wujkowie z całego serca dziękuję za okazaną pomoc dla mojego kochanego tymczasowiczka Fifka bo nie wiecie jak bardzo Fifi mi leży na sercu.Stokrotne dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Nic dodać,nic ująć będziemy walczyć o łapkę Fifka![/QUOTE]


straznie dziwni mnie Wasza postawa, z jedenj strony nie ma pieniedzy na psy ktore naprawde tego potrzebuja a z drugiej zbiera sie ciezka kase na uratowanie lapki psa ktora tak naprawde nie jest mu potrzebna, a co jak sie okaże ze operacja sie nie udala, ludzie potrafia zrobic cuda zeby zarobic, niewazne czyim kosztem, a sa psy ktore konaja z glodu , nie ma miejsc na hoteliki dla nich, kastracje czy sterylki, a tu ratuje sie łapke psa prywatnej osoby, przykre

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...