Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='maxxel']:crazyeye:Spondyloza = skopiowany ogon,zanotowalem:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote]


Dlaczego się śmiejesz Maxxel, moze to ma jednak związek?

Bardzo proszę właścicielkę bokserka cierpiącego na tę chorobę o uwagi na ten temat. Jeśli nie na forum, to proszę do mnie na PW. Może masz jakieś artykuły na ten temat ???

Proszę odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]MEGNUM! [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]To żadna rewelacja. Wiemy o tym od dawna. Zaraz po 20 października dowiedzieliśmy się. Sam artykuł widzieliśmy i omawialiśmy już przed Świętami. Ale cieszę się, że w końcu też to zauważyłaś. [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green]W naszej opinii artykuł jest OK. Sama widzisz, że aktualnie obowiązujące rozwiązanie, nie kto inny a ZK traktuje jako [COLOR=green][SIZE=4]„tymczasowe[/SIZE]”. [/COLOR][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green][COLOR=green]Anna Bogucka napisała: [SIZE=4]"do czasu".[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]To jak długo to może jeszcze potrwać? [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Miesiąc, max dwa :lol: .[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]A potem zapanuje co... ?[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green][SIZE=4]PRAWORZĄDNOŚĆ [/SIZE]:loveu::multi:![/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

chwila chwila,a nie podawaliscie info,ze to juz teraz ma stac sie to apocalipto??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Dlaczego się śmiejesz Maxxel, moze to ma jednak związek?

Bardzo proszę właścicielkę bokserka cierpiącego na tę chorobę o uwagi na ten temat. Jeśli nie na forum, to proszę do mnie na PW. Może masz jakieś artykuły na ten temat ???

Proszę odpowiedz.[/quote]

mam cala mase ,chcesz nasze czy anglo -jezyczne??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]A ja sugeruję równie uprzejmie, że być może „donaszasz” po kimś za długie koszule, albo sam się sfilcowałeś i dlatego masz problem z koszulą, i stąd te „ludyczne” porównania :p.[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green][FONT=Verdana]Jesteś out of fashion. [/FONT][FONT=Verdana]Modne są biodrówki :lol:.[/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]Do Siego Roku...:multi::loveu:![/COLOR][/B][/quote]
ciakawe jaki związek ma Jaśkowa koszula z psimi uszami/ogonami? :hmmmm:

[quote name='maxxel']chwila chwila,[B]a nie podawaliscie info[/B],ze to juz teraz ma stac sie to apocalipto??[/quote]
a o ktorym info mówisz ? :evil_lol: Bo ja czytam conajmniej raz w miesiącu, ze to już... za chwileczkę :evil_lol:

[quote name='Olivka']Chodzi mi tylko o związek miedzy faktem obcięcia ogona, a chorobą na którą cierpi ten piesek.
[B] Jeśli masz takie artykuły, to proszę o podesłanie[/B]. Oczywiście w polskim języku, bo ja nie jestem niestety anglojęzyczna.[/quote]
tu się artykuły nie licza, tu się licza opracowania naukowe :p

Link to comment
Share on other sites

Tak mnie dzisiaj naszło w ramach dyskusji na dobermanim forum... przyjmijmy wszyscy na chwilę, że kopiowanie jest dozwolone... kto może je wykonywać? Weterynarze nie bo stosowne pisemka dostali i chyba nawet coś podpisywali... hodowcy też nie... więc kto?:hmmmm:

A tak mi mały zawodnik padł niedoczekawszy północy:lol: pewnie pod ciężarem ogona:evil_lol:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/134/3aa225aa435d6477.jpg[/IMG][/URL]


Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote]
[quote name='ara']Tak mnie dzisiaj naszło w ramach dyskusji na dobermanim forum... przyjmijmy wszyscy na chwilę, że kopiowanie jest dozwolone... kto może je wykonywać? Weterynarze nie bo stosowne pisemka dostali i chyba nawet coś podpisywali... hodowcy też nie... więc kto?:hmmmm:
[/quote]


Jezeli bysmy przyjeli,ze kopiowanie jest dozwolone,zobowiazania wetow byly by anulowane:lol:

[quote]
A tak mi mały zawodnik padł niedoczekawszy północy:lol: pewnie pod ciężarem ogona:evil_lol:
[/quote]

moze niepotrzebny ten balast?


[quote]
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:loveu:[/quote]
[/quote]

...tez sie przylaczam:multi:

Link to comment
Share on other sites

Na dobry poczatek Nowego Roku-dla przypomnienia

by Prof. Dr R. Fritsch
"..The docking of tails and the removal of dew claws in puppies less then four days old without anaesthetic is not connected with any serious pain in such a way that it cannot be allowed from the point of view of the protection of animals. .."

caly artykul;
[URL]http://www.britfeld.com/tail-dock/facts.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=6][COLOR=black][I]D [/I][/COLOR][COLOR=darkorange][COLOR=red][I]o[/I][/COLOR] [/COLOR][COLOR=darkorchid]S [/COLOR][SIZE=4]i [/SIZE][SIZE=5][COLOR=olive]e [/COLOR][/SIZE][COLOR=red][I]g[/I] [/COLOR][SIZE=5]o [/SIZE][SIZE=7][COLOR=magenta]R[/COLOR][/SIZE][COLOR=dimgray][I]o[/I][/COLOR][COLOR=lime]k[/COLOR][COLOR=blue][I]u[/I][/COLOR]![/SIZE][/B]
[B][SIZE=7][U][COLOR=red]2[/COLOR][SIZE=5][COLOR=darkorange]0[/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=blue]0[/COLOR][/SIZE][COLOR=green][I]8[/I][/COLOR][/U][/SIZE][/B]
[U]:tree1::BIG:[/U][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea']... ale jak słusznie zauważył polski Minister Rolnictwa nie obowiązuje ona Polski.[/quote]
[quote name='maxxel']Wybitny znawca molosow Walt Weisse twierdzi np,ze populacja 25%nowo narodzonych bokserow ma w jakims stopniu zdeformowane ogony,dlatego uwaza,ze powinny byc one kopiowane..[/quote]
[quote name='MEGNUM']Ponieważ odpowiedź Ministra traktujemy jako rozwiewającą wiele wątpliwości, oficjalną interpretację ustawy przez najwyższy rangą urząd państwowy, zdecydowalismy się przedstawić ją naszym członkom. [B]Jednocześnie informujemy, ze do czasu ewentualnej zmiany stanu prawnego Zarząd Główny Związku Kynologicznego w Polsce nie zamierza wprowadzać ograniczeń dotyczących udziału w naszych wystawach psów z kopiowanymi ogonami i uszami.[/B]"

[I][B]Anna Bogucka[/B][/I]
[I][B]Rzecznik Prasowy ZG ZKwP[/B][/I][/quote][quote name='PIKA']zycze powodzenia, zeby w ciągu miesiąc - dwoch ktoś napisal chociazby nowelizacje a Sejm w gole zajął się sprawą psich uszow i ognów :evil_lol:
[/quote][quote name='maxxel']...tez sie przylaczam:multi:[/quote]

[quote name='Vectra']Szczęśliwego kopiowanego roku :evil_lol:[/quote]

[quote name='maxxel']..i wielu nastepnych:multi:[/quote]

[CENTER][COLOR=black][FONT=Century Gothic][SIZE=4]Jak powiada stare przysłowie: [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=red][B][I]"PSIE GŁOSY NIE IDĄ POD NIEBIOSY”[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:tree1::BIG:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']
Jezeli bysmy przyjeli,ze kopiowanie jest dozwolone,zobowiazania wetow byly by anulowane:lol:[/quote]

Czy ja wiem... rozmnażanie psów rasopodobnych też jest dozwolone, ale hodowców obowiązują nieco inne "prawa";)

[quote name='maxxel']moze niepotrzebny ten balast?[/quote]

Obawiam się, że główka jest cięższa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ara,,... przyjmijmy wszyscy na chwilę, że kopiowanie jest dozwolone... kto może je wykonywać? Weterynarze nie bo stosowne pisemka dostali i chyba nawet coś podpisywali... hodowcy też nie... więc kto?:hmmmm:"

Maxxel ,,Jezeli bysmy przyjeli,ze kopiowanie jest dozwolone,zobowiazania wetow byly by anulowane:lol:"

Ara, maxxel czy mnie oczy mylą czy właśnie oswoiliście się z myślą, ze kopiowanie jest zakazane? Tak wskazuje logika waszych wypowiedzi.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Ara, maxxel czy mnie oczy mylą czy właśnie oswoiliście się z myślą, ze kopiowanie jest zakazane? Tak wskazuje logika waszych wypowiedzi.:loveu:[/quote]
[/QUOTE]

Jezeli o mnie chodzi z niczym sie nie oswoilem.Wiem,ze jest ustawa,ale jak dla mnie to gniot,do ktorego stosowac sie nie bede..ot wsio

Link to comment
Share on other sites

Jezeli o mnie chodzi z niczym sie nie oswoilem.Wiem,ze jest ustawa,ale jak dla mnie to gniot,do ktorego stosowac sie nie bede..ot wsio[/quote]

Maxxel się nie martw. Jesteś na dobrej drodze w porównaniu z tymi, którzy twierdzą, że nie ma zakazu kopiowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']
Ara, maxxel czy mnie oczy mylą czy właśnie oswoiliście się z myślą, ze kopiowanie jest zakazane? Tak wskazuje logika waszych wypowiedzi.:loveu:[/quote]

Karmi, przecież moje szczeniaki i tak są niekopiowane...:loveu: ale jestem przeciw zakazowi, bo:

[quote name='la_pegaza']Z przerażaniem obserwuję, że hodowca zostawia szczeniakom ogonki, a w nowym domu w wieku 3-4 miesięcy kopiuję się psu ogon :shake:[/quote]

a to już jest czysty sadyzm:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea']Ale może wiesz od kiedy zakaz kopiowania uszu we Francji obowiązuje, bo zakaz wystawiania nie dotyczy wszystkich psów, prawda? Dodam, że zakaz kopiowania jest tam związany z regulacją, do której respektowania zobowiązała się Francja, ale jak słusznie zauważył polski Minister Rolnictwa nie obowiązuje ona Polski.[/quote]

Obowiązuje od 1.05.04. ( data wejścia w życie)
Mówiąc o ,,regulacji" masz zapewne na myśli Europejską konwencję o ochronie zwierząt towarzyszących.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiscie nie ma..Gdybym kupowal psa w kraju znalazlbym hodowle,gdzie szczeniak bylby kopiowany.[/quote]

Zapewne. Zapewne, gdybyś chciał to z pewnoscią kupiłbyś kradzioną komórkę, albo znalazł kogoś do obicia gęby nielubianemu sąsiadowi. Tak to jest. Niektórzy mówią, że prawo jest po to żeby go łamać.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...