Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

Link do pierwszego ogloszenia Kamusi [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Niesmiala-i-delikatna-Kama--rozpaczliwie-poszukuje-domku-id28636.html[/url]

Umieszczone jest w wojewodztwie podkarpackim, miasto Przemyśl. Moze wstawić jeszcze na jakieś inne wojewodztwo i miasto? Tylko jakie?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie jak skontaktować się z Oleną??? Kama ma już na 100% DOM STAŁY u wspaniałej osoby, znała się z Krysią! Osoba doświadczona, warunki lokalowe ekstra, od lat zajmuje się cieżkimi przypadkami ze schroniska, ma swoje dwa psiaki, ma dla nich ogromne serce i dużo czasu, jej siostra miała też dwa, ale jeden odszedł niedawno. Wzruszyła się historią Kamy i Oczki - póki Oczka jest w Krakowie (bo ta osoba jest z Krakowa) ona chętnie umożliwiłaby im np. jakiś wspólny spacerek. Osoba jest sprawdzona, od dłuższego czasu i ja ją znam. Pokochała Kamę:) Kto mógłby od poniedziałku umówić się na wizytę pa???? To Kraków, może Dogo07 Proszę o kontakt, będę jutro dzwonić do Ocelot, w razie czego ona ma mój nr! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']Słuchajcie jak skontaktować się z Oleną??? Kama ma już na 100% DOM STAŁY u wspaniałej osoby, znała się z Krysią! Osoba doświadczona, warunki lokalowe ekstra, od lat zajmuje się cieżkimi przypadkami ze schroniska, ma swoje dwa psiaki, ma dla nich ogromne serce i dużo czasu, jej siostra miała też dwa, ale jeden odszedł niedawno. Wzruszyła się historią Kamy i Oczki - póki Oczka jest w Krakowie (bo ta osoba jest z Krakowa) ona chętnie umożliwiłaby im np. jakiś wspólny spacerek. Osoba jest sprawdzona, od dłuższego czasu i ja ją znam. Pokochała Kamę:) Kto mógłby od poniedziałku umówić się na wizytę pa???? To Kraków, może Dogo07 Proszę o kontakt, będę jutro dzwonić do Ocelot, w razie czego ona ma mój nr! :)[/QUOTE]

tu są cioteczki z Krakowa.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174348-KRAKOWSKIE-BULOWATE-...jest-ich-ca%C5%82a-masa-(/page56[/url]

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, domek zwraca za transport, pieniążki po niej mają przejść po prostu na psiaka, który najbardziej potrzebuje. W domku już czekają na Kamę:) Pisałam WUjkowi Ubocze referencje domku - gdyby mogła tam iść Dogo byłoby świetnie bo od razu Joasia - Pancia Kamuni umówiłaby się na jakiś spacerek z Oczką. Joasia znała Krysię [*] i bardzo myślała o Oczce i Kamie, ale musiała popracować nad siostrą, która przeżyła ciężko odejście swojej suni. Grunt, ze Kama będzie żyła jak księżniczka, a co roku na wakacje będzie jeździć do Zakopanego:)
Olena, zmieniaj tytuł - pa może być już od poniedziałku,, a Kama może się pakować najprędzej jak się da:)

Link to comment
Share on other sites

Już nie pamiętam do kogo napisałam na PW podając osobę z Krakowa, do której można się zwrócić o wizytę PA - nawet nie zauważyłam, że o tę właśnie Kamę chodzi :) Myślicie, że ona dałaby się przewieźć pociągiem? Jeśli tak, proszę o kontakt - pomyślimy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...