Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Olena84']Wujek JUBU zawiezie jutro Kame, dogadujemy szczegoly!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

To cudownie. Ale Olena nie odpowiedzialaś na moje pytanie PW a zadalam je trzy razy i zaczynam sie już martwić brakiem odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

A ja znowu przepraszam wszystkich, których tym razem obudziłam w niedziele o 7 rano:evil_lol:. Wujek jubu juz w drodze.
Jeśli chodzi o koszty transportu, beda wynosic okolo 350zl, to i duzo i malo, dlatego, ze wiezie Kame dogomaniak polecony przez Rite60:loveu::loveu::loveu:, Kama jedzie z doswiadczonym wujkiem, jest zabezpieczona przed ucieczka w podrozy, bedzie na pewno dowieziona pod dom, Jubu jedzie najpierw 120km do samej Promnej noi cały dzień jeździ. Poza tym pociąg z psem wyszedł by 100zl taniej, a nerwow wiecej. Pani Asia, ktora adoptuje Kame da 150zl, powiedziala, ze zaplaci za wszystko ale w troszke pozniejszym terninie, bo miala operacje swojego psa i na razie da tylko tyle. Takze zatanowmy sie jak to zrobic, czy z pieniedzy ktore zostaly z wienca dajemy te 200zl na transport ( ja i tak przeleje reszte kwoty od razu na konto jubu i bedziemy potem ustalac miedzy soba), czy jak? Noi tez na spokojnie zastanowmy sie jak z pieniedzmi na hotel i z konta Zuzki.

Link to comment
Share on other sites

Takie rewelacyjne wieści to balsam dla serca i duszy :)

Powiedzcie mi teraz, jak to rozliczamy?
Ja mogę z konta psiaków zuzki (495zł) zapłacic teraz 200zł za transport Kamy. Jesli nowa opiekunka suni będzie miała ochotę potem dopłacic te 200zł za transport, to może przekaże te pieniądze na jakiegoś innego psa, po prostu. Wujka Jubu nie można blokowac z płatnościami.
Mogę też uregulowac hotel Kamy-tu prośba do Donki, by podała kwotę do zapłaty. Wtedy zobaczymy ile zostanie nam na koncie.
Jestem za tym, by wesprzec z pozostałych pieniędzy Henia. Nie wiem, czy Oczka potrzebuje jakiegoś wsparcia, bo z tego co sie orinetuję, na ten moment jest zabezpieczona w karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Takie rewelacyjne wieści to balsam dla serca i duszy :)

Powiedzcie mi teraz, jak to rozliczamy?
Ja mogę z konta psiaków zuzki (495zł) zapłacic teraz 200zł za transport Kamy. Jesli nowa opiekunka suni będzie miała ochotę potem dopłacic te 200zł za transport, to może przekaże te pieniądze na jakiegoś innego psa, po prostu. Wujka Jubu nie można blokowac z płatnościami.
Mogę też uregulowac hotel Kamy-tu prośba do Donki, by podała kwotę do zapłaty. Wtedy zobaczymy ile zostanie nam na koncie.
Jestem za tym, by wesprzec z pozostałych pieniędzy Henia. Nie wiem, czy Oczka potrzebuje jakiegoś wsparcia, bo z tego co sie orinetuję, na ten moment jest zabezpieczona w karmę.[/QUOTE]

Dzięki, że pomyślałas o Heniu. ;)

A na hotelik Kamy nie wystarczy kasy z październikowych deklaracji?

Co do potrzeb Oczki to musi sie wypowiedzieć Dogo. Pisala na watku Oczki o potrzebie wizyty u Weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dzięki, że pomyślałas o Heniu. ;)

A na hotelik Kamy nie wystarczy kasy z październikowych deklaracji?

Co do potrzeb Oczki to musi sie wypowiedzieć Dogo. Pisala na watku Oczki o potrzebie wizyty u Weta.[/QUOTE]

Pewnie wystarczy. Nie wiem, ile wpłynęło do tej pory do Oleny.
Ja poproszę póki co na PW o dane do przelewu dla Jubu ;)

Link to comment
Share on other sites

Szarotko myślę, że Joasia z wielką chęcią przyjmie Cię na wizycie poadopcyjnej:) i przy okazji można będzie umowę podpisać:) Zdjęcia są już obiecane, tylko trzeba poczekać aż nowy wujek Kamusi będzie mógł je zrzucić z aparatu, ale wieści mamy obiecane na bieżąco! Dotąd wiem, że Kamie bardzo się spodobał ogródek! W dodatku apetycik jej dopisuje :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...