Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

Ja też już jestem. Przepraszam Iwoniam za pobudke w sobote:oops:, niestety moj pies ma gdzies w sobie budzik codziennie na 6 rano :placz:.
Do Kalvy tez mialam problem sie dodzwonic bo ona z kolei się kąpała:evil_lol:. Napisalam by zadzwonila do Ciebie lub napisala adres, mam nadzieje, ze juz wszystko masz.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie przedadopcyjna była - iwoniam mówi, że domek super! Kamunia będzie miała gotowane jedzonko, ogródek do dyspozycji, towarzystwo do zabawy itd.:)))
Domek już czeka, transport będzie opłacony. Domek miał nadzieję, że pieniążki, które ewentualnie zostałyby po Kamuni pomogą po prostu innej potrzebującej biedzie, oczywiście za zgodą darczyńców i z ich decyzją dla kogo.
Kto może podzwonić z transportem? Ja już zamordowałam telefon:/

Link to comment
Share on other sites

później oczywiście więcej info, bo teraz wpadam na szybko, Kamuniu, zostałaś już oficjalnie księżniczką, za którą oczywiście i tak wszyscy Cię mamy:) Pisałam prośbę o transport na fb, zobaczymy. Czy ktoś jeszcze może się dowiedzieć więcej? Domek zwraca koszty!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']później oczywiście więcej info, bo teraz wpadam na szybko, Kamuniu, zostałaś już oficjalnie księżniczką, za którą oczywiście i tak wszyscy Cię mamy:) Pisałam prośbę o transport na fb, zobaczymy. Czy ktoś jeszcze może się dowiedzieć więcej? Domek zwraca koszty![/QUOTE]

Ja już też dziś rozpuściłem wici na FB w grupach. Również wpisałem Kamunię na wątek transportowy dogo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']z FB kopiuje
[I]
Basia oferuje transport, choć pociągiem, na trasie Warszawa - Kraków, Kraków - Warszawa. Niemal w każdy weekend. Dla każdego potworka - psa, kota czy myszy. Tel. 530-478-470
Jeśli będą chętni, może jechać przez Kielce i Radom.

A z tych ofert nic sie nie da wykorzystać?
Co prawda Kama ma jechać samochodem ale ekspressem z W-wy do Krakowa to tylko ok. trzech godzin.

Aneta i jej chłopak jeżdżą czasem na trasie Warszawa-Kraków-Warszawa. Weekendami, ale jeśli będzie coś pilnego - mogą nagiąć terminy.[/I]
[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=1477660641[/url][/QUOTE]

A z tych ofert nic sie nie da wykorzystać?
Co prawda Kama ma jechać samochodem ale ekspressem z W-wy do Krakowa to tylko ok. trzech godzin.

Link to comment
Share on other sites

CIAO, KONTAKTOWALIŚCIE sie może z osobą z tego linku na FB, który wam podesłałam? [url]http://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364[/url]

może ktoś tam pomoże z Kamusią
Pani bardzo dobra dla zwierzątek. Rozmowy skończyć nie mogłyśmy - gdyby nie wizyta kolejna to bym pewnie kolejną godzinę tam posiedziała :-)
Na pewno Kama tam będzie mieć jak w raju; fajny ogród, krakowskie planty do długich spacerków nieopodal, grzeczne suczki do towarzystwa. I Pani wie, co robi.
Kama będzie tam szczęśliwa, na pewno..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']CIAO, KONTAKTOWALIŚCIE sie może z osobą z tego linku na FB, który wam podesłałam? [url]http://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364[/url]

może ktoś tam pomoże z Kamusią
Pani bardzo dobra dla zwierzątek. Rozmowy skończyć nie mogłyśmy - gdyby nie wizyta kolejna to bym pewnie kolejną godzinę tam posiedziała :-)
Na pewno Kama tam będzie mieć jak w raju; fajny ogród, krakowskie planty do długich spacerków nieopodal, grzeczne suczki do towarzystwa. I Pani wie, co robi.
Kama będzie tam szczęśliwa, na pewno..[/QUOTE]

Iwoniam, serdecznie Ci dziekuje za pomoc koleżance Cliefforda z Orzechowiec. (czyli Kamusi):buzi:

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie, ze wizyta tak dobrze przebiegla.
Czy do tych ludzi podanych tutaj z fb ktos juz dzwonil, jesli nie, zadzwonie jeszcze, bo tez powrzucalam ja i pytalam po znajomych ale w moich kregach nic z tego. Ja przez 2 tyg wolnego napewno nie moge wziac w pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ciesze sie, ze wizyta tak dobrze przebiegla.
Czy do tych ludzi podanych tutaj z fb ktos juz dzwonil, jesli nie, zadzwonie jeszcze, bo tez powrzucalam ja i pytalam po znajomych ale w moich kregach nic z tego. Ja przez 2 tyg wolnego napewno nie moge wziac w pracy.[/QUOTE]

Myslę, ze nikt nie dzwonil bo chyba był by tu jakis wpis. Zadzwoń jesli możesz ;)
a koszty rozmowy odliczysz sobie ewentualnie z deklaracji Kamy. Tylko dziś to chyba juz za poźno na telefon?

Mam jeszcze pytanie, czy cala rzecz jest jakoś uzgodniona ze schroniskiem. Bo potrzebna będzie umowa adopcyjna na ds.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']No właśnie nie wiem czy ze schroniskiem, czy z dt?
Wydaje mi sie, że ktos juz z kims z fb rozmawiał, tylko nie wiem czy ze wszystkimi. Zaraz napisze w takim razie wiadomosci do wszystkich chetnych.[/QUOTE]

To moze najpierw tym transportem sie zająć. Jak juz bedzie wiadomo co i jak to dopiero w schronisku uzgadniać

Link to comment
Share on other sites

Ja mam na razie oddźwięk na FB od trzech osób.

Jedna osoba mówi, ze jej koleżanka, która przewozem się zajmowała, pewnie jutro zadzwoni.

Druga osoba, że może tą trasą jechać we wtorek, ale jeszcze dziś nie wie.

Trzecia osoba z Krakowa pyta, czy to Promna koło Białobrzegów i pisze, że może pojechać w następny weekend.

Zbieram wszystkie możliwości i szukam dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Napisałam do Anity W. z fb, ale z tego co widze na wydarzeniu na razie nikogo nie ma.[/QUOTE]

Coś sie musi znaleźć. To nie jest w końcu wielka odleglość do pokonania ;) .
I grzeczny, maly pies. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...