Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

niedługo szczęśliwe zakończenie więc będzie dużo łez......a gdzie łzy tam i chusteczki......

[url]http://www.dogomania.pl/threads/215407-!!!...nie-płacz-Ewka....-do-dnia-16.10.-Decoupage!!?p=17725650#post17725650[/url]

[URL=http://zdjecie.net.pl/?ref=e8be454c2cce6c829cdefccc646ed6d4.jpg][IMG]http://zdjecie.net.pl/zdjecia/e8be454c2cce6c829cdefccc646ed6d4.jpg[/IMG][/URL]

ku pamięci "zuzki"

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam, cudownie by poprosić Dogo07 o wizytę - ktoś oczywiście może z nią iść, ale chodzi o to, by mogły się umówić na wspólny spacerek Oczki i Kamy:) wizyta to raczej formalność, ale domek jest gotów i już wypatruje księżniczki Kamuni:)

Link to comment
Share on other sites

z FB kopiuje
[I]
Basia oferuje transport, choć pociągiem, na trasie Warszawa - Kraków, Kraków - Warszawa. Niemal w każdy weekend. Dla każdego potworka - psa, kota czy myszy. Tel. 530-478-470
Jeśli będą chętni, może jechać przez Kielce i Radom.

Aneta i jej chłopak jeżdżą czasem na trasie Warszawa-Kraków-Warszawa. Weekendami, ale jeśli będzie coś pilnego - mogą nagiąć terminy.[/I]
[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=1477660641[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pisałam na wątku Kamusi i wcięło mi posta :roll:.
Jeśli chodzi o wizyte pzrzedadopcyjną to podobnie jak z tymczasami nie mam żadnego doświadczenia.
Oczka jest pierwsza :).
Podajcie mi na pw adres domku, być może ktoś z doświadczonych osób będzie miał blisko i będzie mógł pomóc.
Jeśli nie , to zapytam mojego tz czy może mi pomóc.
Będziemy w kontakcie.
Pozdrawiam :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Pisałam na wątku Kamusi i wcięło mi posta :roll:.
Jeśli chodzi o wizyte pzrzedadopcyjną to podobnie jak z tymczasami nie mam żadnego doświadczenia.
Oczka jest pierwsza :).
Podajcie mi na pw adres domku, być może ktoś z doświadczonych osób będzie miał blisko i będzie mógł pomóc.
Jeśli nie , to zapytam mojego tz czy może mi pomóc.
Będziemy w kontakcie.
Pozdrawiam :).[/QUOTE]

Czyli przydalby sie jeszcze ktoś z Krakowa do wspólnej wizyty przedadopcyjnej w przyszlym domku Kamy?
To moze wpisać prośbę na wątkach w dziale woj. malopolskiego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Już nie pamiętam do kogo napisałam na PW podając osobę z Krakowa, do której można się zwrócić o wizytę PA - nawet nie zauważyłam, że o tę właśnie Kamę chodzi :) Myślicie, że ona dałaby się przewieźć pociągiem? Jeśli tak, proszę o kontakt - pomyślimy ;)[/QUOTE]
Ja wyslalam pw do Reno z kilkoma namiarami na Cioteczki z Krakowa lacznie z telefonami i adresami mailowymi.

Link to comment
Share on other sites

witam, doświadczenie w wizytach mam małe ale mogę pójść jeśli nie uda Wam się znaleźć kogoś bardziej doświadczonego. Mieszkam w centrum Krakowa, pracuję do 16, później jestem wolna, poza najbliższym poniedziałkiem, kiedy to pilnuje suni po sterylce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']witam, doświadczenie w wizytach mam małe ale mogę pójść jeśli nie uda Wam się znaleźć kogoś bardziej doświadczonego. Mieszkam w centrum Krakowa, pracuję do 16, później jestem wolna, poza najbliższym poniedziałkiem, kiedy to pilnuje suni po sterylce.[/QUOTE]

To moze latwiej/raźniej/ byloby wam zrobić wizytę wspolnie z Dogo7 ?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam namiary na florentynkę, kiwi, jagienka42. Ja przepraszam, ale nie mam za grosz czasu by obdzwaniac ludzi. Podobno tez amiga jest z Krakowa i ma doświadczenie w wizytach. Do nikogo nie pisałam, bo najzwyczajniej w świecie nie miałam kiedy. Ja nie jestem w stanie koordynowac tematu. Z tego też powodu nie podejmowałam się prowadzenia wątku Kamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Dostałam namiary na florentynkę, kiwi, jagienka42. Ja przepraszam, ale nie mam za grosz czasu by obdzwaniac ludzi. Podobno tez amiga jest z Krakowa i ma doświadczenie w wizytach. Do nikogo nie pisałam, bo najzwyczajniej w świecie nie miałam kiedy. Ja nie jestem w stanie koordynowac tematu. Z tego też powodu nie podejmowałam się prowadzenia wątku Kamy.[/QUOTE]

A można to przekierować na Olenę - bo to ona wlaściwie prowadzi wątek?

Tylko nie wiadomo kiedy sie pojawi na dogo.

[B]Ale skoro MTD się zgodzila i Dogo7 tez - to naprawde moglyby to zrobić wspolnie.
Tylko, zeby sie dogadaly - kiedy? Bo im szybciej tym lepiej. Kama czeka i domek czeka.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Mogę Wam domek sprawdzić - no problem, napisałam już szczególiki na Pw, pozdr ! ;-)[/QUOTE]

Widzę, że juz jesteś na wątku, wielkie dzieki ! :lol: Tak jak napisalam na PW nie znam szczególów - to jest namiarow na potencjalny domek. Nie wiem kto poza Oleną je ma ale sprobuje coś ustalić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Mogę Wam domek sprawdzić - no problem, napisałam już szczególiki na Pw, pozdr ! ;-)[/QUOTE]

Szczegóły znaja Kalva i Olena. Ale żadnej nie ma na teraz wątku. W razie co zadzwonie jutro do Oleny bo dziś juz zapóźno.

Link to comment
Share on other sites

Napiszcie mi proszę ten adres - wyjeżdżam do schronu i wrócę dopiero wieczorem do domu. Ktoś dzwonił po Tobie Olena, ale ja nie mogę się połączyć, wysłałam sms, ale brak odpowiedzi. Wyslijcie mi smska z nr tel tej osoby i ew. ulicą, ok? Plizzz Już nie dzwońcie, bo jadąc nie będę mogła odebrać telefonu. chyba, że za jakieś 45 minut w schronie, Pozdr!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...