Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Olena84']Czyli to ta pani Maria. Ale np. p. Marta Dziubak wpłaciła raz - czyli nie stała jak zapewniła.
Dzis sie na fb zaloguje ze swojego konta i moge jej napisac, ze teraz ja zbieram deklaracje.[/QUOTE]
Przepraszam a skad wiesz ,ze p.Marta wplacila raz? To na Twoje konto szly wplaty?Bo Krystyna
[*] nie zrobila rozliczenia na wydarzeniu na FB..........
Mam prosbe o sprawdzenie wplat ze srody , czwartku, piatku dla Kamy.Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ciekawe tylko, czy podtrzymuje, chyba o to Olenie chodziło :)[/QUOTE]
mmd, tam widac ,ze podziekowania sa powtarzane wiec pewnie wplacala teraz jest kwestia na jakie konto?Jak widac pieniadze wplacalo kilka osob ale rozumiem ,ze to byly wplaty na konto Krystyny
[*]. Wydarzenie zaraz sie konczy..............

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Donia, Donia mowi, że Kama bardzo szybko sie u niej zaklimatyzowała, nie widać, żeby była juz nową sytuacja przerażona i powiem szczerze bardzo sie z tego cieszę, bałam sie, że będzie musiała długo sie oswajać, a potem kolejny szok, nowy ds. Donia uważa, że to zdjeciach wygląda na smutną, przestraszoną, a wcale taka nie jest, wiadomo pierwszy dzień był ciężki, ale teraz Kama bardzo dobrze czuje sie jako obrońca domu, biegnie jak zadzwoni dzwonek, szczeka, ale to wszystko wynika z ciekawości, a nie jakiejś wrogości, bardzo lubi córkę Oli, choć Donia uważa że to za wcześnie, by juz mówic że napewno nadaje się do domu z dziećmi. Pierwszej nocy troche sie krępowała jeśli chodzi o spanie na łóżku, ale teraz chętnie sie do niego pcha;), lubi właśnie spać na fotelach, łóżkach, podłogi i kafelki nie są dla niej;).

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, kończy się na FB wydarzenie Kamy założone jeszcze przez śp. Krysię i z jej namiarami. Chcemy (zwierzolubni z FB i dogo) założyć następne, tak jak zostało założone dzisiaj Oczce. Jeśli nic nie macie przeciwko, prosiłbym bardzo o historię i prezentację psiaka, z kontaktem ws. ewentualnej adopcji i innej pomocy. Obiecujemy aktualizować informacje, rozsyłać i wprowadzać nowe fotki...

PS. Druga tymczaska Krysi - Oczka ma już nowe wydarzenie. Adminami są tam Kalva, Ocelot i ja...

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=277984712219487&ref=ts#!/event.php?eid=277984712219487[/URL]

Link to comment
Share on other sites

UBOCZE, dzięki WIELKIE za chęc pomocy. Postaramy sie tu jak najszybciej zebrac info o sunieczce, oraz dane do ewentualnej pomocy. Ja żałuję, że odwożąc Kamę do Donki nie pstryknęłam jej żadnej fotki, ale cholercia czas nas troszkę gonił, bo mieliśmy przed sobą ponad 250km.
Od siebie mogę tylko napisac, że Kamusia bardzo ładnie jeździ samochodem. Wprawdzie mieliśmy ją z tyłu w klatce, ale jechała cichutko i spokojniutko jak myszka. Jestem przekonana, że potencjalnego nowego opiekuna pokocha w ciągu kilku dni, i będzie to miłośc taka po grób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']UBOCZE, dzięki WIELKIE za chęc pomocy. Postaramy sie tu jak najszybciej zebrac info o sunieczce, oraz dane do ewentualnej pomocy. [FONT=Arial Black]Ja żałuję, że odwożąc Kamę do Donki nie pstryknęłam jej żadnej fotki, ale cholercia czas nas troszkę gonił, bo mieliśmy przed sobą ponad 250km.[/FONT]
[FONT=Arial Black]Od siebie mogę tylko napisac, że Kamusia bardzo ładnie jeździ samochodem. Wprawdzie mieliśmy ją z tyłu w klatce, ale jechała cichutko i spokojniutko jak myszka. Jestem przekonana, że potencjalnego nowego opiekuna pokocha w ciągu kilku dni, i będzie to miłośc taka po grób[/FONT].[/QUOTE]

Nie ma sprawy! Cieszę się, że choć tak mogę pomóc. Już pierwsze spostrzeżenie poszło w świat, na to wydarzenie, założone przez Krysię, już się przedawniające. Gdy tylko będzie cały tekst i namiary, zaraz robimy event...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Nie ma sprawy! Cieszę się, że choć tak mogę pomóc. Już pierwsze spostrzeżenie poszło w świat, na to wydarzenie, założone przez Krysię, już się przedawniające. Gdy tylko będzie cały tekst i namiary, zaraz robimy event...;)[/QUOTE]

Zajrzyj do pierwszego postu tam jest gotowy tekst ogloszenia. Można jeszcze uzupelnić np. że ładnie/grzecznie jeździ samochodem. :lol:
A fotek róznych jest sporo na wątku to coś mozna z nich wybrać. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Zajrzyj do pierwszego postu tam jest gotowy tekst ogloszenia. Można jeszcze uzupelnić np. że ładnie/grzecznie jeździ samochodem. :lol:
A fotek róznych jest sporo na wątku to coś mozna z nich wybrać. :lol:[/QUOTE]

Dzięki, jeszcze tylko potrzebny numer konta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Już jestem, zaraz pouzupelniam pierwsza stone o bazarek, zmienie tytul i powysylam pw z nr konta, jakby co prosze je przesylas dalej, gdy mnie nie ma. Kontakt moge dac na siebie, tylko moze tez na dt? Schronisko sie moze nie polapac o jakiego psa chodzi skoro go nie maja, poza tym skad maja wiedziec jak sie czuje po jakims czasie, tak mnei sie zdaje;)[/QUOTE]

Racja,wlasnie o to mi chodzilo zeby nie dawac kontaktu na schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...