Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

Myslę ze trzeba dać rodzinie Zuzki kilka dni na pozbieranie sie po tragedii.
Mam nadzieję że po przedstawieniu sytuacji i rodzina przychylnie podejdzie do problemu.
Podrzymuję stałą dla Kamusi 25 zł ( gdy grosza się nadda prześlę więcej )
Pozdrowienia dla Kamci.Zuzka szczęśliwa ze dziewuszki pod tak dobra opieką.
CiotkaE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawel1w25']Mnie bardzo się podoba .[/QUOTE]

Pawel1w25 - a na kogo wedlug Ciebie dawać kontakt w ogloszeniach. Moze na razie na schronisko? Czy masz inną/lepszą propozycję ?

Prosilam tez Neczke o pomoc w oglaszaniu - myśle, ze sie odezwie.

Nie umiem niestety robić allegro.

Link to comment
Share on other sites

Tak - to Olena 84 jest skarbnikiem Kamusi ( prowadzi też wątek Kamy ) i - jeśli tylko wyrazi na to zgodę - może koordynować ogłoszenia Kamy na Allegro .
Dostałem od niej właśnie na pw numer konta do wpłat na Kamusię i już za październik wysłałem swoją deklarację Kamusiową ( 100.00 zł. ).
Z tego co pisała Olena - dostęp do internetu ma tylko w pracy , tak więc od poniedziałku do piątku .
Myślę zatem , że powinna podać do siebie numer telefonu , tak , aby można mieć z nią kontakt przez cały czas .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawel1w25']Tak - to Olena 84 jest skarbnikiem Kamusi ( prowadzi też wątek Kamy ) i - jeśli tylko wyrazi na to zgodę - może koordynować ogłoszenia Kamy na Allegro .
Dostałem od niej właśnie na pw numer konta do wpłat na Kamusię i już za październik wysłałem swoją deklarację Kamusiową ( 100.00 zł. ).
Z tego co pisała Olena - dostęp do internetu ma tylko w pracy , tak więc od poniedziałku do piątku .
Myślę zatem , że powinna podać do siebie numer telefonu , tak , aby można mieć z nią kontakt przez cały czas .[/QUOTE]

W takim razie poczekamy do poniedzialku z ogloszeniami az odezwie sie Olena84.
Ale po zastanowieniu myslę, że warto podać kontakt i na Olenę i na schronisko.

Myślalam też, czy pieniędzy dla Kamy nie moznaby przekazywać w drodze "wirtualnej adopcji" - wplacać na schronisko, a schronisko przelewałoby je na osobe która ma umowę adopcyjną/dt/ ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawel1w25']i rozliczać się z DT .
Tak będzie prościej .
Nie nam w tym doświadczenia , ale tak mi się wydaje .[/QUOTE]

Ale opcja wplaty poprzez organizacje pozytku poblicznego daje mozliwość odliczenia wplaconej kwoty od podatku i dlatego mnie bardzo by odpowiadala.
Oczywiście każdy moze wplacać w sposob w jaki mu najwygodniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawel1w25']powinna na pierwszej stronie wątku Kamy podać swoje dane i numer konta do wpłat na Kamę .
Tak by było chyba łatwiej i osoby odwiedzające wątek Kamusi, a chcące pomóc - miały by od razu gotowy numer konta do wpłat .[/QUOTE]

Takie dane to chyba raczej na PW.

I może zmienić tytul wątku ? Na przyklad: [B]Kama w nowym dt. Potrzebne wsparcie finansowe. Liczy sie każda zlotowka.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Arielka186 zrobila bazarek na rzecz Oczki i Kamusi [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]...
:buzi:
Zaglądajcie, podrzucajcie, zapraszajcie i kupujcie !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...