Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Dzięki Murka.
W tym kłopot- ja mam łapę nieczynną jakoś do końca tygodnia, lekarzy nie narażę- sa mi potrzebni, zstaje morbital...:-)
A jak go wyleczymy, to jakie ogłoszonka mu zapodamy?
Witamy "Od Zmierzchu do świtu" hiehie. Buziaki.
Lokatorów nie widać.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo nieciekawe wiadomości :( Sądzę, że on może być w ogromnym szoku. Został zabrany z miejsca które z jakiś przyczyn było dla niego ogromnie ważne... Mam nadzieję, że jednak się uspokoi, bo inaczej rzeczywiście nie można nikogo narażać na utratę zdrowia.
Co też się dzieje w tej małej główce :(

Link to comment
Share on other sites

I tak musi swoje odsiedzieć, bo pogryzł mnie i lekarza, a szczepiony nie był, więc 15 dni obserwacji ma zapewnione i módlmy się, żeby nie był chory, bo jak ja sie wścieknę, to parę rzeczy "po drodze" pozałatwiam :-=)))

Link to comment
Share on other sites

A jak on ma się zachowywać, skoro szmat czasu biwakował na wolnej przestrzeni, z dala od ludzi, wolny jak ptak?? Podchodził do nich na tyle blisko żeby dostać coś do jedzenia, i ponownie wracał na swoje miejsce. Dla niego ta klatka to po prostu szok!! Trzymam kciuki i mam nadzieje, że prędzej czy później oswoi się i zacznie normalnie funkcjonować. Gosia, a jakieś leki uspokajające może dać?

Link to comment
Share on other sites

No cóż...wieści faktycznie są złe i źle rokują na przyszłość:( Najgorsza jest ta nieprzewidywalność tego psa - zachowuje się normalnie i nagle ma atak agresji, nie wiadomo z jakiego powodu ostro się rzuca i atakuje z całą mocą. Na pewno takie zachowanie nie minie mu szybko...Wierzę, że Tattoi będzie w stanie w ciągu tych kilkunastu dni ocenić szanse na zmianę zachowania Szafrana, bo dobrze zna się na psach i niejedno już w życiu widziała.

Teraz chyba sami rozumiecie czemu MaDi, teresz10 i szafranekm nie mogły wtedy same złapać i opanować tego psa....??

Link to comment
Share on other sites

Niewesolo :shake: Oby to nie byly problemy neurologiczne.Kiedys byl watek psiaka z podobnym zachowaniem i niestety.....
Wspolczuje dzielnej zalodze hoteliku,macie nielatwe zadanie i co najgorsze - za soba juz pierwsze obrazenia.
Oj,Szafranku,uwierz w czlowieka i jego troske.

Link to comment
Share on other sites

Po diagnozie medycznej i wyleczeniu można spróbować z różnymi preparatami wspomagającymi Reksowi się udało mimo,że miał podobne zachowania więc Szafranek też ma szansę.
[url]http://uwaga.tvn.pl/44367,news,1,rex_zaniedbany_pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mnie to martwi i smuci co przeczytałam.
Nie zamierzam klepać uspokajająco w klawiaturę.
Wierzę w Tattoi. Znam ją. Nie podda się łatwo. Łatwo nie będzie.

Trzymaj się Tattoi. Masz doświadczenie i wiedzę. Ja uszanuję każdą Twoją decyzję.

Link to comment
Share on other sites

[B]Deklaracje:
[/B] 20 zł. - Poker dekl. stała,
20 zł - motyleqq, dekl. stała,
[B]20 zł. - szafranekm - dekl. stała - wpłacone,[/B]
[B]15 zł. - Eva2406 - dekl. stała- wpłacone za 3 m-ce.[/B]
20 zł. - Nooks - dekl. jednorazowa.
10 zł - grzenka - dekl. stała,

[B]WPŁACONE: 35 ZŁ.[/B]

[B]Jednorazowe wpłaty:[/B]

200 zł od Yv1958 - wpłacone
148 zł z bazarku paniMysza - wpłacone
50 zł od szafranekm
20 zł od paniMysza - wpłacone
50 zł od mojego znajomego W.Tataka - wpłacone
5 zł. od paniMysza - pozostała kwota z bazarku Pelego,wpłacone,
100zł. od bico,wpłacone
20 zł. od Urszula Dudek - wpłacone.
20 zł.od Pola53
10 zł od grzenka
RA_DUNIA 50 zł. - wpłacone
AnnaA - 15 zł. - wpłacone.
Zosia123 - 10 zł.- wpłacone,
kmurdz - 30 zł - wpłacone,
Andegawenka - 50 zł.

[B]RAZEM - 778 ZŁ.[/B]

[B] wpłacone 778 ZŁ[/B] [B]+ 35 zł =813 zł. [/B]

[B]WYDATKI:[/B]

[B]Transport z Opola Lub. do Józefowa k/Otwocka - 400 zł.
smycz dla szafranka - 9,50 zł.
kaganiec - ( był niestety potrzebny) - 16.00 zł.

RAZEM: 425,50 ZŁ.

POZOSTAŁO: 387,50 ZŁ. stan na dzień 19.05.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']3 osoby zadeklarowały fanty na bazarek, plus ja, więc myślę że trochę tego będzie. dobrze się rozreklamujemy i damy radę :)[/QUOTE]

Pewnie, że damy radę, dziękujemy motyleqq.Oby tylko szafranek przekonał się do człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Bardzo mnie to martwi i smuci co przeczytałam.
Nie zamierzam klepać uspokajająco w klawiaturę.
Wierzę w Tattoi. Znam ją. Nie podda się łatwo. Łatwo nie będzie.

Trzymaj się Tattoi. Masz doświadczenie i wiedzę. .[/QUOTE]
Od wczorajszego postu o poczynaniach Szafranka nie myślę o niczym innym, tylko o tym..
Nie będę odkrywcza. Mogę tylko zaznaczyć swoją obecnośc na wątku i więź z Wami, cytując post Bei100.

Link to comment
Share on other sites

Hej.
Z deklaracji pozostałych za moje 4-y szczeniaki, które wcześniej przebywały u Tattoi, zostało jeszcze z 200-215 zł. Może kupić jaką karmę dla pieska i przesłać ją kurierem na adres hoteliku? Czekam na odp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...