Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Telimena']Właściwie ciężko powiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny. Nora jest teraz na gminę. Ale byle komu jej oddać nie można i wolałabym, żeby ustalenia odnośnie dalszego postępowania z Norą załatwiał lekarz weterynarii.[/QUOTE]

No dobrze, ja się z tym zgadzam, ale ten nie byle kto musi się najpierw dowiedzieć o Norze, a fejsbuk jest jednak dośc popularny. No dobrze, jak sobie chcecie, zostawię tak jak jest. Szkoda trochę, bo na fejsie sporo osób Norę odwiedza, a nie wszyscy wchodzą tutaj. Na dogo każdy jest zapsiony i nie liczyłabym na dom u któregoś ze stałych bywalców.

Telimeno, a Ty nie jesteś lekarzem weterynarii? Bo jeśli jesteś (a tak wywnioskowałam), to może mogę podac Twojego maila? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dobry pomysł z FB![/QUOTE]

Fejsbuk już jest i sporo osób Norę odwiedza, więc naprawdę dobrze by było podać namiary. Ja to mogę zrobić w 5 minut,ale musze wiedzieć, na kogo te namiary podawać.

Link to comment
Share on other sites

rzadko teraz bywam, ale nie daje rady obecnie tyle wchodzić na wątki przez wieści które otrzymałam w niedzielę.
*******************************************************************************
[INDENT]Obejrzyjcie sobie ten krótki filmik, niesamowity.
Moje uczucia Łzy,ciarki szok i wielki szacunek. To się nazywa Przyjaźń
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=f5OEKA47xFI&feature=youtu.be"][COLOR=#4444ff]http://www.youtube.com/watch?v=f5OEK...ature=youtu.be[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...