Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja widziałam dzisiaj Norkę. Waży 16,3kg :) Niestety katar ciągle ma więc zrobiłyśmy kolejny wymaz, pobrałyśmy też krew, zawiozłam to wszystko do laboratorium i czekamy na wyniki. Przywiozłam jej od razu spirulinę, nivalin i ursopol z hurtowni i kontynuujemy leczenie. Do oczka dostaje też nowe kropelki, trzeba bardzo dbać o higienę tego oczka. No i na piątek zamówiłam kolejne 14kg karmy... Norka ma super apetyt i poprzedni worek został już prawie cały zjedzony. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']Zamówiłam Spirulinę dla Norki, czy mogę prosić o informację, jak tamta suczka z nowotworami to dostaje? Ile kapsułek/mg na dzień? I ile razy dziennie. Zamówiłam też kolejny Nivalin skoro jest po nim taka poprawa.[/QUOTE]

Daszka dostaje 8 kapsułek/tabletek dziennie.
Jednorazowo w pasztecie :)
Super że Noreczka też będzie dostawać :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Daszka dostaje 8 kapsułek/tabletek dziennie.
Jednorazowo w pasztecie :)
Super że Noreczka też będzie dostawać :) :)[/QUOTE]

ile waży Daszka?
już widzę, że ciężko będzie z tą spiruliną, dla Nory taka kapsułka jest nie do połkniecia a wysypywanie do pasztetu to też problem, bo ona nie umie jeść takiego jedzenia :(

Link to comment
Share on other sites

Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B]
Zadeklarowano kupienie[B] 200 cegiełek[/B]
Na moje konto zapłacono za [B]132 cegiełki[/B]
Na moje konto wpłynęło [B]672 zł[/B]
w tym [B]12[/B] zł za zdjęcia w formie papierowej (4 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki)
koszt wystawienia aukcji ja sponsoruję
prowizja allegro [B]40 zł[/B]

[SIZE=3][B]672 - 12 - 40 = [COLOR=red]620 zł[/COLOR][/B][/SIZE]

[B]Taką kwotę przelałam dzisiaj na koto TOZu:[/B] [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/nora/przelew_nora.pdf[/URL]
Pozostałe wpłaty powinny wpłynąć na konto TOZu bezpośrednio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']ile waży Daszka?
już widzę, że ciężko będzie z tą spiruliną, dla Nory taka kapsułka jest nie do połkniecia a wysypywanie do pasztetu to też problem, bo ona nie umie jeść takiego jedzenia :([/QUOTE]

O matko ..... to fakt.
Daszka waży 27 kg, jest średnia.
Poza tym dostaje równolegle ze spituliną Omega3 na zmianę z tranem - to w kapsułkach, można przekłuć i dodać zawartośc do jedzonka.
Mam sklerozę i nie napisałam o tym od razu, sama powinnam brać suplementy :)
Daszka dostaje też w iniekcjach amigdalinę, 1,5 cm co 3 dni.
Węzeł chłonny, poczatkowo wielkości jabłka, zmniejszył się już znacznie.
Ma bardzo agresywne raczysko już z przerzutami do płuc, tak ze właściwie odraczamy nieuniknione.
Ale rak w defensywie póki co !

Link to comment
Share on other sites

Dołączam się:)
A tu apel:
[COLOR=red][B]Z Kubusiem wszystko w porządku, ale szczeniaczek odebrany niedawno z tego samego kojca ma parwo - [/B][/COLOR][COLOR=red][B]nie wiadomo czy przeżyje, fundacja szuka rozpaczliwie staglobanu (immuno-szczepionka), nie ma w Polsce, nie ma w Niemczech. Może ktoś wie kto ma zapas? [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']Trzymamy kciuki za Daszkę :)

a ja bym bardzo prosiła o szczegółową rozpiskę jakie leki ona dostaje i od jak dawna, czy widać efekty, jakie ma rozpoznanie itd. Czytam właśnie o tej amigdalinie. Skąd to bierzecie?[/QUOTE]

Daszka ma co najmniej 12 lat, jest wyniszczona schronem i wiekiem i ma rozpoznany nowotwór już z przerzutami do płuc.

Daszka przy wadze 27 kg dostaje :
Amigdalina B6 in inj. 1,5 cm co 3 dni
Traumeel s in. inj. 5 ml codziennie
Spirulina 8 tabl. codziennie
Fortakehl D5 1 tabl. codziennie na noc
Sanprobi 1 kapsułka codziennie
Beta Glukan 1 kapsułka codziennie.
Omega 3 lub tran na zmianę - 2, 3 kapsułki codziennie.

Sporo tego jest - w większości wspomagające - ale jest poprawa.
Dostaje od jakiegoś miesiaca, może póltora.
Aby zwalczyc raczysko, trzeba regularnie podawać amigdalinę przynajmniej pól roku.
Nie wiemy, czy mamy tyle czasu ale nie poddajemy się.
Amigdalinę sprowadza mój Doktor ze Stanów lub z Meksyku, koszt to ok. 500 zł. jedno opakowania - dla Norki przy jej wadze będzie na 2 miesiace co najmniej.
Mamy tu przypadki beznadziejne leczone amigdaliną - rak odbytu, nerki i pęcherza - i raczysko cofa się.
Jakby było trzeba amigdaliny dla Norki to podaję mój e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Bardzo trzymam kciuki - choć to mało powiedziane - za tą umęczoną, kochaną sunieczkę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...