Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najwyższa pora, żebym i ja się rozliczyła z wpłat, które przyszły na konto Agnieszki i na paypala Norki. Na konto wpłynęły następujące wpłaty: 100zł (Beta i Czata), 50zł (Joanna T.), 25zł (Adrianna P.), 20zł (Katarzyna B.), 100zł (Jagna H.), (20zł Grzegorz H.) i 50zł na paypala (strix). Do skarbonki w gabinecie uzbierałyśmy około 400zł Daje to łącznie 765zł. Z tych pieniędzy zapłaciłyśmy za karmę dla Nory (210zł gastrointestinal 14kg suchy + 54zł 6 puszek gastrointestinal + 210 zł drugi gastrointestinal 14kg suchy) i zakupiłyśmy od znajomej Convenię (105zł). Całość wynosi 579zł. 765zł - 579zł = 186 zł czyli zostało nam 186zł. Zostawiamy te pieniądze na kolejną karmę.

Dzisiaj wystawię fakturę za pozostałe leki dla Nory i za badania laboratoryjne dla TOZu (z cegiełek). Badania Nory wyniosły 55zł (pierwszy wymaz z nosa) + 55zł (kontrolne badanie krwi) + 45zł (kontrolny wymaz z nosa), łącznie 155zł. Leki, które Nora dostawała i wciąż dostaje: Nivalin 2 opakowania, cocarboxylaza 1 opakowanie, catosal 60ml, combivit 50ml, ursopol 50 kapsułek, Spirulina 45 kapsułek, Dolfos Immunoidol, Scanomune, Synbiotic - 397zł (łącznie) czyli faktura będzie na 552zł (397zł + 155zł = 552zł).

Podstawowe leczenie jak kroplówki, doxycyclina etc będą podliczone na fakturze dla Gminy.

Link to comment
Share on other sites

Selengo dziękuję za informację, czyli rozumiem że te zdjęcia Ty wyślesz? my mamy takie cegiełki podziękowania, może wysłać Tobie to dołączysz do zdjęć?

2 tyg temu pisałam że na konto Nory przyszło ok 600 zł, obecnie pewnie jeszcze więcej, podam konkretnie na dniach, do tego wpłata Selengi z allegro 620 zł, odejmując fakturę wystawioną przez Telimenę na 552 zł i tak zostaje Norze ponad 600 zł
także na wszystko jej starczy na pewno :) kupuj co uważasz za stosowne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Selengo dziękuję za informację, czyli rozumiem że te zdjęcia Ty wyślesz? my mamy takie cegiełki podziękowania, może wysłać Tobie to dołączysz do zdjęć?[/QUOTE]
Zdjęcia oczywiście powysyłam. Cegiełki od Ciebie już dostałam w wersji elektronicznej i dołączę je do maili :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Norusiu kim jesteś dla nas?
Jeśli jeszcze nie to szepnę Ci na uszko
Tys nasze ukochane serduszko.
Tyle złego w życiu Cię spotkało.
Tyle cierpienia ze strony potworów Ci się dostało.
Ale dla nas jesteś bardzo ważna
Jesteś wielka i odważna.
Słoneczkiem jesteś dla nas, masz na zawsze nasza miłość,
A uśmiech na Twoim pyszczku to nagroda i wielka radość

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']ok, ale jak coś mogę wysłać parę w papierkach :) są wielkości wizytówki[/QUOTE]
Zostaw na przyszłość, jeszcze się wam przydadzą
A za zdjęcia Norki i tak kupujący już zapłacili :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...