Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hura, hura, zdrowiej suniaczku. Jest śliczna i tylko można przypuszczać co we łbie miał ktoś kto ją do tego stanu doprowadził! Jedną komórkę, pół płata i brudną PUSTKĘ!!! Nie daj się suniaczku, jesteś już bezpieczna i kochana:) Ale Ty to wiesz, mądralko nasza:)

Link to comment
Share on other sites

Piękna!!!
Marzy mi się bardzooooo nasza Noreńka z podniesionym ogonkiem do góry na maksa...
Wierze, że kiedyś ten dzień nadejdzie...
Buziaki dla Norki <cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok><cmok>itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Witamy Cię Emilianko! :) Cieszę się, że przyłączyłaś się do nas :)


Hehehe zawsze byłam ale się nie udzielałam ;)
Jest dużo szumu wokół sprawy Norki. Dużo wersji wydarzeń, każda inna itp. Wiele jest osób, które są "za" tym, że węszymy wokół sprawy ale i tak robi się na wsi nieprzyjemnie bo jest także społeczność "przeciw". Mam nadzieję, że złapiemy szumowinę. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

A Norka coraz lepiej! Rozmawiałam właśnie z Agnieszką, która u niej przed chwilą była, żeby podać leki. I tak... Katar mniejszy, nos czysty podobno rano jeszcze trochę wydzieliny było ale jest już dużo lepiej. Nora je z apetytem, chętnie pije wodę. I co najważniejsze jest spora poprawa. Po pierwsze Nora szerzej otwiera mordkę - był problem z podawaniem leków doustnych a teraz jest już łatwiej. Mordkę otwiera mniej więcej o połowę szerzej niż wcześniej. Po drugie coraz więcej biega. Ruchy jej są w dalszym ciągu lekko niezborne ale nie ma porównania z tym jak było. Po trzecie zaczyna fikać do innych psów - jest odważniejsza, pewniejsza siebie. A po czwarte zaczęła szczekać! Wydaje z siebie głos, co prawda lekko zachrypnięty ale jednak szczeka :). Sądziłyśmy, że nie może już wcale szczekać... Widać, że podawane leki dają rezultaty. Strasznie się cieszymy. Dziękujemy wszystkim, którzy wpłacają pieniążki na leki dla Norki i myślami są z nią :). Myślę, że czas zacząć się rozglądać za domem tymczasowym lub stałym, ideałem byłoby niedaleko Siechnic/Wrocławia i okolic, bo leczenie trzeba będzie kontynuować. Na pewno nie będzie mogła pójść do nowego domu w tym tygodniu ale trzeba zacząć szukać. Myślę, że damy jej jeszcze jedną serię Nivalinu ale to też można podawać też samemu w domu, jeśli tylko ktoś potrafi i nie boi się robić zastrzyków podskórnych.

Link to comment
Share on other sites

ten dt co myślałam o nim raczej nie wypali, musimy szukać dalej, dam ją na stronę naszą i porobię parę ogłoszeń, ale musicie pomóc, bo nie dam rady, mamy tyle psów na głowie że masakra, Rudzik szuka dt, sunia ze wsi szuka dt (jest na łańcuchu), inna sunia ze wsi (już ktoś ją 2 razy wieszał w nocy ale właścicielka odwieszała ją ledwo żywą, a teraz jest w szpitalu ta właścicielka, nie wiem co za bandyci chcą tej suni życie uprzykrzyć :-() i jeszcze Topi szuka dt, nie mówiąc o innym czekającym na odbiór, jakaś tragedia w tym roku się porobiła

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Przepraszam za nieobecność, miałam wirusa w komputerze, który tak ładnie mi wyczyścił dysk, że skończyło się kupnem nowego latopa. Czyli weekend bez kompa był. Jeśli coś trzeba uaktualnić na fejsie itp, to poprosze o wiadomość na pw. I cieszę się, że Norka ma się lepiej!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...