Jump to content
Dogomania

Deri (*) już z innymi tyszkami! Za TM coraz więcej naszych kochanych staruszków.....


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 550
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deruniu
[*]... :placz::placz::placz: Badz szczesliwa za TM... :-( Dobrze, ze ZuziaM byla do konca przy Deri... ze Deri nie odeszla samotna i niczyja w schroniskowej budzie... Dziekujemy ZuziuM!

PS. Sorry, ze pisze to w takich okolicznosciach, ale pamietajmy po Deri zostal 100 zl dlug... Ja poczatkiem stycznia wysle 25 zl zeby zminiejszyc ten dlug. Prosimy cioteczki jeszcze o zrzutke zeby pokryc pozostale 75 zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Deruniu
[*]... :placz::placz::placz: Badz szczesliwa za TM... :-(Dobrze, ze Deri miala ZuzieM do konca, ze nie odeszla samotna i niczyja w schroniskowej budzie...Dziekujemy ZuziuM!

Sorry, ze pisze to w takich okolicznosciach, ale pamietajmy ze Deri jest 100 zl na minusie... Ja poczatkiem stycznia wysle 25 zl zeby zminiejszyc ten dlug. Prosimy cioteczki jeszcze o zrzutke zeby pokryc pozostale 75 zl.[/QUOTE]
Sabinko Deri jest tylko na minusie u ZuziM. A i to tylko do jutra... Bo jutro bank zaksięguje mój przelew...

Deri miała opłacony Hotelik do 13.12.2011r. I ZuziaM rozliczyła wszystkie wydatki związane z chorobą Deruni, z lekami, karmą i uśpieniem z tą kasą, która pozostała z tych kilku niewykorzystanych dni. A ze tych wydatków ostatnio było trochę to dlatego musimy jeszcze te 100 zł. dopłacić. A u mnie na koncie jest 352,65 zł. erciowych pieniędzy. Po odjęciu tych 100 zł. i tak zostanie nam 252,65 zł. Więc nic nie trzeba dopłacać. Jeszcze pomyślimy na kogo tą nadwyżkę przekazać......

Sabinko - kochana jesteś że tak chciałaś pomóc w spłacie, i to tak sama z siebie. Bardzo Ci za ten gest dziękuję!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Sabinko Deri jest tylko na minusie u ZuziM. A i to tylko do jutra... Bo jutro bank zaksięguje mój przelew...

Deri miała opłacony Hotelik do 13.12.2011r. I ZuziaM rozliczyła wszystkie wydatki związane z chorobą Deruni, z lekami, karmą i uśpieniem z tą kasą, która pozostała z tych kilku niewykorzystanych dni. A ze tych wydatków ostatnio było trochę to dlatego musimy jeszcze te 100 zł. dopłacić. A u mnie na koncie jest 352,65 zł. erciowych pieniędzy. Po odjęciu tych 100 zł. i tak zostanie nam 252,65 zł. Więc nic nie trzeba dopłacać. Jeszcze pomyślimy na kogo tą nadwyżkę przekazać......

Sabinko - kochana jesteś że tak chciałaś pomóc w spłacie, i to tak sama z siebie. Bardzo Ci za ten gest dziękuję!!!!!![/QUOTE]

Oj, to przepraszam, nie wiedzialam ze u Ciebie jeszcze kaska jest... :oops: No ale to dobrze ze jest plusik, inna bida skorzysta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Sabinko Deri jest tylko na minusie u ZuziM. A i to tylko do jutra... Bo jutro bank zaksięguje mój przelew...

Deri miała opłacony Hotelik do 13.12.2011r. I ZuziaM rozliczyła wszystkie wydatki związane z chorobą Deruni, z lekami, karmą i uśpieniem z tą kasą, która pozostała z tych kilku niewykorzystanych dni. A ze tych wydatków ostatnio było trochę to dlatego musimy jeszcze te 100 zł. dopłacić. A u mnie na koncie jest 352,65 zł. erciowych pieniędzy. Po odjęciu tych 100 zł. i tak zostanie nam 252,65 zł. Więc nic nie trzeba dopłacać. Jeszcze pomyślimy na kogo tą nadwyżkę przekazać......

Sabinko - kochana jesteś że tak chciałaś pomóc w spłacie, i to tak sama z siebie. Bardzo Ci za ten gest dziękuję!!!!!![/QUOTE]

Nie wiem czy się zgodzicie ale pomyślalam,żeby jakąś część dać Mikuni na badania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Dziewczyny,a ja tak sobie pomyślałam, że skoro jest komplet deklaracji, to może inne nieszczęście wyciągać z tego schronu i chociaż tak uczcić pamięć naszej [B]Deruni[/B]? Co Wy na to?[/QUOTE]
Ostatnio u ZuziM odeszły dwie nasze tyszanki - Dagusia i Derunia. Myślimy, ze może z deklaracji dla tych 2 suczek udałaby się uzbierać na jedną kolejną. Dziewczyny w tyskim schronisku już szukają odpowiedniej kandydatki lub kandydata. Jak tylko coś będzie wiadomo zaraz założę wątek i wszystkich o deklaracje zapytam :lol:.
[quote name='Jolanta08']Nie wiem czy się zgodzicie ale pomyślalam,żeby jakąś część dać Mikuni na badania...[/QUOTE] Myślę, że Derunia by się podzieliła.......

Link to comment
Share on other sites

[B]Chciałam wszystkich serdecznie zaprosić na wątek Rockiego - kolejnego psiaka zza niebieskich krat, którego chcemy wyciągnąć ze schroniska do zuziM:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/219478-ROCKI-uratujmy-wsp%C3%B3lnie-kolejnego-tyszaka-zza-niebieskich-krat-!!!#post18206432[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochani ja jeszcze muszę o finansach.......Przekazałam ZuziM 100 zł. za leki. Na koncie Deruni zostało wiec [B]252,65 zł[/B]. Czy możemy te pieniądze przekazać na innego tyszaka? Np. na chorą Mikunię? Albo na wyciąganego dopiero ze schroniska Rockiego?
Bardzo proszę o decyzję......

Kaja555 wpłynęło jeszcze twoje 10 zł. dla Deri. Mam to doliczyć do środków Derii czy przekazać Magdzie222 dla Rockiego? Jako pierwszą wpłatę Twojej deklaracji......

Link to comment
Share on other sites

Kochani ponieważ nikt nie zaprotestował to pozwolę sobie przekazać "spadek" po Deruni dla Miki - suni z tego samego schroniska. Mika niestety ciężko choruje, teraz nie może chodzić, ma problemy z kręgosłupem, nerkami... Potrzeba bardzo dużo pieniędzy na jej leczenie i specjalistyczną karmę.....

Tak więc [B]252,65 zł[/B]. zasila skarpetkę Mikuni z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-nie-ma-ju%C5%BC-pecha!-Mo%C5%BCe-cieszy%C4%87-si%C4%99-%C5%BCyciem-w-hoteliku-ale-szuka-domu[/url]... i tym sposobem finanse Deri są rozliczone na O :lol:

[B]I JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DZIĘKI KTÓRYM DERI MOGŁA CHOĆ KILKA MIESIĘCY PRZEŻYĆ POZA SCHRONISKIEM[/B] :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Kochani ja jeszcze muszę o finansach.......Przekazałam ZuziM 100 zł. za leki. Na koncie Deruni zostało wiec [B]252,65 zł[/B]. Czy możemy te pieniądze przekazać na innego tyszaka? Np. na chorą Mikunię? Albo na wyciąganego dopiero ze schroniska Rockiego?
Bardzo proszę o decyzję......

Kaja555 wpłynęło jeszcze twoje 10 zł. dla Deri. Mam to doliczyć do środków Derii czy przekazać Magdzie222 dla Rockiego? Jako pierwszą wpłatę Twojej deklaracji......[/QUOTE]

przegapiłam, ale na Rockiego wysłąłąm Magdzie osobno, więc mi wszystko jedno komu dacie

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...