Jump to content
Dogomania

Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)


danavas

Recommended Posts

[quote name='danavas']dzwoniłam.....rozmawiałam z pracownikiem....bardzo miła pani..... lada chwila ma przyjść kierowniczka....osoba decyzyjna i do mnie oddzwonić...bo pracownik nie chciał się wypowiadać w sprawie zakładania kagańca i spacerów...czemu nie ma się co dziwić... kiedy dzwoniłam Fox był na wybiegu leżał sobie spokojnie....i sie nie podgryzał...:) ale pani mówi że zaraz jak mu sie cos przypomni to zacznie działać...ten ogonek mu amputowano i teraz bierze sie za nogę...lekarz który Foxa oglądał i w którego lecznicy dokonano amputacji powiedział że jest to choroba sieroca.....[/QUOTE]
Trzymam mocno kciuki i czekam na dalsze wiadomości ...oby tylko okazały się dobre!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok tak szybciutko bo lece do pracy...... nie wiem od czego zacząć....piesek zostanie uśpiony tylko wtedy jeśli będzie sie okaleczał nadal ze zwiększonym nasileniem.....ale w razie kryzysu od razu nas poinformuja....także mamy czas na zbieranie deklaracji...Kaja napisz to prosze w tytule wątku lub pierwszym poście że zbieramy na dt.....i zagrzewam cioteczki do rozgłaszania wątku bo widać światełko w tunelu....po rozmowie z pania kierownik raczej wykluczyłabym zmiany neurologiczne bo piesio ewidentnie robi sobie krzywdę jak zostaje sam lub kiedy nie ma jakiegoś ciekawego zajęcia...koło niego muszą byc ludzie...przeniesiono go na wybieg gdzie stale ktos z pracowników się przewija i dziś zauważono że strupki się goją...czyli ich nie podgryza.....jak szybko zadziałamy to go uratujemy...zobaczycie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']myśle że jakby kołnierz zdał egzamin to już by w nim latał...oni tam naprawdę bardzo są za tym psiakiem....[/QUOTE]
Tyskie schronisko naprawdę dba o psiaki. Oni tam jak usypiają to [B]naprawdę[/B] jest sytuacja nie do uratowania... Jednak myślę, ze z Foxem damy radę.........

Link to comment
Share on other sites

dzieki dziewczeta za przybycie....

dzis w nocy snila mi sie mlody wilczek z kikutem ogona ( sam kosc),,,,, ktory biegal w kolko.....
po przebudzeniu wiedzialam od razu o kogo chodzi...

naturalnie, ze nie zostawimy Foxa samego


Danavas nie chcialabys zostac ksiegowa? mialabym jakby co juz twoje namiary bankowe?

Link to comment
Share on other sites

cytuje dziewczyne z FB.

" chętnie deklaruje się z wpłatą ok 30 zeta, może w radiu trzeba dać ogłoszenie?Proszę o kontakt na [email][email protected][/email] lub na fb."

zorganizowala akcje na FB " daj piataka na psiaka" .... trzymamy kapelusz zeby jak najwiecej piatek wpadlo....
danavas slyszalas juz cos z tego tymczasu?

.... ja wiem ze sa swieta, ale tu chodzi w koncu o zyc albo nie zyc dla Foxa

Link to comment
Share on other sites

Zaprosila mnie Kava :lol:

Tak sobie mysle i mam pytanie: czy schronisko,ktore otrzymalo kase, miedzy innymi na tego psa,moze pokryc koszt jego pobytu w DT przynajmniej na 1 miesiac?
Wystarczy odrobine dobrej woli ze strony schroniska :lol:
Sluchajcie, nie da sie wlasnymi srodkami ratowac wszystkich psow w potrzebie, bo te potrzeby przerastaja nasze mozliwosci finansowe.Schronisko ma tez jakis obowiazek i nie mowie tu o utrzymywaniu psow,napelnieniu misek, lecz rowniez o ich socjalizacji.Skoro nie jest w stanie zadbac o socjalizacje, to niech chociaz rzuci troche grosza.Chyba nie przyswieca mu idea usypiania psow wylacznie z powodu odgryzania sobie przez niego wlasnych konczyn.
Pogadajcie z kierownikiem, popytajcie i miejcie w czasie rozmowy te psy na uwadze,ktore blakaja sie po ulicach calej Polski i ktore nawet nie maja kata w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

nie było mnie cały dzień bo machałam dziś 10 h w pracy ale mam super wieści...mamy tymczas:)
koszt 500 zł miesięcznie...pozornie dużo ale to sprawdzone miejsce i daje sobie obciąć obie łapki że trudno nam będzie znaleźć coś lepszego
w cenie:
- karama dla pieska
- gwarancja opieki 24 h /dobe.....
- praca nad jego stanem psychicznym..pan jest hodowcą owczarków i zajmuje się trudnymi przypadkami
- dojazd do weta gratis
- informacje na wątku na bieżąco o stanie psiaka + zdjęcia
- możliwość płatności tygodniowej a nie miesięcznej jeśli nam się posypią deklaracje..
- tyle miłości ile tylko Fox zdoła przyjąć bo to jest osoba która nie pracuje i całe dnie spędza z psami
- Fox będzie tam na pierwszym miejscu...jeśli będą mu przeszkadzać inne psiaki dostanie tyle miejsca dla siebie ile będzie potrzebował
- transport psa ze schroniska obiecany przez tymczas... droga z Góry Kalwarii do Tych i z powrotem 200 zł

czekam na pytania i sugestie

Link to comment
Share on other sites

po 10h w pracy musisz padac na nos!!? co to za wyzysk....i w dodatku w swieto....

dobre wiesci przynosisz... ale ja najpierw zadam Tobie pytanie: co myslisz o propozycji dusje, zeby schron sie dolozyl do kosztow DT? to bylby prawdopodobnie niezly precedens!!!

albo zeby dokladali do kosztow weta, bo takich nalezy tez oczekiwac....

od kiedy bylby ten domek ?
czy domek bedzie uczestniczyl w szukaniu DS, po rekonwalescensji Foxa?
co bedzie, jezeli zabrakloby gotowki dla Foxa? kiedys tam?

co piszesz o tym domku podoba mi sie, a czy mozna gdzies zobaczyc jego website? znasz go osobiscie?

Link to comment
Share on other sites

Witam! zaprosiła mnie Kava. To ja mam tymczasowicza Pucka, który w schronie odgryzł sobie ogon. Foks to identyczny przypadek choroby sierocej. Mój Pucek robił to samo. Tylko dobry dom tymczasowy lub stały może wyciągnąć go z tej depresji. On tak bardzo tęskni za człowiekiem! Aby się dalej nie okaleczał polecam kołnierz, nic innego nie zdaje egzaminu.

Link to comment
Share on other sites

Nie wierzę w to że schron dołoży coś do DT. Sama organizowałam wyciągnięcie z tego Schroniska psiaków, które siedziały tam po 12 lat. Wszystkie są w Hotelikach. I nigdy nie było mowy o jakimkolwiek dołożeniu się do Hoteliku, podróży. Wszystko robimy sami.... Teraz organizuję wyciągnięcie Deri, suczki, która siedzi tam 7 lat i po prostu ..... ma już dość...chce odejść.... Musimy ją zabrać...... I zabierzemy 14-15 maja :lol:

Ale super że udało się zaleźć miejsce dla Foxa :multi::multi::multi:

Tylko z deklaracjami może być trudno bo już duuuuuuuużo kasy od ludzi na tyszaki wyciągam :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

bazarek Foxa:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206579-Bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Foxa..do-5.05.2011-godz-22-00?p=16752997#post16752997"]http://www.dogomania.pl/threads/206579-Bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Foxa..do-5.05.2011-godz-22-00?p=16752997#post16752997[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...