Jump to content
Dogomania

Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Zuzia już powolutku zaczyna rodzić, jeśli nie da rady sama, wieczorem cesarka , już na 100%

w związku z tym - czy ktoś chce dać dom STAŁY Zuzinemu szczeniaczkowi - jeśli tak, to prosimy o wpisywanie się tutaj. W grę wchodzą TYLKO odpowiedzialne, dorosłe domy, gdzie osoby są nam znane i zdecydowane w 100% na szczeniaczka. Prosimy o określanie się dziś do godz 18.00 tutaj, to bardzo ważne

Wandul - rozumiem, że domek tymczasowy u Ciebie jest nadal aktualny - oczywiście pomożemy Ci finansowo , czy jakkolwiek inaczej. Proszę potwierdż, dzięki :loveu:

wszystkie ciotki, które kibicują Zuzannie( szczególnie Ania, Wiola, Oktawia ), a mogą się stawić dziś wieczorem, zapraszamy na podwórko przed lecznicę - robimy piknik :evil_lol: :evil_lol:

Maupa i ja będziemy od 18, będzie ciasto (????) i napitka.

to by było na tyle :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Zuzia już powolutku zaczyna rodzić, jeśli nie da rady sama, wieczorem cesarka , już na 100%[/quote]
trzymam kciuki za Zuzię i maluszki :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']

w związku z tym - czy ktoś chce dać dom STAŁY Zuzinemu szczeniaczkowi - jeśli tak, to prosimy o wpisywanie się tutaj. W grę wchodzą TYLKO odpowiedzialne, dorosłe domy, gdzie osoby są nam znane i zdecydowane w 100% na szczeniaczka. Prosimy o określanie się dziś do godz 18.00 tutaj, to bardzo ważne
[/quote]

NO .... DOMKI !!!! GDZIE WY JESTEŚCIE ????? :mad:

tylu było chętnych a teraz ... cisza ...

Link to comment
Share on other sites

Ja już dzwoniłam do Lavini i potwierdziłam;)

Mąż przyjmie nowego członka rodziny:evil_lol:

Teraz trzymajmy kciukasy za Zuzię oby dużo sił miała. Czy naturalnie, czy cesarka- dobra forma będzie potrzebna.

Ja bardzo mało piję...i rzadko...ale dziś oblewam. Mąż piwkiem nie pogardzi, z chęcią to obleje:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']NO .... DOMKI !!!! GDZIE WY JESTEŚCIE ????? :mad:

tylu było chętnych a teraz ... cisza ...[/quote]

o moich dwoch chetnych rozumiem ze pamietasz..?

prosze skontaktuj sie z tymi osobami, telefony masz
ta druga pani niewykluczone ze wlasnie Zuzie by chciala, a nie maluszka, bo jak wiesz juz miala buldozke i bardzo placze po odejsciu tamtej
to warto uscislic

Link to comment
Share on other sites

o w morde, wrocilam z agility mokra i utytlana i zaraz tu zagladam...i humor mam odrazu lepszy ....to super jak sie bardzo ciesze!!!!!!!!!!....tez piwko sobie strzele na ta okazje ....Ile jest bulwinek, ile ? i Czy z nimi wszystko w porzadku, a jak sie ma Zuziolek ?

:new-bday::bday::tort::BIG:

Link to comment
Share on other sites

:beerchug:

Przed chwilą rozmawiałam z Lavinią!!!

Bulviaczków jest 7:smilecol::loveu:

Wszystkie są piękne, z wrażenia nie pamiętam kolorów:roll:, na pewno są czarne, biało-jakieś.....:splat:już nic nie pamiętam:PROXY5:wszystkie piękne :new-bday::laola:

Impreza przed lecznicą trwa. Lavinia obiecała po powrocie wstawić fotki;)
Jak nie będzie w stanie, to będzie trzeba jej wybaczyć, nie?!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...