Jump to content
Dogomania

Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lavinia']Wandul, na razie wstrzymajmy się z AFN. Zobaczymy jak pójdą aukcje, trochę kasy mam, może nie będzie tak żle. Jest dużo piesków w o wiele gorszej sytuacji niż Zuzia.....[/quote]

no i chciałam przypomnieć że istnieje jeszcze druga ciotka - nie wiem czy kojarzycie -> niejaka MAUPA4 ...:evil_lol: ... to że ostatnio mało się udziela wirtualnie nie oznacza że padła trupem ...

Link to comment
Share on other sites

wlasciwie to szukacie dla malutkiej domu czy samych finansow? nie ma mozliwosci na domek tymczasowy? te szpitale to strasznie drogi biznes. pytam bo nie przeczytalam calego watku. pozdrawiam[quote name='Maupa4']no i chciałam przypomnieć że istnieje jeszcze druga ciotka - nie wiem czy kojarzycie -> niejaka MAUPA4 ...:evil_lol: ... to że ostatnio mało się udziela wirtualnie nie oznacza że padła trupem ...[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']:evil_lol:

To bedzie pawilon dla Dogomaniaczek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:



Zuziolku trzymam kuciuki,tak mocno ze az sine:lol:[/quote]
jeden pawilon dla dogomaniaczek to za mało , trzeba by całe osiedle postawić:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;) ;) ;) :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

to ja od dawna w bezdurno ogłoszenia do prasy daję, że na etat poszukuję i sami albo przeważnie wariaci się zgłaszaja a tu taki towar się marnuje w Pomiechówku??????? Tak tak Izolatka ze mną!!!! Założymy ambulatorium dla zezwierzęconych a Tworkach - Pogotowie dla zwierząt AMBULANS - filia Tworki, brzmi zachęcająco :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']O, to ja z Rybon36. Bo ja Nierokujący, ale Bezpieczny, więc jej nie zagryzę. I pomogę w razie czego, zaszczyki umim robić, kroplufki, poród odebrać...[/quote]

Nio ja nie wiem, rozumiem kroplowki, zastrzyki, ale porod odebrac ? to rybon jest zaciazona ? :evil_lol: :diabloti: :crazyeye: Myslalam ze to Zuzia ma male bobaski w brzuszku...:evil_lol: :lol:

Ale tymi Tworkami trafilam w 10-tke, ja tu jak narazie najnormalniejsza jestem z calego towarzystwa, wiec moge robic za osobe kwalifikujaca ciotki do specjalnego oddzialu w Tworkach :evil_lol:

Zuzia dawaj te bulwki na swiat nie trzymaj ich zazdrosnie w brzusiu !!!!!!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie weteryniarz, ja chłopek-samouk, rodzice zabroniły na weterynarie, wojna w domu była...

A jak się ma 17 psów i co chwilę nowa bieda, chora, bez łapy, z łapą ale bez kawała skóry, to popsute, tamto nie działa... to musiałam się naumieć podstaw, bo bym chyba zbankrutowała na same "iniekcje". A tak to się w domu wsio robi i na ogół tylko na leki wydaje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']Nio ja nie wiem, rozumiem kroplowki, zastrzyki, ale porod odebrac ? to rybon jest zaciazona ? :evil_lol: :diabloti: :crazyeye: Myslalam ze to Zuzia ma male bobaski w brzuszku...:evil_lol: :lol:

[/quote]

To tylko taka autoreklama była! Jakby co... a wiadomo do czego dojdzie?

Link to comment
Share on other sites

hmm, to może zabierzemy Zuzię z lecznicy i wy Cioteczki ją pokroicie, co ??:lol:

a swoją drogą pomysł z pogotowiem całkiem niegłupi, może niekoniecznie w Tworkach..ale każda z nas coś tam umie ( nie mówię oczywiście o profesjonalistach takich jak Rybon, no bo ona umie duuużo ) , ja na przykład świetnie podaję tlen i rozlużniam szczękościsk, a także robię psie sztuczne oddychanie...

[quote]tak właściwie , to szukamy domków dla NIEJ i jej dzieciaczków!!! kase dziewczyny mają w nadmiarze [/quote]

no co wy, ciotki, kasy to my nie mamy, dopiero mamy mieć:evil_lol: , a kiedy to się jeszcze obaczy. Chodzi tylko o to, że jest mnóstwo psów w dużo gorszej sytuacji, więc na nie trzeba zbierać na AFN w pierwszej kolejności. Ale jak nas mocno przyciśnie, to będziemy krzyczeć głośno !!!!

dostałam wsparcie na Zuzię z konta "buldożkowego " - 300 zł, plus moje 130 już wpłacone, plus Maupy 50 już wpłącone, na razie jeszcze żyjemy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dogo toć to kabaret, jak miło sie czyta takie watki, dosłownie relaksujące, wspaniałe osoby na właściwym miejscu, gotowe do poświęceń, trzymamy kciuki całe Katowice, prasa śląska ze wszystkimi oddzialami włącznie za Zuzie i jej odbicia, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

zaraz zaraz, jakie dzieci,jakie ciąże!!!????? JA NIE JESTEM W ŻADNEJ CIĄŻY TFU TFU....,odpukać w niemalowane drzewo!!!!!! a i żadnych oślizgłych i łłuskowatych pomiotów tym bardziej nie zamierzam wydawać na świat. Pomoc owszem ale prosze na mnjie nie eksperymentować na litość.
Mam juz jednego harrego Pottera w domu i to mi całkowicie wystarczy, jeszcze jeden i umarłabym z pewnością - Rybon, co rodzi Harrych Potterów. jeszcze czego. Ja wolę mieć dzieci zwierzęce. A tak a propos, to Klim szuka domu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Neris;2242699
A jak się ma 17 psów i co chwilę nowa bieda, chora, bez łapy, z łapą ale bez kawała skóry, to popsute, tamto nie działa... [/QUOTE]

Ło matko, Neris!!!! To już chyba masz nieprofesjonalną klinikę!!!!

Ciotki ja chcieć z Wami do tych Tworek!!! Ja umiem mdleć, mogę za fantoma robić, zebyście z wprawy nie wyszły!!! Już nawet Neris może mi zaszczyki robić - choć ja sie bardzo bać!!!!

Zuzia, co z tobą, kiedy nas babciami zrobisz??????
A kto jest Klim????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...