Jump to content
Dogomania

Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!


lavinia

Recommended Posts

[quote name='Bea1']byłaś pierwsza:placz:[/QUOTE]

Ale mój nie ma białej obróżki!!!! Z kropeczka sa dwa, mój ma tylko małą białą kropeczkę i białą kreseczke na nosku :lol:

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/6742/b2f82940c3a7ff77gg0.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='akucha']Ale mój nie ma białej obróżki!!!! Z kropeczka sa dwa, mój ma tylko małą białą kropeczkę i białą kreseczke na nosku :lol:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/6742/b2f82940c3a7ff77gg0.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Cioteczki a dlaczego wnusia Cioci akuchy tak daleko od mamy?:mad:

Link to comment
Share on other sites

o matkooo :loveu: jakie slicznosci :loveu: jak juz odopyujemy je wirtualnie to ja zakochalam sie w oststnim ze zdjec z plamami na oczkach jak pirat no przeslodki sa pasowalby idealnie do mojego dalmata ktory tez za pirata robi. Czekam na jutrzejsze fotki z niecierpliwoscia.
Dzieki Bogu ze maluszki i Zuzia zdrowe :multi: ach napatrzec sie nie moge na te zdjecia

Link to comment
Share on other sites

o jejkuuuuuuuuuu, wymiękłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Otwieram winko czerwone półwyrawne na pępkowe!

Rozumiem, że wszysto ok z Zuzią i dziećmi?! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']piwko wypite ;) za zdrowie

Zuzanny i bulwek :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]




:laola:

siedem wspanialych dzidziusiow

:cunao::cunao::cunao:

zuzanko..................:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
niech sie dobrze chowaja, mamuske oszczedzaja
gdzie wy sie zmiescilyscie w tej mamince


:bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw::bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Piękności:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:, co było do przewidzenia po tak uroczej mamusi. Cieszę się, że mleczko mają:multi:
Zuzia też wygląda na szczęśliwą klapniętą mamusię.

No, teraz musi być dobrze:pnie wierzę w inne zakończenie. Oczywiście, ze nie wiadomo co Zuza przeszła zanim została znaleziona:shake:, ale teraz jest szczęśliwą mamą pod świetną opieką. Już jej miłości nie brakuje i liczę na to, że to dopiero wstęp:loveu:
Aż boję się pomyśleć, co by było, gdyby miała rodzić w tym lesie:-(brrrrrr

Strasznie wam wszystkim zazdroszczę, bo zobaczycie maleństwa w całej okazałości....i Zuzię pewnie żywszą.....a ja będę dziś kisła na uczelni do 20.00:placz:

Link to comment
Share on other sites

jakie cudaśne:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ta ja dziś oblewam zdrowie kluseczek i mamy bulwinki:lol: Wandull co z tym pępkowym???? Będziesz dziś w Żorach?? Jesli tak to na rynek na pępkówkę zapraszamy! Śląsk wypije zdrowie Warszawskich aniołeczków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Co z gromadką, jak się miewa "mój" maluszek" :lol:
[/quote]

Wszyscy "miewają" się OK!!
Zuźka chrapie aż przyjemnie posłuchać a maluchy "ciamkają i dźlamią" aż je słychać w całym szpitalu. Wszyscy silni i zdrowi ...

Zrobiłyśmy masę zdjęć - grupowe i indywidualne (z dupkami podobno też), ale musicie niestety poczekać tak do 15.00 - bo dzieci (ludzkie) pojechały przekłuwać sobie brzuchy ... :placz: .

Link to comment
Share on other sites

a co do przekłuwania brzuchów i kolczyki w pępku , odradzam z całego serca, wiecie , jak potem to wygląda w ciąży? cała blizna rozciąga się i wygląda , jak po jakiejś koszmarnie dużej operacji!!! każda z dziewczyn mówi ,że żałuje ,że to zrobiła!!!:shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...