Jump to content
Dogomania

Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!


phase

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='azalia']Dzisiaj znalazłam wątek Goska,jest przepiękny i taki energiczny,jak na swój wiek.Phase,dzięki serdeczne za spacery z Goskiem i piekne zdjęcia,we trójkę wyglądacie cudownie...[/QUOTE]

Witam nową cioteczkę. :)
Dziękujemy i zapraszamy na wątek do Gluta, ale też do schroniska. ;)

[quote name='marra']Dokładnie to mam na myśli :) Ciocia Barkelona wchodzi w to i ciocia marra też :D 150 ogłoszeń u CatAngel kosztuje 15 zł i są w ciagu doby, naprawdę solidna firma ;) odemnie Gosek vel Glut ma piątaka :D no kochani jeszcze dwie osoby po piąteczce i będzie gitara ;)[/QUOTE]

Kurde, ja nie dam rady wpłacić nic jeszcze. :(
Nie mam swojego konta.

[quote name='Barkelona']ciocia Barkelona dorzuca swojego piątaka![/QUOTE]

Ciotki jesteście wielkie!!
Zaraz poprawię tekścik Goska i dopiszę co będzie trzeba.

A ja się trochę rozchorowałam. :( Nie wiem czy to jakieś fatum na mnie spadło czy co.
Boli mnie gardło a migdałki mam wrażenie, że zaraz mi wyskoczą!

Link to comment
Share on other sites

Fajnie Phase, czekamy na tekścik. ze swojej strony tylko sugeruję, żeby nie pisać o nim staruszek, Gosio wygląda i zachowuje się jak wulkan :) aha, no i chyba, że zastrzegasz sobie prawo do wizyty przedadopcyjnej i poadopcyjnej, żeby odstraszyć ewentualnych "karków" którzy będą chcieli psa dla szpanu. Widziałam kiedyś takich w shcronisku naszym, łańcuchy na szyjach, czapeczki, typowi szpanerzy, chodzili po schronie i ewidentnie szukali amstaffa. Bałam się że wypatrzą Heńka (wtedy jesczce był w schronie a ja z nim wychodziłam na spacery) no ale na sczęście doszli do połowy boksów po czym stwirdzili, że "to nie to". Ufff, aż strach myśleć, co by było, gdyby np. mieli trochę więcej rozumu w ich ptasich móżdżkach i poprosili o pomoc we wskazaniu, gdzie są bullowate itp...

EDIT: ciocia Marra powie cioci Barkelonie, gdzir i kiedy wpłacać pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

GOS to ok 10letni psiak, który trafił do schroniska w wyniku interwencji schroniska, został pozostawiony sam sobie na jednym z olsztyńskich osiedli.

Gos w schronisku przebywa już dłuższy czas. Niestety w klatce robi mylne wrażenie o sobie, biega w kółko, pewnie dlatego ludzie przechodzą obok niego obojętnie, jednak na spacerze to inny pies! Mimo wieku ma w sobie dużo energii i siły. Uwielbia piłki i długie spacery. Potrafi komendę siad i daj łapę. Najlepiej, gdyby trafił do domu bez dzieci i innych zwierząt. Jednak na spacerach nie zaczepia innych psiaków. Gos jest wykastrowany.

Szukam dla Gosa domu bez innych zwierząt, osoby aktywnej, jednak stanowczej i konsekwentnej. Szukam kogoś kto da sobie radę z jego temperamentem. Ciężko mu usiedzieć dłużej niż minutę, jak mu się znudzi to wtedy zaczyna gryźć smycz, jest to jednak do opanowania, ale dla kogoś, kto się tym nie zniechęci i nie przerazi. Poszukuję ludzi, którzy będą mogli dać psu nie tylko przysłowiową miskę, ale również i MIŁOŚĆ. On na to naprawdę zasłużył...

Będzie niesamowitym psem, jeśli tylko ktoś da mu szansę…
Pragnie mieć swój dom i swojego człowieka do końca życia...
Dlaczego więc nikt nie chce dać mu szansy na lepsze jutro, ile jeszcze miesięcy, lat będzie musiał spędzić w schronisku, nim ktoś dostrzeże w nim swojego przyjaciela na najbliższe lata życia, kompana do wspólnych spacerów i zabaw?
Kiedy nadejdzie czas, żeby poczuł, że jest kochany, że jest członkiem rodziny i ma po co żyć? Żeby mógł wygrzewać się na kocyku i drzemać, spokojny o swój dalszy los?. Czy następne lata tak wspaniały psiak przeżyje w schronisku?

[SIZE=2][FONT=Verdana]Kontakt w sprawie Goska: [/FONT][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]693 633 211[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][FONT=Verdana] , 519 701 996[/FONT][/SIZE][B][SIZE=2][FONT=Verdana].
[/FONT][/SIZE][/B][SIZE=2][FONT=Verdana]JEŻELI ZNAJDZIE SIĘ DOM, BĘDZIE WIZYTA PRZED ADOPCYJNA !![/FONT][/SIZE]

[IMG]http://images50.fotosik.pl/780/41b146574fc63b38gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/815/9b1c623e38c62fbegen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/793/98574962d8543e71gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images37.fotosik.pl/850/cd76d07ca86b19fcgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1056/1edca8397552f2b1gen.jpg[/IMG]


Dużo do zmiany nie było, dopisałam co trzeba i wybrałam 5 zdjęć, bo najczęściej tyle w ogłoszeniach można.

Link to comment
Share on other sites

A przy okazji jeszcze takie zdjęcia ze szkrabkami.
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1025/d47da6861e06386fgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/881/f88d5234dc378ec4gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/1068/00ff44ac707efec6gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']każda z nich pokazuje, jak fajny, słodki pies jest z tego Gosinka :) p.s. zdjęcie pierwsze z tych, które teraz zamieściłaś to dla mnie bomba :) Phase jak catwoman :)[/QUOTE]

W tym ciałku też jest duża żywiołowość, no i nie chcę by durni o niego pytali, mam nadzieję, że każdy zainteresowany wpierw przeczyta tez jego wady.
Dzięki. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam na wątku Gosa- bardzo fajny piesio z niego :).
Trochę się zasiedziałam i jutro sobie wszystko przeczytam, ale jeżeli na serio szukacie mu domu, to zainteresowaną osobę najlepiej sprawdzić kilkoma prostymi pytaniami- ale to już jutro na pw do Phase napiszę. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']Fajnie Phase, czekamy na tekścik. ze swojej strony tylko sugeruję, żeby nie pisać o nim staruszek, Gosio wygląda i zachowuje się jak wulkan :) aha, no i chyba, że zastrzegasz sobie prawo do wizyty przedadopcyjnej i poadopcyjnej, żeby odstraszyć ewentualnych "karków" którzy będą chcieli psa dla szpanu. Widziałam kiedyś takich w shcronisku naszym, łańcuchy na szyjach, czapeczki, typowi szpanerzy, chodzili po schronie i ewidentnie szukali amstaffa. Bałam się że wypatrzą Heńka (wtedy jesczce był w schronie a ja z nim wychodziłam na spacery) no ale na sczęście doszli do połowy boksów po czym stwirdzili, że "to nie to". Ufff, aż strach myśleć, co by było, gdyby np. mieli trochę więcej rozumu w ich ptasich móżdżkach i poprosili o pomoc we wskazaniu, gdzie są bullowate itp...

EDIT: ciocia Marra powie cioci Barkelonie, gdzir i kiedy wpłacać pieniądze.[/QUOTE]

Dobrze że te "karki" to chociaż do schronu przyszli a nie szukali w pseudo...zawsze jakiś plus.

Proponuję żeby mi wysłać gotowca czyli zdjęcia i tekst (tzn. teks sobie sama przekopiuję :D) ale zdjęć z komputera w pracy niestety nie widzę więc na maila byłoby prościej [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ja piszę do CatAngel i prześlemy kaskę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Witam na wątku Gosa- bardzo fajny piesio z niego :).
Trochę się zasiedziałam i jutro sobie wszystko przeczytam, ale jeżeli na serio szukacie mu domu, to zainteresowaną osobę najlepiej sprawdzić kilkoma prostymi pytaniami- ale to już jutro na pw do Phase napiszę. Pozdrawiam.[/QUOTE]

Dom na pewno nie może być pierwszy lepszy. W tekście do ogłoszeń ujęłam, że Gos ma energię i niektórzy mogą się nieco zniechęcić, najlepiej by było, gdyby osoba zainteresowana Gosem przyjechała do schroniska. Wtedy ja z nim wyjdę i zobaczę jak się razem "dogadują" i co osoba powie na jego zachowanie.

Marra wysłałam Ci wszystko na maila chyba, że ktoś już to zrobił. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Dom na pewno nie może być pierwszy lepszy. W tekście do ogłoszeń ujęłam, że Gos ma energię i niektórzy mogą się nieco zniechęcić, najlepiej by było, gdyby osoba zainteresowana Gosem przyjechała do schroniska. Wtedy ja z nim wyjdę i zobaczę jak się razem "dogadują" i co osoba powie na jego zachowanie.

Marra wysłałam Ci wszystko na maila chyba, że ktoś już to zrobił. :eviltong:[/QUOTE]

Phase wysłałaś mi tylko jedno zdjęcie Goska, czy tak ma być ?

Link to comment
Share on other sites

Tak, nie pisałam tego w ogłoszeniu, bo napisałam tam już "został pozostawiony sam sobie na jednym z olsztyńskich osiedli." Ale jak chcesz to mogę dopisać, gdzie aktualnie przebywa.

Dzięki, ciotka. :D
Wczoraj nie było źle, ale dziś?. Wstałam pierwszy raz chyba od wakacji o 6:30. :mad: I jak pomyślę, że teraz tak ciągle to aż mnie ściska. :shake:
A swoją drogą, teraz powoli bd rzadziej na dogo, został mi ostatni rok (maturalny) i cza się wziąć do roboty.
Jeżeli nie bd miała już jazd w soboty, to wtedy do Gluta bd jeździła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...