Jump to content
Dogomania

Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!


phase

Recommended Posts

Biedna :( mam nadzieję, że szybko pozbędziesz się tego dziadowskiego bólu! a do Ostródy to chyba domyslam się że do Kodiego? kurcze, dobrze by było bo tam jakaś masakra się dzieje. ja myślę, jak się udać do Szczytna, tam tez nieciekawie :(
tak czy inaczej, trzymam kciuki i za sprawę Ostródy i za wyjście z Goskiem - jedno z tych na pewno wypali :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdrówko lepiej, kręgosłup boli, ale nie aż tak bardzo. Do Gosa prawdopodobnie (jeżeli nie będzie padać) pojadę jutro. Aparat mam. ;) Dziękuję.
A u nas właśnie dzisiaj nie pada, ale wczoraj, nie było minuty chyba bez deszcz - beznadzieja. ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']ufff to prawda.. sobota nie dość że padało to zimnoooooooooo.... nie ma to jak jesień w lipcu :/ ale podziwiam Phase, że pojechała do Ostródy w ten dzień :)[/QUOTE]

Dziękuj Ci naprawdę, teraz tylko w tygodniu do "mojego" Niuńka. :)

Link to comment
Share on other sites

On ma swoją ulubioną, jest u mnie na balkonie - Gos czeka na nią a ona na niego. :diabloti: Wezmę ją, chociaż wygląda tak, niech ją "dobije":[url]http://images50.fotosik.pl/822/9711e0c36478de64gen.jpg[/url]
Na zajączka i tak dostał nową , jeszcze jej nie używał, więc wezmę i tą. ;)
Nie no nie może być ciągle brzydko, chociaż na moje urodziny będzie pięknie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę - zatelefonowałam do mnie koleżanka z Olsztyna.
Kilka dni temu (30.06) znaleźli małego yorka lub pieska bardzo yorka przypominającego. Koleżanka nie mogła się nim zaopiekować, ale znalazła osobę, która pokochała pieska od pierwszego wejrzenia.
Piesek miał wszędzie dredy, wyniszczony włos. Zaopiekowali się nim. Wykąpali, skonsultowali jego zdrowie. Dziś zgłosiła się osoba, która podobno jest właścicielem pieska. Chce psa z powrotem ale ! Koleżanka nie ma doświadczenia ze zwierzętami i potrzebuje kogoś, kto pomoże jej zweryfikować warunki życia pieska u pierwszego właściciela. Jest tam dwójka dzieci - 7 i 9 lat. To one "zgubiły" pieska podczas spaceru. Twierdzi, że piesek wygladał źle, bo w dniu zaginięcia padał deszcz? Pies miał dredy wymagające wygolenia. Koleżanka nie chce go oddać tym ludziom bojąc się o los pieska. Ja jestem w Krakowa i nie mam możliwości pojechać i sprawdzić dom. Pies ma teraz dobry dom, ale... nie minęło 14 dni od zaginięcia więc nikt nie chce działać pochopnie.
Czy ktoś może nam pomóc?
kontakt do mnie - 515 192 985
do koleżanki, która psa znalazła - Agnieszka - 791 313 777
i do koleżanki, u której piesek przebywa - Ania - 661 664 727
sprawa bardzo pilna, dziękuję. Iwonia

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem z Krakowa więc niewiele dam radę pomóc. Skąd wiadomo że ten york jest akurat ich psem, mają jakiś dowód na to ? może jakaś książeczka zdrowia, jakieś zdjęcia z poprzedniego czasu psa, bo nie można tak sobie przyjść i powiedzieć że ten pies jest akurat mój. Pozatym skąd Ci właściciele potencjalni się znaleźli ? robiliście ogłoszenia że został znaleziony york i czeka na właściciela ? Zdaję sobie sprawę że york to nie kundel których pełno na ulicach. Pozatym ile psa nie było ? jak długo się błąkał to rzeczywiście mógł sobie narobić tych dredów przy takiej pogodzie. No cioteczki kto jest z Krakowa ?? trzeba pomóc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Napisała na innym wątku, że chyba ktoś się znajdzie do pomocy, więc już dziękuje.[/QUOTE]


chyba masz rację :) no to Phase, kiedy masz urodziny? :) p.s. nauczyłam się robić sygnaturę i wrzuciłam Gosa, mam nadzieję, że się wyświetli, chociaż to będzie dopiero widać po zatwierdzeniu tego postu.

Link to comment
Share on other sites

Jest widzę, dziękuję Ci bardzo i Gosek przybija "piątkę". :)
18lipca. :D
A i prawdopodobnie jutro do niego pojadę, teraz jak zwykle na chwilkę wpadłam i idę dalej się "prostować". Zasnęłam po 3, tak sie męczyłam z plecami. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']ale to chyba chodzi o yorka z Olsztyna....[/QUOTE]

o fakt, przepraszam nie wiem co mi ten Kraków dziś po głowie chodzi :)


[quote name='phase']Napisała na innym wątku, że chyba ktoś się znajdzie do pomocy, więc już dziękuje.[/QUOTE]

:)

Phase masz urodziny dzień po moim tacie :) ale te wakacje to Ci się chyba nie za dobrze zaczęły :( na pocieszenie dodam że niktórzy ich nie mają :( ...tak mam na myśli siebie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']
Phase masz urodziny dzień po moim tacie :) ale te wakacje to Ci się chyba nie za dobrze zaczęły :( na pocieszenie dodam że niktórzy ich nie mają :( ...tak mam na myśli siebie :D[/QUOTE]

Ooo. :)
Nie dość, że zdrowie buuu to jeszcze pogoda. :(
Hahaha. No tak, tak szkoda mi tych ludków bardzo. :D


A swoją drogą jestem wręcz wściekła... Wstałam specjalnie o 7 , by wyruszyć do Goska a tu co?!?! DESZCZ!! Myślałam że w ziemię się zapadnę. ;/ Teraz postanowione! - W sobotę jeżeli nie będzie ulewy , burzy , tornada , tsunami , itp. to już na 100% jadę do Świrka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Ooo. :)
Nie dość, że zdrowie buuu to jeszcze pogoda. :(
Hahaha. No tak, tak szkoda mi tych ludków bardzo. :D


A swoją drogą jestem wręcz wściekła... Wstałam specjalnie o 7 , by wyruszyć do Goska a tu co?!?! DESZCZ!! Myślałam że w ziemię się zapadnę. ;/ Teraz postanowione! - W sobotę jeżeli nie będzie ulewy , burzy , tornada , tsunami , itp. to już na 100% jadę do Świrka.[/QUOTE]

:grin: nie kracz. U nas dziś zaskoczenie:crazyeye: ani jednej chmurki:-o no...przynajmniej ze strony gdzie mam okno :eviltong: ta druga mnie narazie nie interesuje. Słoneczko piękne i trzeba to wykorzystać !!! :D ja na koniach:oops:

Link to comment
Share on other sites

Dziś też ładnie, choć więcej chmur, podobno mogą się przyplątać jakieś burze popołudniu.
U koników rzeczywiście było miło ;) i nawet mnie klacz nie wywiozła w siną dal, ładnie pracowała, grzeczna dziewczynka. Mam nadzieje że jutro będzie cieplutko i wkońcu będę mogła ją wykąpać ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie Ci!. Zawsze jak jeżdżę na wieś to tam ich pełno, śmieszne języki mają. Te ich piękno. :loveu:
Trzeba kciuki trzymać, aby jutro i u nas przywędrowało słońce... Oby chociaż nie padało. A tymczasem Gosku jutro sobota!! :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...