Jump to content
Dogomania

Cudowny szczeniak w typie wilczaka - Fado ma dom :)


koosiek

Recommended Posts

[FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][SIZE=5][B]Edit: [SIZE=3]Fado przebywa obecnie przez tydzień w awaryjnym DT u Beki.[/SIZE]

Fado[/B][/SIZE], ok. 3 msc szczeniak. Trafił do podwarszawskiego przytuliska przy lecznicy wczoraj, po wypadku. Przytulisko jest niestety przepełnione, psy są wszędzie - Fado siedzi zamknięty w kontenerku. Nie da się na cito wyadoptować takiej ilości zwierząt, więc psiaki co tydzień jeżdżą na wiejską giełdę...
[B]Fado ma tylko dwa dni, potem czeka go podróż do Słomczyna i reszta życia na łańcuchu u chłopa.[/B]
[SIZE=5]
[/SIZE][/SIZE][/FONT] [CENTER] [SIZE=5][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Na cito szukamy DT dla Fado![/SIZE][/FONT]
[/B][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9964/img0338dj.jpg[/IMG]

[IMG]http://img576.imageshack.us/img576/6299/img0337z.jpg[/IMG]

[IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6775/img0332ek.jpg[/IMG]


[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5233/img0328bg.jpg[/IMG]
[/CENTER]

[SIZE=5]
[/SIZE][CENTER][SIZE=5][FONT=Palatino Linotype][B]Kontakt w sprawie psiaka:[/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Palatino Linotype]tel.: 660 116 551[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Palatino Linotype]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, przytulisko jest wypchane po brzegi :( Jeden psiak poszedł na DT, przyjechały dwa... W klatkach i kontenerach już nie ma miejsc, a ciągle zgłaszane są nowe psiaki, wczoraj słyszałam jak musieli komuś odmówić i odesłali do SM, bo nie było co z psem zrobić... A Fado pójdzie na giełdzie jak nic :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Lepszy chyba DT domowy, ile on waży tak na oko, będzie bardzo duży?[/QUOTE]

Plicha, ale skąd go wziąć? Od rana trzeci raz doładowuję telefon, dzwonie gdzie mogę i nikt nie ma miejsca :( On docelowo będzie spory, większy od ONka, w tej chwili jest wielkości beagla.

Link to comment
Share on other sites

Kurde no ja nie mogę pomóc z miejscem
Ale może tak na szybko zrobić mu ogłoszenia na najważniejszych portalach?
Taki apel o dom stały lub tymczasowy ?
Nie wiem tak głośno myślę
W razie czego będe po 17 w domu to sie moge tym zając

Link to comment
Share on other sites

Atomowka, ja się boję takich adopcji na szybko :( Ale można spróbować, jeśli będzie ktoś z Warszawy, można jutro zrobić p/a... Chociaz wątpię, żeby to cos dało, o Cosmo do tej pory nie miałam żadnego rozsądnego telefonu...

Psiak jest sympatyczny, do ludzi przyjazny, spragniony kontaktu, głasków.

Link to comment
Share on other sites

Koosiek tak na mega szybko bo zaraz wychodzę, w razie jak coś poprawic to zrobię to po powrocie do domu
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=271692643&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ271692643MXGuidMZ12f111ba-06b0-a20b-2694-7f6bffffe27c&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=47427283%3B271692643%3B47427283%3B3200008%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1301662116823&secev=AQAAAS8JNaAAAM0AAAABACIxMmYxMTFiYWJkNy5hMjBiMjZjLjE5YWRjLmZmZmZjOTljAAAAAQAAAAAQMbNjAIZUfnRzThngseTIA%2BVKgvnOO3u4&wmid=271692643[/url]
[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/51956/Fado-3-miesieczny-szczeniak-bardzo--pilnie-szuka-schronienia/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Koosiek tak na mega szybko bo zaraz wychodzę, w razie jak coś poprawic to zrobię to po powrocie do domu
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=271692643&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ271692643MXGuidMZ12f111ba-06b0-a20b-2694-7f6bffffe27c&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=47427283%3B271692643%3B47427283%3B3200008%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1301662116823&secev=AQAAAS8JNaAAAM0AAAABACIxMmYxMTFiYWJkNy5hMjBiMjZjLjE5YWRjLmZmZmZjOTljAAAAAQAAAAAQMbNjAIZUfnRzThngseTIA%2BVKgvnOO3u4&wmid=271692643[/URL][/QUOTE]

Tekst ok, tylko jeśli już ma być mój nr, to popraw, bo jest coś pokręcony: 660 116 551. I maila z op na gmail, bo op coś się zacina.
Dzięki!
A, w tytule jest błąd gramatyczny ;)
Podrzuć mi maila, wyślę więcej fotek, może nie jakieś super, ale ujdą.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem wieksu od onka nie bedzie, ale moze byc wielkosci onka.
Widziałam go przed chwila na spacerze z dziewczynkami.
Poznałam z moim tymczasowym Pikusiem.
Bez problemu :).
I juz umie chodzić na smyczy, jest bardzo pojetny.
Wczoraj w lecznicy mówili że to pies o silnym charakterze, a ja myśle że wczoraj protestował bo sie bał, a dzis juz wesoły jak to szczyl :)

Pojde po 16.30 do przytuliska i zrobie mu jeszcze zdjęcia calej sylwetki.

Link to comment
Share on other sites

Ai te giełdy, nic, tylko się powiesić...:shake: Ostatnio facet demonstrował " co zrobić, by 3 miesięczny szczeniak był 'idealny' " bił go, aż piszczał, a wszyscy patrzeli się jak wryci i nic nie mówili...:crazyeye: Okazało się szybko, że to piękna sunia w typie SH, chciał za nią kilka złotych, to zapłaciłam, bo aż się popłakałam aż ją zobaczyłam i usłyszałam jej skomplenie :-( Teraz jest u mnie na DT i mama chodzi po domu wściekła, że "pies jej ślady robi" :evil_lol: ale czego się nie robi dla zwierząt...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Ai te giełdy, nic, tylko się powiesić...:shake: Ostatnio facet demonstrował " co zrobić, by 3 miesięczny szczeniak był 'idealny' " bił go, aż piszczał, a wszyscy patrzeli się jak wryci i nic nie mówili...:crazyeye: Okazało się szybko, że to piękna sunia w typie SH, chciał za nią kilka złotych, to zapłaciłam, bo aż się popłakałam aż ją zobaczyłam i usłyszałam jej skomplenie :-( Teraz jest u mnie na DT i mama chodzi po domu wściekła, że "pies jej ślady robi" :evil_lol: ale czego się nie robi dla zwierząt...[/QUOTE]

Nie no, takie rzeczy się tam nie dzieją. To znaczy nie dzieją się, zanim pies nie pójdzie do adopcji, bo co z nim będzie potem, tego nie wie nikt :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Jakbyś mogła od razu sprawdzić go na koty, będę bardzo wdzięczna.[/QUOTE]

nie da się psa sprawdzić na koty na 100%, nasz pierwszy pies kotów obcych nie cierpiał i nadal tak jest, a w domu kotka zaakceptował po ok 3 tyg. bez problemu, oswoił się z zapachem, ale kot żył na wyższym poziomie przez ten czas, czyli po półkach i blatach poruszał się. Jak jakiś kot zamiauczy głośno przeraźliwie (jak to w marcu) gdzieś na podwórku to Diana potrafi rzucić się ze złości na innego psa w domu. Po prostu nie da się sprawdzić tego w 5 minut, a na pewno rekacja nie będzie wiarygodna. No i na pewno kot przez długi czas nie może zostawać sam na sam z psem. Wszystko zależy od konkretnego kota i od konkretnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...