Jump to content
Dogomania

czarny Harry z ulicy w Błoniu k/Warszawy


luka1

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lilek']Witaj, Elik, kopę lat!!! Ale ładny bannerek machnęliście. Tylko jak się go pobiera?Ja chyba wyjątkowa sierota jestem, bo nie potrafię tego zrobić.:oops::oops::oops:[/QUOTE]

Ooooo witam, witam faktycznie kopę lat :lol:
Banerek jest podlinowany więc wystarczy go skopiować, wkleić do sygnatury i zapisać.

Link to comment
Share on other sites

niestety kleszcze atakują mimo zakraplania i obroży. Cały czas obserwuję, jeśli coś niepokojącego zauważę to ....... Na razie psisko biega i skacze zadowolone gdy wybiega z boksu, ale po szalonej gonitwie szybko wraca do "swojej" budy. Wyeksmitował Kamę z niej na całego. Co prawda teraz kiedy jest ciepło, Kama mieszka na budzie.

Link to comment
Share on other sites

Luka, a może podać zapobiegawczo leki. Bardzo mi to przypomina sytuację, kiedy wrzucono nam przez płot Ardżunkę. Miała masę kleszczy
i okazało się, że ma babeszię jak byk. Wprawdzie Harry nie jest wychudzony, tak jak była moja sunia i gania jak z piórkiem, ale kurczę.. no nie wiem.Może poradzić się wetki albo co.

Link to comment
Share on other sites

Oj, Lilo, Lilek jest, a Luka pewnie sie szykuje do boju. Będę dziś u niej i może już wieczorkiem, po długich debatach i przyglądaniu się bacznym okiem (biedny Harry:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) Luczka wyda oświadczenie- sznaucer czy terier. A swoją drogą czy to nie śmieszne, że musi być rasa i już? Przecież pies to całe tony dobrego serca, trochę mięska i kosteczek i trochę kudłów. A tony sa większe niż te trochę, więc o co tym ludziom chodzi, Lilo?:shake:

Link to comment
Share on other sites

no coś w tym jest , choc z drugiej strony wydaje mi sie ze wielu ludzi rasa zacheca do obejrzenia ogloszenia - bo to czy sie zakochaja w psie czy nie to inna sprawa - jak sie zakochaja to nawet jakby byl rasy megakundel to i tak go wezma :)

a jak wpiszemy sznaucer rosyjski to niejeden uwierzy :)

Link to comment
Share on other sites

:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Taaa, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że schrony pełne są rasowców, w których pańciostwo się zakochali, bo "oklopnie tofają" tą rasę, a potem moda albo cuś się zmieniło i biedny rasowiec ląduje w klacie. Nic nie rozumie i patrzy tymi rasowymi oczkami pełnymi rozpaczy, dlaczego go już nikt nie chce. Biedak, nie wie co to moda albo kaprysy bestii zwanej człowiekiem. Wyć się chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']no coś w tym jest , choc z drugiej strony wydaje mi sie ze wielu ludzi rasa zacheca do obejrzenia ogloszenia - bo to czy sie zakochaja w psie czy nie to inna sprawa - jak sie zakochaja to nawet jakby byl rasy megakundel to i tak go wezma :)

a jak wpiszemy sznaucer rosyjski to niejeden uwierzy :)[/QUOTE]


A potem na allegro pojawi się masa ogłoszeń ze sznaucerem rosyjskim w roli głównej :) Oczywiście porodowodowych :lol:

Link to comment
Share on other sites

hahaha , a za 100 lat napisza w madrych ksiazkach - rasa ta utworzona ok. roku 2011 przez wybitne znawczynie rasy zwane dogomaniaczkami - powstala z poloczenia ctra i sznaucera i na zawsze rozwiala watpliwosci ktory jest ktory :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']hahaha , a za 100 lat napisza w madrych ksiazkach - rasa ta utworzona ok. roku 2011 przez wybitne znawczynie rasy zwane dogomaniaczkami - powstala z poloczenia ctra i sznaucera i na zawsze rozwiala watpliwosci ktory jest ktory :)[/QUOTE]

Pacłam :lol:[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilek'] A swoją drogą czy to nie śmieszne, że musi być rasa i już? Przecież pies to całe tony dobrego serca, trochę mięska i kosteczek i trochę kudłów. A tony sa większe niż te trochę, więc o co tym ludziom chodzi, Lilo?:shake:[/QUOTE]

My szukałyśmy z mamą sznauca ze względu na cechy TEJ rasy a nie rasowość czy wygląd,dlatego bez zastanowienia nad wyglądem wziełyśmy takiego psa
[url=http://img97.imageshack.us/i/53163149.jpg/][img=http://img97.imageshack.us/img97/8489/53163149.jpg][/url]

Link to comment
Share on other sites

Hihihi, toż to Harry wypisz wymaluj. To co- sznaucer terierowaty czy terier sznaucowaty?:eviltong: Słuchaj, ja nie mówię w ten sposób o wszystkich, którzy mają rasowe psy, bo to jasne, że cechy jakiejś rasy odpowiadają Ci bardziej niż innej i takiej rasy szukasz. Obojętnie czy to kundys czy rasowiec, wielu ludzi traktuje poważnie swoje psiaki i to jest OK. Ale sama wiesz, co się dzieje.Mody, kaprysy, cuda wianki i schrony pełne niechcianych bernardynów, shar-pei i czego tam jeszcze. Jestem wściekła na takich "ludzi".A Twój pies jest fantastyczny. I podoba mi się, że pokazujesz go utaplanego, pewnie po szalonym spacerku, a nie leżącego na wytwornej kanapie na, koniecznie w psie łapki, kocyku.Wymiziaj go ode mnie. Jest super.:lol:

Link to comment
Share on other sites

A tego to nie wiedziałam. Tym bardziej wielkie ukłony dla Ciebie i Mamy, Wilczy Zew.
Czasem po prostu nie wytrzymuję tego bezmiaru nieszczęścia zwierząt
i piszę ostro, ale myślę, że to dotyka wszystkich opiekujących się psami, kotami i innym zwierzem. Tak sobie kiedys pomyślałam ( wiem, nierealne), że wystarczyłaby odrobina dobrej woli, że wystarczyłoby, żeby każda rodzina zaopiekowała się jednym bezdomnym stworzeniem, a zabrakłoby ich w schronach i przytuliskach. Oczywiście pod warunkiem sterylizacji.Ale tych bied ciągle przybywa i to wszystko, co robią porządni ludzie, żeby ratować zwierzaki to kropla w oceanie. I szlag mnie trafia i już.

Link to comment
Share on other sites

Wyluzuj trochę,świata nie naprawisz jedynie możesz pomóc konkretnemu psu. Wielu ludzi to powinno mieć tylko pluszowe psy.
Nasz nigdy(ma jakieś 5lat) nie był strzyżony ani czesany i zaznał wiele zła od człowieka ale będzie z niego świetny pies. Pokazałam zdjęcie abyś wiedziała,że nie wszyscy lecą na wygląd. Mogliśmy za darmo mieć papierowego sznauca po PT ale pomyślałyśmy,że tamten znajdzie wielu chętnych a my wyciągniemy jakiegoś ze schronu.Dużo jest takich osób. Teraz tak wyglada
[URL="http://img7.imageshack.us/i/dsc06003d.jpg/"][img=http://img7.imageshack.us/img7/2299/dsc06003d.jpg][/URL]
to jest sznaucer


Nie ma nic gorszego niż moda na rasę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...