Jump to content
Dogomania

Stellcia i Gwiazdeczka Zibi wyrwane z piekła Arktyki mają DOM :):):)


Martika&Aischa

Recommended Posts

Ja w końcu też dotarłam do domu, ale wybaczcie, zdjęcia i szczegółowy opis będą jutro, bo muszę się ogarnąć, a komp mi muli. W każdym razie tak jak pisałam w sms - Stella trafiła do dobrego domku, mam nadzieję, że będzie jej tam dobrze :) Z Demonem się zapoznała za płotem, bez sensacji ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gorki330']Już jestem , Gwiazda całkowicie zadomowiona , kojec jej się podoba ,jedzenie smakuje a za biały ser odda życie , bryka jak mały konik ,cieszy się bardzo tylko nie wiem dlaczego :) , zaprasza do zabawy , robi nagłe zwroty i znów biega , napewno ją nic nie boli , żle stawia jedną z tylnich łap , tył napewno słaby ale ona jest bardzo ukontowana i może problem leży w kręgosłupie .
Ucha nie dotykam w poniedziałek wizyta u weterynarza i zrobię wymaz wtedy napewno będzie wiadomo więcej co do jej dolega .
Jest bardzo wyliniała i ma kiepską sierść , no i jest szczuplutka :( .
Nie bardzo smakuje jej ten suchy pokarm ale skoro ma go jeść to bedę dodawać do niego trochę gotowanego jedzonka i po kłopocie.
Dodam że babcia Stella zostawiła duży ślad w moim sercu to kochana , mądra starsza pani która nie zaznała w swoim życiu wiele dobrego ale mam nadzieję że pokazałam jej że człowiek to nie tylko kopniak i głód - bardzo mocno ją całuję w kochany mokry nochal .:placz:[/QUOTE]

Kasiu kochana ja tak sobie o Tobie myślałam że będzie Ci bardzo ciężko rozstać się ze Stellcią ........Miejmy nadzieję że wdomku do którego trafiła będzie szczęśliwa ......dzięki Tobie ona już wie co znaczy ręka do głaskania i miłość człowieka .......Bądź szczęśliwa Stellciu kochana :*

Link to comment
Share on other sites

Dziś miałam dzien pod znakiem konferencji.
W przerwie między referatami porozmawiałam z panią Izą.
Psiaki, Stella i Demon, zintegrowały się bez jakichkolwiek sensacji.
Przechadzały się po ogromnym ogrodzie, Stella poznawała nowe kąty, Demon jej towarzyszył, ale z lekkim dystansem.
Pani Iza przeszczęśliwa, że Stellina już zamieszkała u nich.
Wszystko chyba ułoży się jak najlepiej :)

Cieszę się, że Gwiazdka też już po przeprowadzce.
Pobyt na powietrzu, otwartej przestrzeni, w towarzystwie psich kumpli na pewno jej się spodoba.
Ciekawe czy i tym razem pokaże swoje zębate oblicze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Dziś miałam dzien pod znakiem konferencji.
W przerwie między referatami porozmawiałam z panią Izą.
Psiaki, Stella i Demon, zintegrowały się bez jakichkolwiek sensacji.
Przechadzały się po ogromnym ogrodzie, Stella poznawała nowe kąty, Demon jej towarzyszył, ale z lekkim dystansem.
Pani Iza przeszczęśliwa, że Stellina już zamieszkała u nich.
Wszystko chyba ułoży się jak najlepiej :)

Cieszę się, że Gwiazdka też już po przeprowadzce.
Pobyt na powietrzu, otwartej przestrzeni, w towarzystwie psich kumpli na pewno jej się spodoba.
Ciekawe czy i tym razem pokaże swoje zębate oblicze ;)[/QUOTE]

Takich informacji nam potrzeba:multi: Ilonko jeśli Pani Iza znajdzie chwilkę czasu prosimy o relacje i zdjęcia naszej Stellci ;) Bądź szczęśliwa kochana sunieczko :*

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :(
Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca :( łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa :( a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka[/URL]-(

Link to comment
Share on other sites

No w końcu Wam pokażę ;)

Stelcia w samochodzie bardzo grzeczna, żadnego piszczenia, ani nic. Dojechaliśmy na miejsce, Stelcia na dzień dobry się pos...łała ;) na rzadko. Ale spoko, nikt się nie przejął, wiadomo, stres.

Z Demonkiem zapoznanie przebiegło na neutralnym gruncie, Państwo wyprowadzili go na smyczy, ja trzymałam Stelcię i się powąchali.

O tu:
[IMG]http://loms.pl/wij/uploads/stella1_1307273556.jpg[/IMG]

Stella i Demon trochę się obwąchali, ale potem lekka ignorancja ;) Państwo przynieśli bajeranckie miski, i Stella wychłeptała chyba wszystko co w nich było ;) Połaziła po ogrodzie, posprawdzała.

[IMG]http://loms.pl/wij/uploads/stella3_1307273675.jpg[/IMG]

Ogród Stelcia będzie miała suuuuuuper, ogromny teren, trawniczek, drzewka, wszystko do dyspozycji psów :)
[IMG]http://loms.pl/wij/uploads/stella5_1307273786.jpg[/IMG]

Szczęśliwa rodzinka :loveu:
[IMG]http://loms.pl/wij/uploads/stella4_1307273729.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Generalnie Demon i Stella mają bardzo podobne umaszczenie, wyglądają jak rodzinka :) Tyle że Stella jest oczywiście drobniejsza :)
Rozmawiałam chwilę z Państwem, psy mogą sobie chodzić, gdzie chcą, chcą na dwór - proszę bardzo, chcą do domu - droga wolna. W dwóch pokojach zauważyłam posłanka, Pani mówiła, że Demon (zwany też Misiem :D ) śpi, gdzie chce, więc pewnie Stella też sobie wybierze sama pokój ;)
Państwo wyglądali na zadowolonych, głaskali małą, mówili, że już nie ma się czego bać :) I że Demon też będzie zadowolony, bo on jest smutny taki samotny ;) A tak będzie miał psią towarzyszkę.

"No maleńka, daj buzi!" ;)
[IMG]http://loms.pl/wij/uploads/stella6_1307274006.jpg[/IMG]

Bardzo fajny, spokojny pies, myślę, że się dogadają.

A tu nasza pannica pod drzewkiem :loveu:
[IMG]http://loms.pl/wij/uploads/stella7_1307274055.jpg[/IMG]



Mam nadzieję, że będzie bardzo szczęśliwa, bo zasługuje na to w pełni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Jeszcze mi się przypomniało, że Pani się martwiła, żeby Demon na Stellę nie "wchodził" - jeśli wiecie, co mam na myśli :evil_lol: - bo on już też nienajmłodszy, i żeby się nie połamały, sieroty :D[/QUOTE]
Miejmy nadzieję że się chłopak opanuje ;) Stellcia wysterylizowa więc miejmy nadzieję że nie będzie wzbudzała w nim zainteresowania ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak bedziecie rozmawiać z rodzinką Stelli to proszę powiedzcie że ona nie lubi suchego pokarmu tylko najlepiej gotowane , z powodu jej uzebienia napewno ją boli bo jest prawie szczerbata.
Bardzo boi się łopaty a dlaczego to pewnie sami wiecie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorki330']Jak bedziecie rozmawiać z rodzinką Stelli to proszę powiedzcie że ona nie lubi suchego pokarmu tylko najlepiej gotowane , z powodu jej uzebienia napewno ją boli bo jest prawie szczerbata.
Bardzo boi się łopaty a dlaczego to pewnie sami wiecie ...[/QUOTE]

Państwo już o tym wiedzą, rozmawiałam z nimi. Demonkowi gotują, plus Pani dodaje suchego Hillsa, żeby miał zapewnione witaminy. Stelcia będzie też to jadła, Pani spróbuje Hillsa rozmaczać i dodawać do ryżu i kurczaka.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Kasią ....napiszę wstępnie a Kasia jak wejdzie to mnie poprawi .....Gwiazdka już po wizycie u weterynarza.....Dostała antybiotyk bo rana po sterylizacji się ślimaczy i jest nieładna :( Ucho bez stanu zapalnego ....trochę mazi ....zalecenie : codzienna higiena. Jeśli chodzi o słaby tył .....Gwiazda jest po wypadku i jest źle zrośnięta....:( ma brzydką zrośniętą ranę .....jak Pani weterynarz odsłoniła sierś aby dobrze obejrzeć skórę to aż się Kasia przeraziła :(To rana samoistnie zrośnięta po wypadku ....to samo dotyczy uszu ....ucho paskudnie, brzydko zeszyte :( stąd te problemy. Co dalej z problemem łap ....Kasia będzie wiedziała co dalej po prześwietleniu :( Najprawdopodobniej Gwiazda miała wypadek ......jak się zrosło tak się zrosło .....nikt jej do weterynarza na pewno nie zaprowadził:angryy:
Kasia napisze dokładnie jak tylko znajdzie chwilkę.
Na imię Gwiazda nie reaguje zupełnie ....tylko i wyłącznie ZIBI.
Poza tym bardzo grzeczna .....u weterynarza wręcz anioł ...pięknie pokazywała brzusio ....uszka ....rozdawała całusy :)
Nie ma oznak żadnej agresji zarówno w stosunku do ludzi jak i innych psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...