Jump to content
Dogomania

Stellcia i Gwiazdeczka Zibi wyrwane z piekła Arktyki mają DOM :):):)


Martika&Aischa

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Tak, tak rozmawiałam dziś z Kasią i potwierdziła gotowość przyjęcia Gwiazdeczki :)[/QUOTE]

To super :):):) A co do karmy dla Gwiazdki to w sumie nie wiem czy już nie zamawiać...bo długo idzie (czasem ok.tygodnia).Jak myślisz kochana?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostalam nr tel do dziewczyn, dzieki :) Sie okazalo ze do Kasi jednak mam:evil_lol:

Planuje wyjechac wczesnie rano zeby Stelke do Bydgoszy podrzucic na 8-9, potem musze w Bydgoszczy zrobic wizyte przedadopcyjna, mysle ze ok godziny mi zejdzie. W inowroclawiu bylabym zapene ok 12. Bazyliszku napisz mi na PW adresik, wklepie sobie w GPSa i zobacze ile mniej wiecej bede jechac. W drodze do Kasi bedziemy miec z Gwiazdeczka przystanek maly na druga wizyte przedadopcyjna prawdopodobnie. Ale zobaczymy gdzie ta Kasia mieszka to moze uda sie najpierw Gwiezdzine odstawic a na wizyte skocze w drodze powrotnej do domu.
Aparat wezme i cykne pare zdiec Stelci i Gwiazdce:)
Klaudio zadzwonie jutro to sie umowimy jakos konkretniej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dzwoniła Fur.....Stellcia wygląda rewelacyjnie :) Już przekazała ją Paulince;) .....Teraz Gosia jest u Klaudii i odbiera naszą Gwiazdeczkę ....:multi:[/QUOTE]
Wspaniała akcja transportowa Cioteczek:loveu:
Trzymam dalej kciuki za szczęśliwe dowiezienie Dziewczynek:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Pisała Paulinka....nasza Stellcia już w domku:multi: Państwo super ...ich psiak również świetny chłopak ;) Paulinka właśnie wraca z powrotem jak się pojawi będą zdjęcia z zapoznania :multi: Fur....Paulinka bardzo DZIĘKUJĘ :loveu:Jesteście niesamowite :loveu:[/QUOTE]
Wspaniale:loveu:
Stelcia teraz taka pieknota, to pewnie chłopak zaniemógł z wrażenia, jakie cudo do niego przyjechało:loveu::D

Link to comment
Share on other sites

Boże Stellcia to nie ten pies :loveu::loveu:Ja jej nie poznaje :-o Jaka z niej piękna ONka :loveu::loveu::loveu: Powodzenia kochanie nasze !!!:loveu::loveu:

Gwiazdka taka troszkę jakby przygaszona,nieśmiała,inna...
Tak się cieszę Kasiu ,że Gwiazdka już u Ciebie...jesteś kochana niesamowita za to co robisz ! Ukłony dla Ciebie..:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Już jestem , Gwiazda całkowicie zadomowiona , kojec jej się podoba ,jedzenie smakuje a za biały ser odda życie , bryka jak mały konik ,cieszy się bardzo tylko nie wiem dlaczego :) , zaprasza do zabawy , robi nagłe zwroty i znów biega , napewno ją nic nie boli , żle stawia jedną z tylnich łap , tył napewno słaby ale ona jest bardzo ukontowana i może problem leży w kręgosłupie .
Ucha nie dotykam w poniedziałek wizyta u weterynarza i zrobię wymaz wtedy napewno będzie wiadomo więcej co do jej dolega .
Jest bardzo wyliniała i ma kiepską sierść , no i jest szczuplutka :( .
Nie bardzo smakuje jej ten suchy pokarm ale skoro ma go jeść to bedę dodawać do niego trochę gotowanego jedzonka i po kłopocie.
Dodam że babcia Stella zostawiła duży ślad w moim sercu to kochana , mądra starsza pani która nie zaznała w swoim życiu wiele dobrego ale mam nadzieję że pokazałam jej że człowiek to nie tylko kopniak i głód - bardzo mocno ją całuję w kochany mokry nochal .:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...