Jump to content
Dogomania

Westa pepsi w szczęśliwym domku u masuimi


masuimi33

Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mogę przełożyć na polski: "masuimi dziś nie będzie pisać bo jest zalatana, lecz jutro Was odwiedzi, ale wszystko z Pepsi w porządku pozdrawiam...- prosiła mnie abym Wam przekazała" :roll: myślę że o to chodziło

heh nie zauważyłam że już przełożyłaś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']dziś masuimi nie będzie prosiła by napisać bo jest zalatana jutro Was odwiedzi, ale wszystko z Pepsi w porządku pozdrawiam...[/QUOTE]
A ja to rozumiem tak:Dziś masuimi nie będzie prosiła,by napisać,bo jest zalatana.Jutro was odwiedzi,ale z Pepsi w porządku.
No, obie siostry nieźle zalatane.Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Kochani czy możecie odwiedzić wątek Boryska. Już nie mam koncepcji jak go nagłośnić. Błagam o zainteresowanie.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/198872-Zbieramy-deklaracje-dla-Borysa-na-hotelik.-Brakuje-290-z%C5%82-deklaracji-!-Pom%C3%B3%C5%BC-!-%28[/url]

Dziękuję Wszystkim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']A ja to rozumiem tak:Dziś masuimi nie będzie prosiła,by napisać,bo jest zalatana.Jutro was odwiedzi,ale z Pepsi w porządku.
No, obie siostry nieźle zalatane.Dziękuję za pomoc.[/QUOTE]
po prostu brakuje przecinka po 'nie będzie'..
Czym my sie zajmujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja nie mam ochoty już tu zaglądać!
widzę, że znowu jest syf jak u Kubusia na wątku!I to nie Fanty wina!!!
CYNIZM CYNIZM CYNIZM!!!!!
prosiłam FANTE, by wpisała Wam info żebyście się nie martwiły, że może coś się stało z suką,
tylko że ja - to nie Fanta :) ja mogę oddać ten wątek dobrowolnie, MNIE NIE ZALEŻY NAPRAWDĘ ŻEBY BYĆ PROWADZĄCĄ!a Furciaczka mogę osobiście powiadamiać o Pepsi i Evelinkę i Angel która będzie prowadzić bazarek i tym co im zależy na konkretach, a nie na dokuczliwych
i cynicznych tekstach. AVII bardzo dziękuje za pomoc!!! Angel czeka na foteczki, jak będziesz miała chwilkę
nie zamierzam uczestniczyć w śmietniku ! na pewno nie!
chu..wy ten przerywnik Felka tyle ci powiem-mam nadzieję, że zrozumiałaś po NASZEMU, bo nasza mama uczyła nas tego samego języka.

Charly jak tu zrobi się normalnie to wklepię trochę informacji po POLSKU. Na razie zaczyna się to samo, co obserwowaliśmy na Kubusiowym.
I dobrze wiecie o co mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co Charly ja nie chcę prowadzić cyrku, głównie dlatego, że nie mam na to czasu i ochoty i NERWÓW ŻEBY CZYTAĆ TAKIE BZDETY!
Poza tym zaglądają tu cudowne osoby z dogomanii, które chcą pomóc Pepsi, może roześlą, a może i wpłacą grosik dla suczki.
Jak się robi bajzel i cyrk, to z doświadczenia sama wiesz, że to nie pomaga, a szkodzi psu. Wątek odbiega od tematu i trudno wtedy znaleźć cokolwiek o stanie psa.
Prosiłam siostrę o słówko, została wyśmiana. Ja nie pozwolę na coś tak infantylnego. Dziewczyny przepraszam, ale muszę ochłonąć.
Mam nadzieję, że kpiny i cynizm nie będzie tu sednem sprawy. Dobranoc.

A i podaje swój nr konta dla Furciaczka, będę zbierać na Pepsi i wklejać w 1 post oczywiście, nie wiem czy regulamin pozwala na wklejenie konta w 1 poście.
Można tak??

Link to comment
Share on other sites

nie no ja nie mam Fundacji :) to moje konto, więc oficjalnie Was kochani informuję, że wyśle na pw Furciaczkowi namiary na mnie
i będę wpisywać na pierwszym poście informacje o otrzymanych pieniążkach na Pepsiutę. Chciałam tylko żeby to było oficjalne, żeby nie było, że zbieram pieniążki po cichu:)
buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']to czekam na fotki rzeczy na bazarek ; )
to mój e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/QUOTE]

dobrze aniołku :) nie stresuj się
ja dopiero zagrzalam aparat i napstrykalam z 500 zdjęc :diabloti: a teraz dopiero wgralam i wybieram ... tych pare fantow . Za jednym zamachem zrobilam więcej bo jeszcze mam 2 sierotki i im tez bazarek na cito potrzebny
Nie wiem jak wyrobie z opisami ale postaram się cos jutro sklecic i wyśle tobie gotowca ..

Masiumi - ty się nie wkurzaj bo ty prowadząca wątek jesteś , może Felka chciała po prostu watek do góry podciągnąć to wtedy sie hopa albo gada jw
czyli więcej humoru i dystansu a wtedy będzie OK ;)

.ps śliczne foty

.

Link to comment
Share on other sites

Avii dzięki wielkie za Twoje serduszko;)
co do Felki, wiem że kąsa słowem moją sister na innych wątkach, dlatego zareagowałam, bo tutaj mi to przeszkadza, nie chce awantur i bajzlu
a to było złośliwe, bo ja nie widzę nic niezrozumiałego w poście mojej siostry. Reszta dziewczyn załapała. Felka jak zwykle nie;/
Następnym razem moja siostra nie napisze, nawet jakby się waliło i paliło.
Felka nie chciałam być nie przyjemna. Starałam się mieć dystans do cb, ale ty naprawdę nie dajesz szansy na to. Nie toleruję takiego zachowania.
NIE Życzę sobie kpin z mojej siostry to tak na przyszłość. Zachowaj umiar w swoich żartach. Czasem jak sytuacja się odwraca może być nie przyjemnie.
Nie będę tematu ciągnąć w nieskończoność, bo to szkodzi psu.

Link to comment
Share on other sites

masumi spokojnie, na początku myślałam że się zgrywasz, wzięłaś to za bardzo do siebie, nikt się tu nie wyśmiewa z Twojej siostry, nic takiego! ja wzięłam sytuacje żartobliwie, nie można wszystkiego brać na serio, ja też musiałam przeczytać dwa razy zanim zrozumiałam, pomyślałam że pisała na szybko i się pogubiła, też tak mam.... naprawdę, felka nic tu nie zawiniła, ona w żarcie napisała... poza tym takie rzeczy dobrze robią wątkowi, dzieje się coś ciekawego i podnosi wątek, a nie tylko same słowa "podnosimy", "hop" itd. zdrowe żarty są ok, pisze jeszcze raz, napewno nikt się nie naśmiewa z Twojej siostry, jesli tak odebrałaś to przepraszam napewno w imieniu wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']dobrze aniołku :) nie stresuj się
ja dopiero zagrzalam aparat i napstrykalam z 500 zdjęc :diabloti: a teraz dopiero wgralam i wybieram ... tych pare fantow . Za jednym zamachem zrobilam więcej bo jeszcze mam 2 sierotki i im tez bazarek na cito potrzebny
Nie wiem jak wyrobie z opisami ale postaram się cos jutro sklecic i wyśle tobie gotowca ..

Masiumi - ty się nie wkurzaj bo ty prowadząca wątek jesteś , może Felka chciała po prostu watek do góry podciągnąć to wtedy sie hopa albo gada jw
czyli więcej humoru i dystansu a wtedy będzie OK ;)

.ps śliczne foty

.[/QUOTE]

okej ; ) to jutro jak wyślesz to wezme sie za bazarek.. no chyba ze dzis wieczorem ci sie uda.

masiumi- spokojnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']okej ; ) to jutro jak wyślesz to wezme sie za bazarek.. no chyba ze dzis wieczorem ci sie uda.

/QUOTE]


Angel ty to optymistka jestes
ja dopiero zawitalam jak zwykle w swoje progi
i dopiero do obróbki sie wezmę
a jutro jestem zaopatrzeniowcem przez caly dzien -- zakupy i porozwozić na 3 domy
więc dopiero wieczorem znowóż siąde do opisów ..
U mnie nie ma lekko
spokojnie jak dam radę i juz będą dam znac na mail

I pozdrawiamy szorściaków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

dziewczynki ja na szybciutko:) pisze od siostry, bo akurat jem u rodziców:)
masuimi33 z tej strony
mam dziś randkę ;) więc mnie nie będzie. Kochane dziś Pepsi dostała ostatni zastrzyk. Leków jest sporo i mamy dokupywać w między czasie jak się będą kończyć.
Na razie stan bez zmian niestety z oczkiem. Dziś zdjęłam dużo strupków rano. Wygląda to nadal nieciekawie niestety. Pepsi to żarłok i wyjada z misek dziewczyn;D Ogólnie cały dzień wylegują się na balkoniku na słoneczku. Dziewczynki co tu dużo pisać. Niuńka jest wesoła, pieszczoch niesamowity, grzecznie śpi, chrapie jak stary dziad;) kupki robi ładne, ma ząbki na wierzchu i jak śpi jęzorek wychodzi na wierzch. Całuśnica nie z tej ziemi;)
Dziewczynki się polubiły.
Pozdrawiam Was w weekend będę sporadycznie, bo mam podyplomóweczkę:) całuski dla Was kochane;D

Dominika - masuimi33

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...