Jump to content
Dogomania

Westa pepsi w szczęśliwym domku u masuimi


masuimi33

Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angel']podajcie mi prosze nr konta gdzie kupujacy maja wplacac za bazarek :)[B] i doliczac 2.50 do każdej przesyłki[/B] ?[/QUOTE]

Wplaty do masuimi , [B]koszty przesylek pokryję wiec nie doliczac[/B]
potrzebuje tylko na tipo adresy wszystkich do wysylki
wyslę wszystko hurtem
mam dalej problem z kompem wiec im szybciej tym lepiej dopoki go jeszcze mam

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zapraszam na V, wiosenną, edycję bazarku fotograficznego :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-WIOSENNA-EDYCJA-DO-01.05-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-%29?p=16688518#post16688518[/url]

[B]Zwycięzca SAM decyduje na którego psiaka w potrzebie przeznaczy wygraną!!!!!


[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']dziewczynki ja na szybciutko:) pisze od siostry, bo akurat jem u rodziców:)
masuimi33 z tej strony
mam dziś randkę ;) więc mnie nie będzie. Kochane dziś Pepsi dostała ostatni zastrzyk. Leków jest sporo i mamy dokupywać w między czasie jak się będą kończyć.
Na razie stan bez zmian niestety z oczkiem. Dziś zdjęłam dużo strupków rano. Wygląda to nadal nieciekawie niestety. Pepsi to żarłok i wyjada z misek dziewczyn;D Ogólnie cały dzień wylegują się na balkoniku na słoneczku. Dziewczynki co tu dużo pisać. Niuńka jest wesoła, pieszczoch niesamowity, grzecznie śpi, chrapie jak stary dziad;) kupki robi ładne, ma ząbki na wierzchu i jak śpi jęzorek wychodzi na wierzch. Całuśnica nie z tej ziemi;)
Dziewczynki się polubiły.
Pozdrawiam Was w weekend będę sporadycznie, bo mam podyplomóweczkę:) całuski dla Was kochane;D

Dominika - masuimi33[/QUOTE]
A to jest zabronione zgodnie z regulaminem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']Avii może jednak daj mi nr skoro dziewczynki zbierały to wyślę Ci na te przesyłki co Ty na to???[/QUOTE]

Nie , na co nielicznych moich bazarkach koszty pokrywam w zasadzie ja :)
adresy juz spisuję
jutro może uda mi sie wrócic wczesniej by popakowac przesylki

pozdrawiamy futrzakowa rodzinke

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Ja rozumiem,że używanie cudzego konta jest zabronione.[/QUOTE]
Widzę, że mamy "społecznego" moderatora - brawo! Gdybyśmy wszyscy tak pilnowali regulaminu, to Dogomania byłaby zupełnie innym forum - marzenie:)

Link to comment
Share on other sites

jak zwykle źle rozumiesz Felka, z interpretacją, a właściwie z czytaniem masz problemy
to już zauważyliśmy w sytuacji, gdy Avii musiała ci wkleić co u Pepsi...
wiesz co i tak nie zakumasz
proponuję ściągnąć tu moderatora...:lol:


[B][U][COLOR=darkred]II. UŻYTKOWNICY:[/COLOR][/U][/B]


[B]1. KONTO[/B]

a) Każdy użytkownik ma prawo do jednego konta (nicka) na forum. Używanie jednocześnie dwóch kont jest zabronione i grozi usunięciem obydwu. Założenie nowego konta (nicka) jest dozwolone tylko w przypadku rezygnacji z poprzedniego i za zgodą Admina. [COLOR=red][B]Jeżeli korzysta się z czyjegoś konta (w przypadku posiadania jednego komputera) należy podpisać się własnym nickiem lub inicjałami.[/B][/COLOR]


no i co ??? szczena opadła:lol:
więc bujnij się gdzie indziej i rób dalej zamęt, jak to w twojej naturze
bajjj
[COLOR=orange][COLOR=magenta]
uprzejmie informuje a zarazem bardzo dziękuję w szczególności Avii i Angel bez których bazarek by się nie spełnił;-)
całuski dziewczynki
...że do teraz, otrzymałam wpłaty:[/COLOR]
[COLOR=darkorange]
50 zł-Małgorzata K
18 zł- Dorota K
52,50-Magdalena R
22,50-Anna Maria O
42zł-Lidia Ch[/COLOR]
[COLOR=darkslateblue]

bardzo dziękujemy w imieniu dziewczynek...a w szczególności Pepsi;-)[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Ty i twoja siostra, Fanta 33 jesteście dosyć monotonne w tych próbach obrażania ludzi.Wasze wypowiedzi świadczą o zupełnym braku kultury, a taki zapis jest bardzo ogólnikowy, wiec ty go rozumiesz tak, a ja inaczej:razz:.[/QUOTE]

jakoś wszyscy jak wyżej widać rozumieją to w taki sam sposób jak ja,
przypnij się kogo innego Felko i wracaj na swoje bagna, co do mojej siostry wara!
i generalnie po jaki wuj tu wchodzisz, siejesz zamęt ciągle na każdym wątku!!!!!! już z tego co widziałam robisz rozpierduchę znowu na Kubusiowym, bardzo chętnie zgłoszę to do moderatora, co do obrażania....ehh monotonne???
co do braku kultury....gdyby nie to że trzyma nas regulamin....ehhh
chętnie zrobilibyśmy wszyscy z tobą porządek.
Nie wchodź tu, jesteś zbędna, nie potrzebne są tu TAKIE osoby...

co do regulaminu, jak zauważyłaś i zwracali ci uwagę na Kubusiowym, to co robisz nazywa się trolowaniem....

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-%C5%BCywcem-KUBU%C5%9A-w-trakcie-leczenia/page80[/url]

a tu przykładzik trolowania....

sister uciekła załatwiać sprawki
oczko już lepiej, aczkolwiek ropa nadal co rano jest ściągana
pod koniec maja Masuimi leci do okulisty
w przyszłym tygodniu wykupi następne leki, gdyż te się już kończą...

martwi nas jedna rzecz....
Pepsi ruszają się ząbki, dolne przednie, jedna dolna "jedynka" niedługo wyleci;(
czy któraś z Was miała do czynienia z takim przypadkiem????
troszkę nas to niepokoi

Link to comment
Share on other sites

[B]Felka z Bagien[/B] nie jesteś tu na siłe, nikt nie kazał ci tu byc. Cieszyłabym się bardzo gdybys zamiast siac bzdury co do regulaminu i robić z igły widły naprawde zaczeła pomagać potrzebującym. Fajnie gdybyś zrobiła tyle co masiumi.. więc jeśli nie chcesz to usuń ten wątek ze swoich subskrypcji i już.


całuski dla pepsi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...