Jump to content
Dogomania

Westa pepsi w szczęśliwym domku u masuimi


masuimi33

Recommended Posts

[quote name='Felka z Bagien']i jesli tylko nadarzy się okazja trzeba je sterylizować.[/QUOTE]
ale nie kosztem zdrowia zwierzęcia
[quote name='furciaczek']Ja to i medalowe ciacham:diabloti:[/QUOTE]
ja tyż ja tyż :-)
[quote name='Felka z Bagien']W schroniskach praktykuje się 14 dni kwarantanny, po której można adoptować psa[/QUOTE]
i nota bene to jest niezgodne z prawem,bo zalozmy ze mojego medalowego psa by mi ktoś gwizdnał i jakims zbiegiem okoliczności trafił do schronu, tam go wykastrowano i wydano po 14 dniach do adopcji...mija rok- ja psa odnajduje, udowadniam, że jest moj, że został skradziony i nie dosc ze nowi panstwo mają obowiązek mi go zwrocic to schron jest mi winny odszkodowanie za wykastrowanie mego medalisty:-) oczywiscie mowimy tu o skradzieniu zadbanego wychchanego zdrowego medalisty;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Felka z Bagien']W schroniskach praktykuje się 14 dni kwarantanny, po której można adoptować psa.Może warto zakręcić się koło tego(adopcja warunkowa w trakcie trwania kwarantanny), aby Arktyka nie odzyskała psa , którego i tak miała do rozmnażania.[/QUOTE]

Ja wrócę do tego postu. Właściciel ma prawo odebrać psa do 3 lat od zaginięcia, nawet jak pies trafił do schroniska i został adoptowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']witam my już po wizycie
u wujcia weta byliśmy niedługo
mała została dokładnie obejrzana i na razie nie potrzeba robić jej badań krwi
uszka w porządku
niestety krzywy zgryz dlatego języczek czasem się wysuwa z przodu
wujcio zdjął odręcznie kamień z kiełków na resztę czyszczenia zgłosimy się po wyleczeniu stanu zapalnego oczka
niestety oczko w masakrycznym stanie i zostaliśmy od razu skierowani do okulisty

u okulisty dr Garncarza
stwierdzono niższe ciśnienie w oku lewym i prawym
brak łez (poniżej poziomu lewe niecałe 10 prawe poniżej 5)
stan zapalny jest również w lewym oku:shake:
w prawym jest uszkodzona rogówka więc sunia widzi tylko "odcienie-natężenie światła"
oko trzeba będzie leczyć już całe jej psie życie
jednak teraz dostała antybiotyk do oka
dalej jednak mam stosować leki od lekarza Furciaczka
z wyjątkiem naclofu
następna wizyta za 2 miesiace chyba żeby mała źle reagoawała na antybiotyk bo jest bardzo mocny
pani doktor powiedziała że mała jest bardzo dzielna ale oczko ją bardzo boli:shake:

jesli chodzi o koszty leczenia
mam do wykupienia jeszcze 2 recepty także wkleję rachunek na dniach

wizyty u weta mam za darmo tak jak pisałam wcześniej

koszt wizyty u okulisty Garncarza to 80 zł
koszt antybiotyku to 70 zł
jeszcze muszę wykupić 2 recepty na kropelki

badania krwi na razie nie są potrzebne
sunia zostanie zaszczepiona po leczeniu stanu zapalnego

gdybym poczekała jeszcze kilka dni było by po oczku:-(

co do innych wiadomości była traktowana jako produkcja conajmnniej 2 razy:shake:

w następnym poście wkleję rachunek i zalecenia[/QUOTE]

Dobrze masuimi że poszłaś tak szybko do weta
z oczami nie ma żartów , szkoda zresztą się rozpisywać , sama widzisz co wyszło
myśle że sunia przy Tobie ma szanse na wyleczenie :)
i halllooo cioteczki
trzeba by ciotki jakiś bazarek uskutecznic -- miałabym parę ciekawych fantów --ale z czasem u mnie kiepsko by bazarku pilnować
furciaczkowi też by było lżej , gdybyśmy sunię oddłużyli
masuimi podaj mi proszę na pw dane i konto do wplaty

[QUOTE]W albumie na picassie sa foty od weta.
[/QUOTE]

gdzie ? dajcie link albo cuś ....

olalolaa :) witaj , masz info co z tamta sunią ?? jak żyje ?

.

Link to comment
Share on other sites

Potwór ma prawo odebrać psa jeśli sprawowała nad psem opiekę odpowiednią!!!!!
a nie w przypadku gdy:
-spowodowała silny rozstrój zdrowia psa jest zagrożenie utraty wzroku (prawe oko)
- spowodowała cierpienie psa w okrutny sposób zamykając je w makabrycznych warunkach
-zwierzęta zostały skazane na śmierć te które zdołały złapać trochę karmy i wody są w lepszych stanach niż np Zygmuś
- spowodowała że zwierzęta były odwodnione nikt nie interesował się ich stanem zdrowia
tym bardziej stanami zapalnymi w przypadku Zygmusia(ropień w pysku) Westki (oczy) Dudzi (uszy)
-agonia i katowanie zwierząt bez pożywienia bez dostępu do terenu na którym mogą troszke pobiegać załatwić potrzeby fizjologiczne!!!!
-Westka walczy o oczka!!!!! Zygmus o zycie bo jest w agonii Dudzia to cień psa nie widziałam innych ale to mi wystarczyło żeby tego babsztyla pogonić

kobieta ta zaniedbała psy w mega olbrzymi sposób
zamknęła je w warunkach w których leżały w swoich odchodach
Westka ma liczne odbarwienia i odparzenia na skórze

i takiej niewyskrobanej istocie mam oddać psa???
Arktyka chcesz mój adres???napisz :) 511088033 Dominika
zapraszam pogadamy face to face;D oraz zrobimy medialną sprawę zaproszę warszawskie stację żeby pokazano twój wstrętny ryj
zapewniam cię że po spotkaniu ze mną odechce ci się do końca życia psów i innych zwierząt
zapewnię ci niezapomniane spotkanie ze zwierzętami do końca życia ich nie zapomnisz
zrobiłaś krzywdę tak wielu zwierzętom
może czas by zwierzę ci odpłaciło????bo to co ja bym ci chętnie zrobiła to zakopałabym cię żywcem pod ziemią i nie miałabym wyrzutów sumienia bo dla mnie nie zasługujesz na miano robaka fusa wręcz !!!! matka pewnie się ciebie wyrzekła i do końca życia bedzie żałować pomiota którym jesteś!!!!
albo podyskutujesz z osobami które jak ja kochają zwierzęta???co ty na to????
jak słyszę o takich niewyskrobanych gnidach jak ty i temu od psa na torach i haskiego Luckiego czy Kubusia podpalonego i innych dewiantów psycholów jestem za eutanazją!!!!
ty masz dzieci??? nie podwiązali takiego kata jak ty???za to co zrobiłaś Dudzi Zygmusiowi i innym należy ci się sterylizacja bez znieczulenia
chętnie ją przysponsoruję nawet wezmę kredyt!!!!
Arktyko pisz smsy!!!!tylko nie dotykaj się do zwierząt!do westki na pewno sie nie dotkniesz po moim trupie! słowo honoru!
dla mnie jesteś zerem morderczynią

dziewczyny trzeba naprawde to nagłośnić
oszustwo wyłudzenie katowanie makabrycznymi warunkami agonia zwierząt
przecież to nie normalne!!!!

nawet okulistka kochana kobieta nie szczędziła słów na tego pomiota

jak patrze na Pepsi która wtula się we mnie bo nigdy nie zaznała takiego uczucia od tej podróby człowieka
to nóż w kieszeni mi się otwiera
przepraszam was za ten wywód ale jak sobie przypomnę widok Zygmusia jak nie może zejść z materaca którego wysokość ma kilka cm
albo Dudzię i jej wystający kręgosłup i chęć wtulania sie
skowyt dobermanka malutkiego bezbronnego....to nie mogę się powstrzymać szkoda że to coś nie mieszka koło mnie tutaj nie miała by życia
skoro jest w toruniu trzeba sprawę nagłośnić może jakieś plakaty że te "coś" zgotowało pieskom taki los i okradło je z pieniążków
musimy zrobić coś by sprawa stała się bardziej medialna

jedyne jej prawo to teraz zgłosić się na policję i oficjalnie przyznać się do popełnienia masy przestępstw poza tym prawo jest dla ludzi a nie dla paprochów

co do opinii weta i okulisty na temat PEPSI sądzę że wezmę coś po zakończeniu leczenia
chyba że w między czasie będę potrzebna w sądzie oczywiście mogę zeznawać
i wtedy przedstawię szeroki zakres leczenia jaki czeka westkę
ta baba spowodowała że pies ma trwały uszczerbek wzroku
rogówka jest uszkodzona szkoda że nie ma w polskim prawie wet za wet oko za oko(dosłownie)
mała jest obecnie w połowie niewidoma życzę ci arktyko tego bólu który przeżywa Westi
okulista powiedziała że to olbrzymi ból ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi'][url]http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00[/url]

tu zrobiłam bazarek, ale jest 50/50...i to ogólny, nie ma konkretnego celu, co do psów z "hotelu". rozdzielajcie jak chcecie...kasa będzie pewnie za jakieś 2 tyg....[/QUOTE]

Avii Kasumi robi bazarek na pieski z obory ogólne. Może da się dolączyć Twoje fanty tylko na małą Pepsi? Kasumi istnieje taka możliwość?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Avii Kasumi robi bazarek na pieski z obory ogólne. Może da się dolączyć Twoje fanty tylko na małą Pepsi? Kasumi istnieje taka możliwość?[/QUOTE]

ogólnie rzecz biorąc da się zrobić, ALE jeśli chodzi o wysyłkę...można zrobić, tak, że wysyłasz najpierw za swoje, a ja potem przelewam Ci kasę na konto...
ale nie opłaca się bardziej założyć nowego? mój już trwa , więc zanim dodam wasze fanty, to pozostanie już tylko kilka dni...a poza tym mam troszkę mało miejsca, żeby wasze wrzucić...mogę dołożyć do ostatniego postu z fantami, ale nie za dużo, a muszę mieć jeden post na rozliczenie...

mój trwa do 02.04 więc jeszcze 4 dni...myślę, że lepiej założyć osobny bazarek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']ogólnie rzecz biorąc da się zrobić, ALE jeśli chodzi o wysyłkę...można zrobić, tak, że wysyłasz najpierw za swoje, a ja potem przelewam Ci kasę na konto...
ale nie opłaca się bardziej założyć nowego? mój już trwa , więc zanim dodam wasze fanty, to pozostanie już tylko kilka dni...a poza tym mam troszkę mało miejsca, żeby wasze wrzucić...mogę dołożyć do ostatniego postu z fantami, ale nie za dużo, a muszę mieć jeden post na rozliczenie...

mój trwa do 02.04 więc jeszcze 4 dni...myślę, że lepiej założyć osobny bazarek...[/QUOTE]


ja myslalam o nowym bazarku bo nie ma sensu dolaczac fantów do istniejacego
przesylki wysylam ja , na moj koszt
tak jak robilam to z Dadą na Rozetkę i lennona
może któras ciotka ma wiecej czasu odemnie to mozna by to zrobic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']niestety ja prawdopodobnie będę wkrótce jakis czas bez netu i nie mogę.

[COLOR=darkred][B]Komu komu chce się i ma czas zalozyć bazarek?:)[/B][/COLOR][/QUOTE]

Zobaczymy , na razie w porach nocnych postaram sie cos opisać ...
to markowe kosmetyki lakiery pomadki
a czekam jeszcze na pewna przesylkę od siostry z prawdziwymi krysztalami Swarovskiego a nie szkiełka :razz:
będa piekne kolczyki
na wiosnę i lato jak znalazł :p

edit : masuimi przelew zaksiegowany jeden na pepsi jeden na psy od arktyki [I]( opisane dla dokumentacji )[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']Zobaczymy , na razie w porach nocnych postaram sie cos opisać ...
to markowe kosmetyki lakiery pomadki
a czekam jeszcze na pewna przesylkę od siostry z prawdziwymi krysztalami Swarovskiego a nie szkiełka :razz:
będa piekne kolczyki
na wiosnę i lato jak znalazł :p

edit : masuimi przelew zaksiegowany jeden na pepsi jeden na psy od arktyki [I]( opisane dla dokumentacji )[/I][/QUOTE]

aaa dobrze już kumam czyli muszę zapytać furciaczka gdzie mam przesłać na pozostałe psiole żeby nie zrobił sie sajgon;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']aaa dobrze już kumam czyli muszę zapytać furciaczka gdzie mam przesłać na pozostałe psiole żeby nie zrobił sie sajgon;)[/QUOTE]


masuimi puscilam 2 przelewy na rózne konta wiec ten przelew co dostaniesz to dla ciebie
dziewczyny dostana drugi :)

zamiast siedziec przy robocie to grzebole w pudlach
wyszperalam jeszcze nowy lancuszek z Apartu z pięknie oprawioną cyrkonią

a arktyka sie nie przejmuj -- ja nie dopuszczam mozliwości oddania jej jakiegokolwiek psiaka , niech liczy się że sprawa trafi do sądu
a jeszcze i US sie zatrudni jak bedzie sie stawiac :mad:

Link to comment
Share on other sites

acha no bo się zamotałam;)
czyli do mnie leci przelew dla Pepsiuty
bardzo Ci dziekuje
ja już nie mam błyskotek
jakieś plastiki i to resztka
wszystkie oddałam już na bazarki dla psich bid
nawet siostrę ograbiłam z łańcuszków i piersconków;)

avii bardzo Ci dziekuję bardzo
i reszcie dziewczynek również
uciekam będę późnym wieczorkiem

Link to comment
Share on other sites

Ja będę robiła bazarek z kolczykami i zawieszkami stricte westowymi, więc tak jak i ostatnio bazarek będzie prowadzony na dogomani, terrierkowie i westie.net...więc też nie chciałabym mieszać go z czym innym aczkolwiek myślę że na koniec mogę coś dodać. Ale na razie czekam na kolczyki które funduje whitewestie z terrierkowa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...