Jump to content
Dogomania

Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!


Agmarek

Recommended Posts

Polowa boksu Rudego to jedno wielkie poslanko:evil_lol:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KSMZfS6Otec/Tvy4GhGcCcI/AAAAAAAAIJc/KjNsrOegCPY/s640/DSCN0009.JPG[/IMG]
Musze mu to jutro sprzatnac, mam nadzieje ze jakos to zniesie.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6EMO5hS4qRw/Tvy2psNOdBI/AAAAAAAAIJI/8qA5attTPZA/s640/DSCN0002.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1Mk0Sg5X0w4/Tvy218rn23I/AAAAAAAAIJM/azhRlyZr2mI/s640/DSCN0004.JPG[/IMG]

juz przy mnie chrupie:loveu: wczesniej takie rzeczy ktore dluzej trzeba gryzc to zjadal jak wychodzilam.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kt6inzMeIY4/Tvy3KEQg9FI/AAAAAAAAIJQ/QRvYxwpoRlE/s640/DSCN0007.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']O JEZUUU !!! Ale demolka !!! :eek2:[/QUOTE]

Najzdolniejszy do tej pory ;)

[quote name='Cantadorra']Widzę, że Rudy bardzo pracowicie przemeblował pomieszczenie...... No cóż, jak widać frustracja pełną gębą.........[/QUOTE]

Taki plus ze negatywne emocje jakos znajduja ujscie.

[quote name='Agata69']jeszcze daleka droga...
Czy on ma kontakt wzrokowy z innymi psami/ Widzi ludzi? Czy tylko wtedy gdy do niego przychodzisz?[/QUOTE]

Tylko jak jestem w psiarni to ma kontakt z ludzmi. Dzisiaj mu przedstawie inna dziewczyne, bardzo pozytywne kontaktowe dziewcze, mam nadzieje ze to go zmotywuje troszke bardziej:)

Link to comment
Share on other sites

mozna zaczac od 1-2 tabletek dziennie, potem mozna schodzi z dawki, ja zaczęłabym od jednej tabletki, trzeba poobserwowac, jak bedzie dobrze to nie podawac drugiej, jak bedzie kiepsko- podac drugą :)
mówiłam, ze sprawdzona na innym psiaku, ale msimy wziac poprawke, ze nie u kazdego moze zadziałac tak jak u tamtego psiaka- to tak na wypadek, jakbyś mnie chciała wypatroszyć, ze ci naobiecywałam cuda :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olgaj']mozna zaczac od 1-2 tabletek dziennie, potem mozna schodzi z dawki, ja zaczęłabym od jednej tabletki, trzeba poobserwowac, jak bedzie dobrze to nie podawac drugiej, jak bedzie kiepsko- podac drugą :)
mówiłam, ze sprawdzona na innym psiaku, ale msimy wziac poprawke, ze nie u kazdego moze zadziałac tak jak u tamtego psiaka- to tak na wypadek, jakbyś mnie chciała wypatroszyć, ze ci naobiecywałam cuda :):):)[/QUOTE]
Dzięki. Nikogo nie będę patroszyć. Jak ten lek nie zadziała, to może spróbujemy z innym. Furciaczek mówiła że weźmie receptę od swojego weta zdaje mi się :-)
[quote name='bela51']Olgaj, czy dotarło 100 zł z bazarku Agmarek ? Nie wiem czy na wątku jest wydzielony post na rozliczenia, bo ja nie moge znaleźć.[/QUOTE] Bela cały problem polega na tym że wątek dzięki mnie jest jednym wielkim bałaganem którego ja nie umiem ogarnąć :oops: a to wszystko dlatego że jest dla dwóch psów. Trzeba go było podzielić na początku, ale oczywiście ja jako dogomaniacki matoł o tym nie wiedziałam. Chętnie zrobiłabym tu porządek, tylko nie wiem jak :shake:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, prosimy o radę i pomoc. Hela ma miejsce u Murki, która będzie z nią pracować. Jednak jak zwykle chodzi o pieniądze, deklaracje, czy pomoc np. w rozsyłaniu wątku. Co sądzicie w tej sytuacji, gdzie nie mamy kompletu deklaracji na Rudego, aby zabierać Helę do hoteliku, gdzie nie mamy na nią specjalnie deklaracji. Z drugiej strony, jak wiecie, jest to psiak trudny i będąc tam gdzie jest, bez specjalnej pracy, nic z niej nie będzie, a wręcz odwrotnie, odruchy unikania się wzmacniają w miarę upływu czasu. Napiszcie swoje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...