Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

ja nie wiem w której minucie:( i czy to z dzisiaj???

nie mogę sobie odmówić wsadzenia tego zdjęcia:

[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs663.snc4/60290_106320959432590_100001640587622_51663_7180208_n.jpg[/IMG]

"zadzwoń do schroniska twój pies na pewno by zadzwonił"!!!

aaa - ten samochód był kupiony nowy - kosztował ok. 85 tys. z tego co pamietam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Przed chwilą obejrzałam wywiad z Soleckim w radiu Fa-Ma, pokazywany w Nowej Telewizji Kielce - [URL="http://www.ntv-kielce.pl"]www.ntv-kielce.pl[/URL]:angryy:.
O mało nie rozwaliłam telewizora:angryy::mad:, takiego popisu buty, arogancji, kłamstw wypowiadanych bez zmrużenia okiem prosto w kamere dawno nie słyszałam:diabloti:.


Nie mogłam tego znaleźć na ich stronie, może trzeba szukać w radiu. Nagrywane było wczoraj, ale nie wiem , czy dzisiaj była emisja po raz pierwszy.[/QUOTE]

Ja też nie mogę się doszukać tego, ale na razie znalazłam tyle [URL]http://www.radiofama.com.pl/?id=news&action=one&newsid=31963[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie Maaju, to jest ten komunikat, który odczytuje i który juz znamy.

To był długi wywiad prowadzony przez Jana Jagielskiego i chyba to było w radiu FaMa, bo przynajmniej takie napisy były w tle.

M.in ,ze PUK prowadzi działalnośc non profit w schronie,.. że przyjmują psy z innych gmin, bo maja wolne moce przerobowe i przecież szkoda tych piesków,ze maja tam sie wałęsac , albo ginąc ...,ze schronisko wspaniale wyposażone jest łakomym kąskiem dla TOZ,który szkaluje ich, a to oczywiście wszystko nie prawda, ...,że ma wspaniały personel, a szczególnie kierowniczkę, która ostanio ma dużo przykrości i bardzo jej współczuje..., że żadnych darów nie przyjmują, czasami tylko przychodzą panie i karmia pieski i kotki, ...że jak wet nie może pomóc psu np po wypadku, to kieruja go do kliniki... nie zapietałam w całości tego steku wierutnych kłamstw i bzdur, w każdym razie na koniec powiedził,ze mysli o skierowaniu sprawy do sądu , bo PRAWDA MUSI SIĘ OBRONIĆ!!!

Dzisiaj juz by pewnie śpiewał inaczej:diabloti::cool3:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Nie Maaju, to jest ten komunikat, który odczytuje i który juz znamy.

To był długi wywiad prowadzony przez Jana Jagielskiego i chyba to było w radiu FaMa, bo przynajmniej takie napisy były w tle.

M.in ,ze PUK prowadzi działalnośc non profit w schronie,.. że przyjmują psy z innych gmin, bo maja wolne moce przerobowe i przecież szkoda tych piesków,ze maja tam sie wałęsac , albo ginąc ...,ze schronisko wspaniale wyposażone jest łakomym kąskiem dla TOZ,który szkaluje ich, a to oczywiście wszystko nie prawda, ...,że ma wspaniały personel, a szczególnie kierowniczkę, która ostanio ma dużo przykrości i bardzo jej współczuje..., że żadnych darów nie przyjmują, czasami tylko przychodzą panie i karmia pieski i kotki, ...że jak wet nie może pomóc psu np po wypadku, to kieruja go do kliniki... nie zapietałam w całości tego steku wierutnych kłamstw i bzdur, w każdym razie na koniec powiedził,ze mysli o skierowaniu sprawy do sądu , bo PRAWDA MUSI SIĘ OBRONIĆ!!!

Dzisiaj juz by pewnie śpiewał inaczej:diabloti::cool3:![/QUOTE]

Dosyć nieczytelne są te strony i radia Fa-Ma i ntv. Zgłupiałam, a za wiele czasu na ich przeszukiwanie nie mam ;(
Ale może to i dobrze, że tego nie słyszałam ............

Link to comment
Share on other sites

cioteczki kilka spraw-

1.wyslijcie mi wszystkie zdjecia z akcji na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]-chce wyslac mezowi ktory pracuje w irlandii bo wspiera akcje z petycjami i podpisami ale musze mu wyslac zdjecia zeby bardziej trafialo do ludzi

2.czy moge rownolegle do doniesienia waszego do prokuratury zalozyc cywilna sprawe w sadzie?jak tak to pokierujcie mna i juz skladam,atakujmy ze wszystkich stron!!!myslalam o zalozeniu sprawy cywilnej z prosba o kare grzywny15 tys dla kazdego ale nie w postaci gotowki ale karmy,o zakaz wykonywania zawodu zwiazanedo z praca lub opieka nad zwierzetemi,prosbe o natychmiastowe wykonanie wyroku pon zwierzeta nie moga czekac..

[B]142 psy ze schroniska dla zwierząt w Dyminach czeka na nowy dom i właścicieli.-a gdzie jeszcze 60 psiakow?ostatnie dane mowily ze jest ich 204,wiec 60 wyparowalo...[/B]

Link to comment
Share on other sites

na GL napisano tak odnosnie gruntu:

"Jeśli PUK ma wieczyste użytkowanie gruntu, to znaczy, że właścicielem gruntu jest gmina. Oczywiście jeśli nic sie nie zmieni, to PUK będzie mógł swoim prawem wieczystym rozporządzać (np. "podnająć"). Gmina zatem jednak może (art. 240 kodeksu cywilnego)rozwiązać wieczyste użytk. (np. jeśli wiecz. użytkownik w sposób oczywiście sprzeczny z przeznaczeniem gruntu korzysta z niego) i oddać grunt w wieczyste użytkowanie innej instytucji. Budynki i urządzenia na takim gruncie należą do użytkownika wieczystego."

[url]http://swietokrzyskie.info/wiadomosci/news.php?id=2873[/url]
[B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kielcach organizuje Dni Otwarte 6 i 7 października[/B]

Dodane: [EMAIL="[email protected]"]MCK[/EMAIL] Data: 2007-10-06 12:01:24 (czytane: 6084) [URL="http://www.swietokrzyskie.info/wiadomosci/printnews.php?id=2873"][IMG]http://swietokrzyskie.info/wiadomosci/images/print.gif[/IMG][/URL]
[B]142 psy ze schroniska dla zwierząt w Dyminach czeka na nowy dom i właścicieli.[/B]

W ten weekend będzie można adoptować szczeniaki i dorosłe psy.
Najbardziej na własny kojec w domu u kochającego właściciela czekają przebywająca od 3 lat w schronisku Ruda Kitka i kalekie psy, powiedziała Radiu Kielce kierownik schroniska Grażyna Khier.
W ramach akcji „Otwarte drzwi” psy wydawane będą bezpłatnie z książeczką zdrowia. Psa będzie można także poddać bezpłatnej kastracji lub sterylizacji.
[B]Zwierzęta są po obowiązkowych szczepieniach.[/B] Psy w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt będą wydawane do adopcji bezpłatnie w godzinach od 9.00-15.00.



czy to są żarty???? schron zamkniety, a ona sobie robi dni otwarte??? i nagle jest 142 psów a nie 206?????!!!!to ponad 60 straciło życie ostatnio???:angryy: chyba z rachunkami to mają większy problem niż dzieci z przedszkola!:cool3: widział tam kto kalekie psy????

powiedzcie mi, ze ja śnię!!!:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elka_Ka']A widzieliście już to?:razz:
[URL]http://swietokrzyskie.info/wiadomosci/news.php?id=2873[/URL][/QUOTE]

Interesujące ...........
Datami się pokrywa z kontrolą Emira mniej węcej, o ile się nie mylę:razz:
Jakoś teraz "źródło" (Radio Kielce) sytuację przedstawia inaczej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']na GL napisano tak odnosnie gruntu:

"Jeśli PUK ma wieczyste użytkowanie gruntu, to znaczy, że właścicielem gruntu jest gmina. Oczywiście jeśli nic sie nie zmieni, to PUK będzie mógł swoim prawem wieczystym rozporządzać (np. "podnająć"). Gmina zatem jednak może (art. 240 kodeksu cywilnego)rozwiązać wieczyste użytk. (np. jeśli wiecz. użytkownik w sposób oczywiście sprzeczny z przeznaczeniem gruntu korzysta z niego) i oddać grunt w wieczyste użytkowanie innej instytucji. Budynki i urządzenia na takim gruncie należą do użytkownika wieczystego."[/QUOTE]
Nie jestem dobra w prawie, ale tak "na chłopski rozum" właścicielem PUK-u w 100% jest miasto. Więc jako właściciel może wnosić i wycofywać aporty, takie jak ziemia, budynki, grunty. Budynki są własnością PUK-u, PUK jest własnością miasta. Kto jest więc właścicielem budynków?

Link to comment
Share on other sites

[B]PETYCJA W SPRAWIE SCHRONISKA W KIELCACH:

[url]http://www.petycje.pl/petycja/5853/petycja_w_sprawie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierz%C4%84t_w_kielcach_dyminy.html[/url]

PODPISZ I PRZEKAŻ DALEJ. Potrzebujemy jak najwięcej podpisów![/B]

możecie sobie to w podpisy wrzucić?

Link to comment
Share on other sites

Znowu poględzę.
Akcja rozwija się jak w dobrym kryminale. Nabiera tempa. Nie dziwcie się metodom obrony stosowanej przez kanalie z PUK, bo to taka metoda na pranie i taka karma. Sprawdzona w urzędoleniu, zwłaszcza jeśli wiedzą kto ich podpiera i popiera. Oni to wiedzą my nie. Oni walczą o swój byt, pensje i premie - my tylko o jakieś brudne kundle. Dla nich pies, obojętnie własny czy bezdomny, to tylko zabawka lub śmierdząca konieczność, niedogodność przy robieniu kasy. Czas ucieka. Każdy dzień jest dla tych kanalii czasem na obmyślanie nowych sposobów na obronę i fałszowanie rzeczywistości. Uważam, że trzeba połączyć siły i środki i ściśle współpracować. Należy skorzystać z dużego doświadczenia Emira. Może faktycznie, zgodnie z sugestią Emir podzielić cele wątków. Ten zostawić dla ogólnej dyskusji, ten nowy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194065-Kielecka-mordownia-w-Dyminach-pocz%C4%85tek-ko%C5%84ca-gehenny-zwierz%C4%85t[/URL]! dla zbierania i systematyzowania dowodów. Choćby zbiór wszystkich linków dotyczących schronu w jednym miejscu z krótkim opisem (data, medium, zarys tematu) - zrobi wrażenie na osobach, którym się to wskaże. Trzeba to rozstrzygnąć szybko i pamiętać, że nie wszystko można pokazać. Dla Emira to drugie podejście dla innych to bardzo dobra szkoła. Ważne, aby wszyscy byli aktywni i zapewnili sobie wymagany dla dalszej aktywności status. Czas nagli, kolejne kudłate nieszczęścia mogą tam trafić pomimo zamknięcia schronu, na kolejnych biedakach skó.....wiałe kanalie mogą znowu wyładowywać swoją chorą energię.

PS. Czy wiadomo już coś konkretnego nt. pokrewieństwa 'pasztetówy' z preziem ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Nie jestem dobra w prawie, ale tak "na chłopski rozum" właścicielem PUK-u w 100% jest miasto. Więc jako właściciel może wnosić i wycofywać aporty, takie jak ziemia, budynki, grunty. Budynki są własnością PUK-u, PUK jest własnością miasta. Kto jest więc właścicielem budynków?[/QUOTE]
Obecnym użytkownikiem - posiadaczem gruntów i budynków jest PUK, właścicielem spółki PUK i całego jej majątku ruchomego i nieruchomego jest Urząd Miasta Kielce, który powołał spółkę PUK do życia przekazując jej aportem majątek startowy. Wszystko co zbuduje na przekazanym gruncie spółka PUK jest też jej własnością, a w zasadzie jej jedynego udziałowca - Urzędu Miejskiego w Kielcach. PUK realizuje zadania zlecone przez UM Kielce z jego środków własnych - budżetu miasta. Wynika z tego, iż schronisko jest agendą, która jako jedyna jest w stanie przynosić zyski. Schronisko otrzymuje dotację z budżetu miasta przeznaczoną na utrzymanie schroniska, kwoty pieniężne z 27 gmin za odłowienie psów i ich przetrzymywanie stanowi czysty zysk PUK-u, zwłaszcza, że "trzyma się psy krótko" a kasuje z pewnością opłatę ryczałtową liczoną w stosunku min. rocznym. To prawdopodobnie jest drugie dno - kryminału w wymiarze gospodarczo-finansowym.
Jeśli zdobędziecie listę gmin, z którymi PUK ma podpisane umowy, to te gminy muszą w terminie 14 dni na zasadzie przepisów o dostępie do informacji publicznej udostępnić te umowy każdemu kto o nie w trybie ustawowym zapyta. Tu będzie odpowiedź na wcześniejsze pytanie - kto ? ile ? komu ? , ale jak się dzielą to już inna inszość. Tu także, z kwot przekazanych PUK-owi dowiemy się za ile psów zapłacono.
To są zawsze duże niespodzianki pomiędzy zapisami rejestru przyjęć psów i kotów, kontrolowanych przez PLW, a danymi z księgowości, których PLW nie ogląda.

PS. Petycję podpisałem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']I znów nie mogę edytować postu ............
Ale napraaawddęęęęęęęęęęęę duże niespodzianki w kwestii prawdy, kontra listy i faktury to będzie można spotkać w Starachowicach ..............[/QUOTE]
A na już to można spotkać np. w Wieluniu , a o tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/145348-MATRIX-mroczna-tajemnica-wielu%C5%84skiej-Fundacji-Zwierzyniec[/url] - 'tylko' 400 psoli brakło za 2008.

Link to comment
Share on other sites

wyslijcie mi petycje na meila,przy zbieraniu moich podpisow podsune tez wasze zawsze to kilka autografow wiecej:))tylko jest problem-ja ciemna komputerowa masa nie umiem tego zrobic,jak drukuje to wychodzi mi na 2 stronach,na 2 jest tylko kilka ostatnich zdan,przeslijcie mi na meila tak zebym mogla odrazu drukowac zeby tekst miescil sie na jednej stronie,tylko prosze zrobcie to dzisiaj bo szkoda czasu,gdybym to miala to juz bym biegala za p;odpisami

Link to comment
Share on other sites

[B]Gmina Tarnobrzeg - na pewno ma podpisaną umowę z Kielcami i chyba gmina Gorzyce k/Tarnobrzega. Były od nas transporty widma. Psy nigdy nie dotarły do Kielc. A te które dotarły zapewne nie żyją. Nie mam dowodów, ale tak było. Może ktos ma jakies dowody ja niestety nie mam mozliwości aby je zdobyć.

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968'][B]Gmina Tarnobrzeg - na pewno ma podpisaną umowę z Kielcami i chyba gmina Gorzyce k/Tarnobrzega. Były od nas transporty widma. Psy nigdy nie dotarły do Kielc. A te które dotarły zapewne nie żyją. Nie mam dowodów, ale tak było. Może ktos ma jakies dowody ja niestety nie mam mozliwości aby je zdobyć.

[/B][/QUOTE]
Sandomierz to samo. Większość psów na szczęście trafiała do przytuliska naszego, ale wiem że w wakacje na pewno 6 psów tam pojechało po zmarłym właścicielu, my nie mieliśmy ani krzty miejsca po powodzi :shake:

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie odbiera tel. w ntv kielce, ani wczoraj wieczorem, ani dzisiaj, bo chciałam sie dowiedzieć , czy mozna obejrzeć na ich stronie ten wywiad z Soleckim.
Dobrze by było , gdybyście go mogli usłyszeć, nie było tam ani jednego słowa prawdy.
A ostatnie dane dotyczące adopcji psów jakie przedsatwił, bo to co rusz się zmienia, to na 660 psów przyjetych w tym roku, do adopcji zostało wydanych 460!!!

[URL="http://www.ntv-kielce.pl"]www.ntv-kielce.pl[/URL] tel 41 243 30 33, 790 710 365, może Wam sie uda.

Jesli chodzi o finanse, to w protokole NIK przedstawione sa przychody schronu:
2008 - 743.715 zł/ w tym 741.855 zł ze sprzedaży, 1.860 pozostałe przychody/
2009 - 863.664 zł / w tym 861.804 ze sprzedaży, 1.860 pozostałe przychody/

Link do str puk-owskiej schronu, gdzie jest raport NIK, w aktualnościach

[URL]http://puk-kielce.pl/newschronisko/index.php?option=com_content&view=article&id=14&Itemid=22[/URL]


Maaju,zeby edytowac post trzeba wejść w zaawansowaną edycję/ to są te usprawnienia na dogo:cool3:./

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']czyli trzeba by po kolei ściagać umowy z każdą gminą i patrzeć co za rodzynki tam powsadzali....pomnożyć, zsumować i nam wyjdzie ile, co i dlaczego...[/QUOTE]


Na naszej stronie znajdziecie część info na ten temat w zakładce "polityka gmin wobec ..." - tam są informacje od gmin, które raczyły odpowiedzieć na korespondencję:

[B][url]http://obrona-zwierzat.pl/polityka-gmin-wobec-zwierzt.html[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...