Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

A najgorsze jest to, ze ja co do osób tutaj nic nie mam, ale one jak ćmy ida do swiatła tak one za swoim ,,guru,,bo wierzę głęboko, że ciotki działają dla dobra zwierząt, szkoda, że jeszcze na oczy nie przejrzały..zresztą nie obchodzi mnie jak to się ma w innym przypadku, chociaz nie...obchodzi...bo to jest działanie na ,,krzywdę zwierząt,,i ludzi też, bo teraz co mamy zrobić??Ja wzięłam 4 psy, gdzie mam umieścic kolejne jak chce pomóc, jak schron nie działa???

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ci za komplement, humor mi poprawiłas z tą młodością, a głupia może też z racji młodości:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...nie zasłaniam się i nie lecę do wyżej postawionych i nie walę za nimi łbem po murze tylko jestem osobą prywatną...i prywatnie sobie zabieram, żeby dac zwierzakowi, ale co Ty wiesz...Ciebie GÓRA wspomoże.. a jeszcze w takiej sytuacji jak tu działacie jak klony do jednej wypowiedzi...

Link to comment
Share on other sites

A ja przypominam wątek psów schronowych i tych wywalanych koło schronu, czekających na domy, bo on jakoś dziwnie powodzeniem sie nie cieszy:cool3:.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196823-PSY-KIELECKIE-DO-ADOPCJI-wątek-zbiorczy-psów-z-Dymin-i-tych-które-ich-uniknęły[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Medar dzieli sie forsa z emirowym T. S. z akcji odlawiania psow ( ktore potem trafiaja do Zabiej Woli ). To znaczy emirowy dostaje polowe zaplaty od medara, ktory dostaje forse od gminy za odlowiene psa a potem psa bierze fundacja emir. Tak wiec "gora" tylko ulatwia zajecie sie psem po zlapaniu, medar wie jak robic forse.
Lidia Eriksson

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Medar dzieli sie forsa z emirowym T. S. z akcji odlawiania psow ( ktore potem trafiaja do Zabiej Woli ). To znaczy emirowy dostaje polowe zaplaty od gminy za odlowiene psa a potem psa bierze fundacja emir. Tak wiec "gora" tylko ulatwia zajecie sie psem po zlapaniu, medar wie jak robic forse.[/QUOTE]

[B][COLOR=black]Li1 , rozumiem że zdajesz sobie sprawę, że jest to poważne oskarżenie i zniesławienie mojej osoby. Żądam natychmiastowego odwołania w/w informacji i publicznych przeprosin. Nie pytam o dowody, bo wiem że mieć ich nie możesz , ponieważ to wierutna bzdura.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]JESTEŚ KŁAMCĄ !!! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Jerzy Kolano[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="4"][COLOR="red"][B]A ja BARDZO PROSZĘ EMIROWE KOŁO RÓŻAŃCOWE o opuszczenie tego wątku. Zapraszam Was do siebie na KIELECKIE FORUM. Tam możecie pluć swoim jadem, bo wszyscy DOSKONALE SIĘ ROZUMIECIE.

Zapraszam do poczytania. Bardzo miła lektura tych, którzy tak bardzo, jak się okazuje, nie chcieli współpracować
[url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=121&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]

A KYSZ![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve-w'][SIZE="4"][COLOR="red"][B]A ja BARDZO PROSZĘ EMIROWE KOŁO RÓŻAŃCOWE o opuszczenie tego wątku. Zapraszam Was do siebie na KIELECKIE FORUM. Tam możecie pluć swoim jadem, bo wszyscy DOSKONALE SIĘ ROZUMIECIE.

Zapraszam do poczytania. Bardzo miła lektura tych, którzy tak bardzo, jak się okazuje, nie chcieli współpracować
[url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=121&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]

A KYSZ![/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

dziękujemy za reklamę naszego forum
nawołuję do spokoju - eve-w na dogo panuje demokracja - każdy może tu byc, tak długo, jak długo przestrzega regulaminu

możesz raportowac posty, które go łamią

takimi postami nie wygasisz emocji, tylko je nakręcisz - chyba nie o to chodzi

a tak w ogóle to chyba wątek pomocowy więc nie przesadzaj i skup się na zwierzętach

Link to comment
Share on other sites

dajcie już spokój temu EMIROWI i wszystkim Emirowi podobnym (EMIROWCOM TZW ) itd

[SIZE=4][B]kłotnia psom nie pomoże klamka zapadła tak !!!!!
skupcie sie na pomocy psom
przydałoby sie ogłaszac psy
skoro mają opuść schronisko
to trzeba coś robić ...

[I]szukac domu zdrowym a leczyc chore ja wiem wy o tym dobrze wiecie !!!!!![/I]

podajcie jakis link do watku strony gdzie
(oferta psów pomoge w ogłoszeniach )

a wy tylko blebleble i masło maślane w kółko
Emir to a EMIR tamto co wam to da pozatym że nic

hasło przewodnie PSY DYMINY i schronisko !!!




[SIZE=2]i prosze nie kojarzyć z EMIREM mojej osoby ponieważ nie należę do tej FUNDACJI !!!!!



[/SIZE]

[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']dziękujemy za reklamę naszego forum
nawołuję do spokoju - eve-w na dogo panuje demokracja - każdy może tu byc, tak długo, jak długo przestrzega regulaminu

możesz raportowac posty, które go łamią

takimi postami nie wygasisz emocji, tylko je nakręcisz - chyba nie o to chodzi

a tak w ogóle to chyba wątek pomocowy więc nie przesadzaj i skup się na zwierzętach[/QUOTE]

nie mów mi co mam robić.
Nie jesteście tutaj mile widziani, zalożyłaś swój wątek więc weź swój rój i idź tam pomagać. Tu robicie wyłącznie burdel starając się przekonać wszystkich do , jak się jednak okazuje, niesłusznych swoich racji.

Czas chyba zamknąć ten wątek i skupić się na pomocy doraźnej a nie bitwą z rojem pszczół o ich królową....

Link to comment
Share on other sites

Medar, nie odwolam. To prawda. Podpisze sie pod postem. Ten watek to nie miejsca dla oskarzania, zlosliwosci, itp. Moze powinnam opis Twoich "akcji " napisac gdzie indziej. Tutaj wyjasnilam dlaczego nie musisz czekac na datki z "gory". Moze dostane bana za wpis w nieodpowiedni watek To dla mnie nieistotne. Ty i pare innych osob zachowujecie sie niestosownie do sytuacji. Wyniesmy sie wszyscy co konkretnymi postami i czynam nie pomagamy psom. Wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Medar, nie odwolam. To prawda. Podpisze sie pod postem. Ten watek to nie miejsca dla oskarzania, zlosliwosci, itp. Moze powinnam opis Twoich "akcji " napisac gdzie indziej. Tutaj wyjasnilam dlaczego nie musisz czekac na datki z "gory". Moze dostane bana za wpis w nieodpowiedni watek To dla mnie nieistotne. Ty i pare innych osob zachowujecie sie niestosownie do sytuacji. Wyniesmy sie wszyscy co konkretnymi postami i czynam nie pomagamy psom. Wszyscy.[/QUOTE]
[B]Podpisz się pod postem - to ułatwi sprawę. Tym postem dodatkowo się pogrążasz. Jeśli Twoja decyzja jest ostateczna , to [COLOR=red]informuję Ciebie oraz całe dogo, że w dniu jutrzejszym sprawę przekazuję do swojego prawnika oraz składam zawiadomienie do prokuratury[/COLOR] . Możesz już zacząć oszczędzać. Psom z naszej gminy także przyda się wsparcie finansowe.[/B]
[B]Jerzy Kolano[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve-w']nie mów mi co mam robić.
Nie jesteście tutaj mile widziani, zalożyłaś swój wątek więc weź swój rój i idź tam pomagać. Tu robicie wyłącznie burdel starając się przekonać wszystkich do , jak się jednak okazuje, niesłusznych swoich racji.

Czas chyba zamknąć ten wątek i skupić się na pomocy doraźnej a nie bitwą z rojem pszczół o ich królową....[/QUOTE]

zostanę i na awanturę mnie nie namówisz, przykro mi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA'][B][SIZE=4]skupcie sie na pomocy psom [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]przydałoby sie ogłaszac psy [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]skoro mają opuść schronisko [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]to trzeba coś robić ...[/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][I]szukac domu zdrowym a leczyc chore, ja wiem wy o tym dobrze wiecie !!!!!![/I][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4]podajcie jakis link do watku strony gdzie [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4](oferta psów pomoge w ogłoszeniach )[/SIZE][/B][SIZE=4]

[/SIZE][/QUOTE]

ANETTTA, tu jest wątek adopcyjny psów ze schronu.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196823-PSY-KIELECKIE-DO-ADOPCJI-wątek-zbiorczy-psów-z-Dymin-i-tych-które-ich-uniknęły[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...