Jump to content
Dogomania

Kto na spacer, spotkanie Kraków i okolice??????


Patik

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rumi.']Ja także chętnie się wybiorę z moimi potworami ;)[/QUOTE]

[quote name='kkanarekk']Ja chętnie daj znać kiedy się wybierasz :)[/QUOTE]
Już myślalam, że nikt nie odpowie:placz:. Mieszkam niedaleko, więc dostosuję się czasowo w miarę możliwości. Rzućcie jakąś propozycją. W weekendy - słoneczne - jest dużo biegaczy i rowerzystów, no i nadgorliwi maniacy ze Straży Miejskiej czasem się trafiają

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mialam na mysli jaka mniej wiecej czesc Krakowa, dzielnica czy cos i pytalam o to, bo nie wiem czy pasuje Ci caly Krakow, czy jakies konkretne miejsce i okolica :) Ja tez mieszkam pod Krakowem. Zdradzisz co to masz za szczeniatko? ;) My sie chetnie umowimy na spacer w jakims fajnym miejscu, ale prawdopodobnie nie wczesniej niz za 2 tygodnie. :(

Link to comment
Share on other sites

Szukam kogoś z okolic Krzeszowic, Ostrężnicy, Miękini kto chciałby pospacerować w towarzystwie dwóch małych suń, bardzo ruchliwych i szczekliwych. Najbardziej odpowiadałoby mi towarzystwo z psami ( mało, która sunia zniesie natrętne zachowanie moich małych bestii), lub tolerancyjnej suni. Ja mam czas późnymi popołudniami koło 17 w tygodniu lub niedziele:roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Jara']Z Krakowa nie jestem, przynoszę tylko wieści z innego forum, ale widzę, że u nas w dziale "wszystko o psach" już ktoś też ostrzega przed truciem. Kilka psów jest już po tamtej stronie.[/QUOTE]

Ok dzięki wstawię na wątek krakowski

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Avaloth']Chętnie bym się wybrała na spacer, najlepiej z większą gromadą, bo wtedy mój pies zachowuje się bardziej cywilizowanie :)
[/QUOTE]

ja chyba chetnie, o ile nie bedzie przeszkadzac maly, rozszczekany maltanczyk - staram sie ja troche opanowac, ale malo mam realnej mozliwosci, wiec przydalby nam sie taki wspolny spacer z tym, ze moge zapewnic ze przez pierwsza chwile bedzie szczekac i kombinowac.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie nie ma problemu, lepszy rozszczekany niż wystraszony jak dla mojego psa :D Z tym, że jak mówię, osobiście bym wolała więcej psów, bo czasem jak Chester jest sam na sam z małym pieskiem, szczególnie suczkami, to włącza mu się opcja zaganiania takowego ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...