Jump to content
Dogomania

Kto na spacer, spotkanie Kraków i okolice??????


Patik

Recommended Posts

Czy jest może ktoś z Prokocimia, Kozłówka, Bieżanowa, kto chciałby się umówić na wspólny spacer np. wokół Bagrów albo do któregoś pobliskiego parku? Szukam towarzystwa spokojnych, łagodnych, przyjaznych kolegów lub koleżanek dla mojej Ucieszki, która się boi innych psiaków. Powoli przekonuje się, że nie wszystko co na czterech łapach, ma wrogie zamiary ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Afryka']Może kiedyś się uda, bo jestem bardzo ciekawa, jak by Uciecha zareagowała na Twój widok :) Twój psiak to ten Owczarek Niemiecki z awatarka z misiem w paszczy?[/QUOTE]
Też jestem ciekawa, czy by mnie poznała, mam nadzieję że kiedyś się uda, jeśli nie z Chesterem to bez ;)
Tak, taki przerośnięty pseudo DON xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Afryka']Czy jest może ktoś z Prokocimia, Kozłówka, Bieżanowa, kto chciałby się umówić na wspólny spacer np. wokół Bagrów albo do któregoś pobliskiego parku? Szukam towarzystwa spokojnych, łagodnych, przyjaznych kolegów lub koleżanek dla mojej Ucieszki, która się boi innych psiaków. Powoli przekonuje się, że nie wszystko co na czterech łapach, ma wrogie zamiary ;)[/QUOTE]

Jak się zrobi tylko trochę cieplej to ja mogę ;) tylko wezmę moją starszą sunię, ona nie natrętna, tylko się przywita i olewa, więc idealna do socjalizacji, no chyba że naprawdę będzie w okolicach zera to młoda też pójdzie, ale ona myślę nie będzie problemem.

PS. we wtorek czy środę jest super pogoda na spacer
[url]http://www.pogodynka.pl/polska/16dni/krakow_krakow[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']Jak się zrobi tylko trochę cieplej to ja mogę ;) tylko wezmę moją starszą sunię, ona nie natrętna, tylko się przywita i olewa, więc idealna do socjalizacji, no chyba że naprawdę będzie w okolicach zera to młoda też pójdzie, ale ona myślę nie będzie problemem.

PS. we wtorek czy środę jest super pogoda na spacer
[url]http://www.pogodynka.pl/polska/16dni/krakow_krakow[/url][/QUOTE]

Moja suczka jest dokładnie taka sama, ją tylko piłka interesuje :) Ale nie zaczyna awantur nawet o piłeczkę.
Dlatego ja również chętnie się przejdę, Bagry będą OK, ale byłam tam może raz w życiu, więc będę prosiła o umówienie się w jakimś rozpoznawalnym punkcie :)
Ale ja się piszę jeżeli chodzi o przyszły wtorek/środę (z tego co widzę to przyszły wtorek -9 stopni i słoneczko) bo teraz mam jeszcze sesję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Afryka']Jutro nie dam rady, ale przyszła środa bardzo chętnie :)
Wtorek też mógłby być, ale dopiero po godzinie 15.[/QUOTE]

Ok :D ja właśnie mówiłam o przyszłym tyg. Jutro za zimno i też nie mogę... To kto chętny? Gdzie i kiedy dokładnie?

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę jest "owczarkowy" spacer w Olkuszu (tak do godzinki drogi z Krakowa) może ktoś się pisze? Już jest lista 10 osób, niektórzy po kilka psów. Oczywiście mile widziane wszystkie grzeczne psy, nie muszą być Owczarki :) Jakby ktoś był chętny to napiszę szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Chętnie bym się przyłączyła do spacerków. Kuszą te Bagry, nigdy tam nie byłam - można psiaki tam puścić luzem, czy to teren monitorowany przez SM i nadmiar biegaczy?

Generalnie, pasuje mi w każdy dzień tygodnia, muszę jednak dojechać komunikacją miejską i w związku z tym nie wiem czy wezmę jednego czy dwa psiaki.

A Błonia niestety odpadają - tam to już w ogóle wyprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nevi']Chętnie bym się przyłączyła do spacerków. Kuszą te Bagry, nigdy tam nie byłam - można psiaki tam puścić luzem, czy to teren monitorowany przez SM i nadmiar biegaczy?

Generalnie, pasuje mi w każdy dzień tygodnia, muszę jednak dojechać komunikacją miejską i w związku z tym nie wiem czy wezmę jednego czy dwa psiaki.

A Błonia niestety odpadają - tam to już w ogóle wyprawa.[/QUOTE]

Na Bagrach można spokojnie puszczać psy. Jedyne co tam można spotkać nieprzyjemnego, to pijane dresy, ale raczej nie o tej porze roku. Straż miejska jeśli już się zapuszcza, to chodzi czwórkami i poluje na tychże dresów ;)

Link to comment
Share on other sites

To jak, kiedy się spotykamy? Ja nie wiem dokładnie jak u mnie z wolnym w tym tygodniu, bo będę mieć trochę poprawek, a jeszcze nia ma dokładnych terminów, ale jutro i środa na 100% jestem wolna. Co do reszty tygodnia, to postaram się dopasować, ale nie wiadomo. Też jestem za spotkaniem na przystanku/koło przystanku, bo sama dojadę MPK i też nie bardzo kojarzę te tereny.

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wiem czy dam radę, bo muszę iść coś zaliczyć jutro, ale ciągle nie wiem na którą... Mam nadzieję, że się dowiem rano i uda mi się przyjść :)
Jeżeli będę, to na pewno punktualnie, więc w razie czego nie czekajcie, jak mnie nie będzie do max 12:05, to znaczy, że nie dałam rady przez to zaliczenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja na ambitniejsze spacery jadę na wybieg na prądnicku czerwony. Spędzam tam co najmiej 2 h i powiem, że warto. W tygodniu warto przyjechać po 15.30 gdyż w wtedy jest już parę psiaków z którymi podopieczni mogą się wybiega. Po 16, aż miło popatrzyć. Nie jest tłoczno.

W weekend nie wiem jak to wygląda. Nie miałam jeszcze okazji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...