Jump to content
Dogomania

Kto na spacer, spotkanie Kraków i okolice??????


Patik

Recommended Posts

Ja też chętnie pójdę, zwłaszcza w weekend, ale mam trochę więcej czasu ostatnio więc pon-pt też wchodzi w grę.

A co tam z pogodą! Teraz już będzie częściej zimno i brzydko niż "spacerowo", jak się ciepło ubierzemy (my i mniejsze, marznące czworonogi) to można spokojnie pospacerować, dla mojej suki np lepsza taka pogoda niż te minione wakacyjne upały (w przeciwieństwie do mnie, bo ja uwielbiam jak jest gorąco, ale dla psa się trzeba poświęcić, prawda? :cool3:)

Oczywiście jak będzie oberwanie chmury, to nie ma sensu się pchać na spacer, ale tego się często nie przewidzi.
Znajomy pilot, polecił mi ten portal jeżeli chodzi o pogodę: [url]http://pogodynka.pl/polska/krakow_krakow[/url]
z tego co tam widzę, to jutro ma być koło 14 stosunkowo dobra pogoda, może jacyś chętni?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie niedawno oświeciły znajome z osiedla :) Wały = Białe Morza :) Tutaj ktoś całkiem nieźle zaznaczył [URL]http://miejsce.info/m/pl/oFl8RdX[/URL] (szczególnie trasa niebieska). Jest naprawdę sporo terenu, skoszona łąka a niżej łąka wysoka, do tego krzaczki i drzewka. Jeśli się tam kogoś spotyka to właśnie psiarzy.

Samochodem bardzo dobry dojazd na samą łąkę na wałach. Tramwaje dojeżdżają na pętle na Kurdwanowie, autobusy podobnie + przystanek na Herberta jeszcze bliżej.

Ktoś chętny??

Link to comment
Share on other sites

A jutro? Np. 13 - 14?? Może ktoś jeszcze byłby chętny :)

Tutaj można dojechać samochodem: współrzędne 50.011517,19.940504 na google maps.

Na zdjęciach tego nie ma - ale tam gdzie jest skrzyżowanie trochę na północ od strzałki jest rondo - trzeba wyjechać zjazdem pod górę, skrajem lasku i zaraz za łukiem w lewo bedzie droga wysypana żwirem - spokojnie niezależnie od pogody można wysiąść przy samej łące.

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro na taką daleką wyprawę niestety też nie mam czasu (mieszkam daleko, a dojeżdżam MPK niestety), myślałam bardziej o AWFie, bo to bardziej moje rejony, albo może Błoniach ewentualnie, które jakoś omijam, ale zatęskniłam :)

Ale skoro tam są takie fajne tereny, to można by zaplanować jakieś większe spotkanie, np w przyszły weekend? Jak zaczniemy zbierać chętnych tydzień wcześniej, to może nas się więcej zbierze :) Tylko najlepiej byłoby, gdyby zrobić zbiórkę koło najbliższego przystanku, bo nie wiem czy sama trafiłabym tam z Kurdwanowa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='mrcc83']Ja też chętnie bym się wybrał, moja psina też potrzebuje socjalizacji.[/QUOTE]
Twoja psinka to ta z avatara? Corgi pembrok czy już mam zwidy? Jeśli masz corgisia, to ja na spacer z Wami chętna zawsze i wszędzie :loveu::loveu::loveu:
Byle po mojej sesji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Twoja psinka to ta z avatara? Corgi pembrok czy już mam zwidy? Jeśli masz corgisia, to ja na spacer z Wami chętna zawsze i wszędzie :loveu::loveu::loveu:
Byle po mojej sesji.[/QUOTE]

Tak, to moja 7 miesięczna pembroczka :) Za tydzień powinno być wystarczająco ciepło na dłuższy spacerek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrcc83']Tak, to moja 7 miesięczna pembroczka :) Za tydzień powinno być wystarczająco ciepło na dłuższy spacerek.[/QUOTE]
To chowaj ją przede mną bo jak dopadnę to nie oddam :loveu: Pembroki to moja największa psia miłość.
Mam nadzieję, że będzie więcej chętnych na spacer, bo Chester jak się za pewnie czuje to dokucza małym sukom..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nevi']A ja cały czas zapraszać będę na Solvey zamiast na Błonie. Dobry dojazd (pętla Kurdwanów), dużo miejsca, można psa puścić luzem. Ktoś chętny jak mrozy odpuszczą?[/QUOTE]
Dla mnie to jest 1,5 h drogi mpk, dokładnie drugi koniec Krakowa, z psem nie ma szans tak daleko jechać. A jednak Błonia czy AWF jest w miarę centralnie dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nevi']A ja cały czas zapraszać będę na Solvey zamiast na Błonie. Dobry dojazd (pętla Kurdwanów), dużo miejsca, można psa puścić luzem. Ktoś chętny jak mrozy odpuszczą?[/QUOTE]

ja będę chetna, mieszkam w sumie nie daleko bo za górą borkowska i nie jest to dla mnie wyprawa jak właśnie na awf...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...