Jump to content
Dogomania

Owcaa

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Owcaa

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  prawie Kraków;)
 1. Beatrx już napisała: Kraków-Hitt Dog. Pomogą Ci. Nie słuchaj żadnych "pseudobehawiorystów" i "internetowych doradzaczy".
 2. OT. zawalacie zainteresowanej istotny wątek. Może jednak osobiste wycieczki załatwicie na priv? Gdzie jest admin????
 3. z Petsupport radziłabym uważać...oni ubezpieczają chętnie ale tylko zdrowe psy :P  poczytajcie na molosach wątek Blitza tak mniej więcej od #661. Nieźle się zapowiadało a skończyło...jak zwykle z ubezpieczycielami ;)
 4. mieszkam na wsi, mam dwa psy. Suka odwoływalna, pies mocno łupowy. Saren i innej "dziczyzny" nie brakuje, dość długo walczyłam na różne sposoby z odwoływaniem psa bez tzw "pomocy" kiedy sadził za sarnami mając moje wrzaski głęboko w d...ie ... kierując się mądrą radą zakupiłam OE, szkoleniowiec wytłumaczył i pokazał jak używać. Prądu użyłam moze ze dwa razy, wystarczą same wibracje. Nie wyobrażam sobie narażać lub stracić psa lub bezmyślnie stresować sarny czy zające przez własne fobie na temat OE.  Różne są psy, mnie akurat trafił się egzemplarz gdzie bez pomocy spacery w terenie gdzie jest dziczyzna byłyby wiecznym stresem. Po co? Jest miło,psy wyluzowane,wybiegane, ja spokojna, dzikie zwierzęta w okolicy też nie narzekają ;) Myśle,ze więcej złego zrobicie wrzeszcząc na psa w momencie stresu niż umiejętnie i spokojnie przywołując go do opamiętania OE zanim nie zakuma,że o przebiegu i tempie spaceru decyduje człowiek.
 5. mm black angus - skarmiam już 3 wór i jest OK :)
 6. [quote name='natruszka']Świetny jest jeszcze rybny Wolfsblut Wild Pacific, [/QUOTE] Polecam! Moje świnki są zachwycone:)
 7. sterylizowałam u kogo innego bo mam zaufanie ale Dr Orła polecam jako ortopedę. Swoja drogą nie ma zbyt wielu konkurentów do rzeczy jesli chodzi o tę specjalizację w KRK i okolicach;)
 8. [quote name='Ewa&Duffel'] Czekamy na obrożę [B]Scalibor[/B] i to moja ostatnia nadzieja już...:([/QUOTE] Polecam! Stosuję drugi rok i nie mam zastrzeżeń. Bezpieczne,bezwonne i co tam jeszcze;)
 9. Piersi z kaczuchy dla moich potffforów są super. Inne oczywiście też polecam ale te jakos wyj. smakują;) Świetne na treningach i na spacerach. Tnę na małe kawałki i można ćwiczyć-efekty murowane ;):)
 10. Jeśli to trzeci gruczoł to wszycie u okulisty kosztowało mnie 300 za oba oczka w zeszłym roku. Przy czym lwia część ceny akurat u nas to znieczulenie wziewne u dużego psa (może droższe ale bezpieczniejsze i pies lepiej go znosi)
 11. owszem, stać mnie na zapewnienie psu opieki. Gdyby było inaczej nie miałabym psów. Na tym polega odpowiedzialność za zwierzę... Polecam hodowlę chomików: koszty leczenia znacznie mniejsze;)
 12. no cóż... ja mam do dr 20 km, do okulisty ze 30, do ortopedy miałam jeszcze dalej...ale akurat dla mnie liczy się profesjonalizm i bezpieczeństwo psa a nie odległość. Gdyby było trzeba pojechałabym i do Berlina...
 13. Owcaa

  Piłka ażurowa

  [quote name='Paulix'][URL="http://www.adp.mylog.pl"]www.adp.mylog.pl[/URL] - są chętni na jakieś zamówienie?[/QUOTE] no są chętni ale miało być podobno po nowym roku i się zniechęciłam...;)
 14. Kraków -polecam Amicus przy Bialoprądnickiej. Dr Ficek sterylizowal mi trzy koty ( metoda haczykowa-dwa szwy i kot nie wie nawet co się wydarzyło), sukę mojej mamy, sterylizowal też moją dziewczynę (suka dużej rasy), perfekcyjnie wykonał też sterylizację podczas cesarskiego cięcia suczki sąsiadów- (mezalians małego z dużym...)przy czym jedno szczenię udało sie uratować:) Ma doświadczenie, pewną rękę i jest przemiłym,cierpliwym człowiekiem:) Polecam jesli chodzi o sterylkę z zamkniętymi oczami:)
×
×
 • Create New...