Jump to content
Dogomania

Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....


caryca26

Recommended Posts

[quote name='Ginn']Obiecane zdjęcia Bingusia. Grzeczny jest chłopak.
[URL="http://img18.imageshack.us/i/sam0227w.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8315/sam0227w.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

.... no nie Ginn!!!!! pierwsze dni chłopaka u Ciebie a Tym go w takiej intymnej sytuacji ukazujesz....:evil_lol:;)....... ale widac ze chłopak zero stresa,qupe sadzi ja TŻA!!!:evil_lol:
a tak powaznie , dobrze ze Bingo w swoim juz statecznym wieku nie musi siedziec w schronie!!!!! az oczka mu sie swieca jak biega po tej zielonej trawce....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich. Zwierzaki już po pierwszym siusiu, czekają na śniadanko. Bingo grzeczny, leki dostaje na kolację. Niepokoją mnie trochę jego oczka. Czy zawsze mu tak się mazały. Jak złapię trochę czasu to podjadę z nim do mojego weta. Tylko muszę coś wiedzieć o historii jego oczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Witamy wszystkich. Zwierzaki już po pierwszym siusiu, czekają na śniadanko. Bingo grzeczny, leki dostaje na kolację. Niepokoją mnie trochę jego oczka. Czy zawsze mu tak się mazały. Jak złapię trochę czasu to podjadę z nim do mojego weta. Tylko muszę coś wiedzieć o historii jego oczek.[/QUOTE]

ehh myślałam,ze wszystko przyjechało razem z Bingo.... w schronie miał często ropę w oczach, coś dostawał ale muszę zapytać co

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']ehh myślałam,ze wszystko przyjechało razem z Bingo.... w schronie miał często ropę w oczach, coś dostawał ale muszę zapytać co[/QUOTE]

Nie ma chodzących ideałów, więc i Binguś ma wady. Wczoraj mnie dwa razy udziabał i to dość ostro. czy on ma jakieś problemy z dotykaniem go przy obroży i w ogóle od strony głowy? Chciałam go dokładniej obejrzeć (oczka i nosek) - no i bęc.
Poza tym nie ma ochoty jeść z własnej miseczki tylko z każdej innej no i zaczyna mi ustawiać towarzystwo.

Bardzo poproszę o historię leczenia oczu Binga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Dostałam dzisiaj do skrzyneczki na listy piękną kartkę z Kanady a w niej 20 dolarów kanadyjskich od Olgi-piescofajnyjest.
To około 60zł więc to deklaracja za X,XI,XII
Pięknie dziękujemy kochanej cioteczce![/QUOTE]
U nas bez większych zmian. Binguś się uczy nowego życia. Apetycik ma - boję się, że go zatuczę. Niestety mam takie skłonności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Dostałam dzisiaj do skrzyneczki na listy piękną kartkę z Kanady a w niej 20 dolarów kanadyjskich od Olgi-piescofajnyjest.
To około 60zł więc to deklaracja za X,XI,XII
Pięknie dziękujemy kochanej cioteczce![/QUOTE]

caryca, to jak zmienisz na Polską walutę, to podaj mi ile Ci wyszło i wtedy wpiszę tę kwotę, ok?:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...