Jump to content
Dogomania

Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....


caryca26

Recommended Posts

U Bingusia wszystko OK. Już nie ma zakusów na moje ręce. Dziś cały ranek chodził za mną po ogrodzie, gdzie pieliłam a on kładł się obok. Bardzo psinek potrzebuje pieszczotek i chyba pańci, która by miała tylko jego.
Przepraszam za pytanie ale czy Bingusia ktoś ogłasza. Może nie wykluczone, że ktoś dałby mu spokojny dom do końca jego dni.

Link to comment
Share on other sites

Odzywam się, że wszystko w porządku. Bingo bardzo potrzebuje serdeczności i pieszczot. Dziś oglądałam film przyrodniczy i niuniek całe 45 min. przeleżał na moich kolanach, patrząc cały czas mi w oczy. Chciałam zabrać się za jakąś pracę ale było mi go żal zrzucać z kolan. Jak pracuję przy komputerze to jest cały czas przy moich nogach - biedna psina.

Link to comment
Share on other sites

U Bingusia wszystko dobrze. Binguś jest mocno niedopieszczony. Ciągle mu mało, jest zawsze dwa kroki za mną. Muszę bardzo udawać obojętność aby poszedł i położył się na swoim materacyku. A ciężko jest udawać obojętność jak się widzi te oczka wpatrzone. No ale krasnoludki nie chcą za mnie robić - muszę sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']nie ma się co dziwić psiakowi....nadrabia utracony czas bez głasków. czy on ma jakieś zachowania, które należy wyeliminować? jak byś określiła jego charakter?[/QUOTE]
No ma trochę wad ale myślę, że są one wynikiem pobytu w schronie i z uwagi na jego wiek ciężko będzie je wyeliminować.
1. Przychodzi po długim pobycie na dworze i sika w domu.
2. Goni inne psy.
3. mnie dziabie od czasu do czasu.
Życie pokaże czy się zmieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']No ma trochę wad ale myślę, że są one wynikiem pobytu w schronie i z uwagi na jego wiek ciężko będzie je wyeliminować.
1. Przychodzi po długim pobycie na dworze i sika w domu.
2. Goni inne psy.
3. mnie dziabie od czasu do czasu.
Życie pokaże czy się zmieni.[/QUOTE]

Miły staruszek. ;)

Dzisiaj dojechał Irysek, który "gubi kartofle" i kropelki... Masz doborowe towarzystwo pod opieką. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Miły staruszek. ;)

Dzisiaj dojechał Irysek, który "gubi kartofle" i kropelki... Masz doborowe towarzystwo pod opieką. ;)[/QUOTE]
To fakt, ale ludzie w ich wieku i po ich przejściach byliby pewnie jeszcze gorsi. Ja to chyba zacznę się "specjalizować" w takich ciężkich przypadkach - strasznie mi żal takich biednych psinek. Miło widzieć jak się powoli zmieniają. Bingo jest już zupełnie inny niż na początku i pewnie jeszcze się zmieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']oj to kiepsko, takie sikanie po powrocie z dworu to moim zdaniem oznacza,ze byl kiedys psem podwórzowym. szkoda,że znaczy teren, zobaczymy czy mu to przejdzie
czyli raczej powinien byc jedynym psem w domu, suczki tez potrafi pogonic? a dziabie Ciebie w jakich sytuacjach?[/QUOTE]

Jak to był psem podwórzowym a nie był 10 lat w schronie - bo to by tłumaczyło. Pogoni i suczki ale należy mu przyznać, że sam nigdy nie zaczyna. Nie lubi jak ktoś się z nim spoufala - no i ma do tego prawo. On nie znaczy on po prostu nie wie, że załatwia się na dworze - nauczy się. Mnie dziabie jak mu czyszczę i kropię oczka. Właśnie dziś mnie tak dziabnął, że wskazujący palec mi spuchł. Nie lubi jak się coś przy nim robi - a muszę.

Link to comment
Share on other sites

on nie był 10lat w schronie, on jest w schronisku od grudnia 2010r. trafił do nas jako dziadek, bo oceniono go na jakieś 13 lat (ur.1998) był lekko wyłysiały, wnętr i ogólnie kupka nieszczęścia.
to co piszesz, to tak jak w schronie - nie zaczepiał sam ale zaczepiony oddał no i nie znosi jak się coś przy nim robi, u nas też mieli z nim problem aby zakroplić oczy itp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...