Jump to content
Dogomania

Ma DS!!! WRÓCIŁA z adopcji, NIE MA na hotelik:-(!!Nina-szczeniaczka z cmentarza.


Awit

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani wszystko ustalone - czwartek o 9 rano Nina wyrusza na lubelszczyzne:cool3:

cioteczka Noemi, która jest na wakacjach pisała mi, że jak najbardziej też jest za hotelikiem u Sylwii :)

teraz co robimy z ogłoszeniami? gdzie ją ogłaszamy? Na lubelskie czy mazowieckie? a może tu i tu? np ja swój pakiecik(już się wyjaśniło i ogłoszenia będą zrobione) zrealizuję na mazowieckie, a Kulkerson zrobi lubelskie? albo na odwrót?;)
dodatkowo myślę, że przydałyby się plakaciki - Sylwia na pewno wywiesi, moją rodzinkę tez poproszę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']Aga, ja mogę przygotować Nince plakaty, ale ich nie druknę. Nie wiem jeszcze czy wrócę jutro, czy pojutrze z powodu tego tragicznego netu, ale dopiero wtedy będę mogła je przygotować :([/QUOTE]

tak na Ciebie ciotka po cichu liczyłam;)

Ninka już ma zamówioną karmę i hotelik na nią czeka - jeśli się zgodzi z innymi psiakami (a przecież jest b. grzeczna) będzie mieszkać w boksie z wybiegiem i wtedy hulaj dusza:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']ho,ho ;)
teraz wystarczy tylko b. intensywne ogłaszanie Niny i jestem pewna, że nawet będzie w czym "przebierać" :)
[B]AGA35[/B] czy są nowe wpłaty za cegiełki?[/QUOTE]

na to liczę, jak Noemi zrobi plakaty to prześlę je do Sylwii i mojej familii :)
no i myślę, że ogłoszenia mogą już ruszać, chyba że uda nam się Nineczce nowe foty jutro zrobić to napiszę z telefonu i wtedy wstrzymajmy się do piątku może jak wrzucę zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']na to liczę, jak Noemi zrobi plakaty to prześlę je do Sylwii i mojej familii :)
no i myślę, że ogłoszenia mogą już ruszać, chyba że uda nam się Nineczce nowe foty jutro zrobić to napiszę z telefonu i wtedy wstrzymajmy się do piątku może jak wrzucę zdjęcia?[/QUOTE]
a aparatem komórkowym, czy cyfrowym? :cool3:
Nina ma też bardzo ładne zdjęcia te z allegro cegiełkowego, więc je też można do ogłoszeń wykorzystać, ale Twoje z pewnością też będą ładne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jakie jest saldo konta Niny?? bo nie ma na 1 stronie :( są tylko wpłaty i wydatki, a salda konta nie ma. Saldo jest ważne, bo wiemy na czym stoimy, z bazarku mamy na razie 150 zł , nie wiem , czy więcej się uzbiera :( dlatego proszę o uzupełnienie rozliczeń, tak, by było widoczne saldo konta :)

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na dobre wieści o DS dla Niny. Sprzedajcie całą łąkę koniczynek, to dobry pomysł. :lol: W razie czego - przypomnijcie się jeszcze raz. Każdy z nas ma jakieś psiaki na utrzymaniu, ale to wszystko ciągle się zmienia, więc może komuś akurat się poprawi, i pomoże Nince? Powodzenia piesku! :multi:

Link to comment
Share on other sites

prosiłam, aby ktoś pomógł w rozsyłaniu... na bazarek przychodzą tylko osoby zaproszone przeze mnie, przykro mi, że każdy zlekceważył moją prośbę. Ja już na prawdę nie wyrabiam, nie siedzę cały dzień przed komputerem i nie wysyłam zaproszeń. Jeszcze raz, bardzo mi przykro i w takim razie to będzie ostatni bazarek zrobiony przeze mnie dla Niny. - to nie jest żaden bulwers, tylko fakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']a aparatem komórkowym, czy cyfrowym? :cool3:
Nina ma też bardzo ładne zdjęcia te z allegro cegiełkowego, więc je też można do ogłoszeń wykorzystać, ale Twoje z pewnością też będą ładne :evil_lol:[/QUOTE]
ku ścisłości będzie robione lustrzanką:) a tamte, które ma też są robione przeze mnie i mojego męża więc jeśli nie wyjdą nam jutro lepsze z tą wiercipiętką to napiszę wiadomość z komorki, że nie ma co czekać i można ruszać z ogłoszeniami

[quote name='faith35']jakie jest saldo konta Niny?? bo nie ma na 1 stronie :( są tylko wpłaty i wydatki, a salda konta nie ma. Saldo jest ważne, bo wiemy na czym stoimy, z bazarku mamy na razie 150 zł , nie wiem , czy więcej się uzbiera :( dlatego proszę o uzupełnienie rozliczeń, tak, by było widoczne saldo konta :)[/QUOTE]

Ninie po zapłaceniu za hotelik u Tattoi (nie wiem ile dokładnie wyjdzie bo jutro Gosia wystawi fakturę za czerwiec-liczone do środy) zostaje ponad 300zł - wg moich pobieżnych obliczeń, ale nie zarządzam jej rachunkami więc nie wiem ile dokładnie

[quote name='faith35']prosiłam, aby ktoś pomógł w rozsyłaniu... na bazarek przychodzą tylko osoby zaproszone przeze mnie, przykro mi, że każdy zlekceważył moją prośbę. Ja już na prawdę nie wyrabiam, nie siedzę cały dzień przed komputerem i nie wysyłam zaproszeń. Jeszcze raz, bardzo mi przykro i w takim razie to będzie ostatni bazarek zrobiony przeze mnie dla Niny. - to nie jest żaden bulwers, tylko fakt.[/QUOTE]

ja napisałam, że nie będę rozsyłać Niny bo prowadzę teraz bazarek dla Jaśminka i to dla niego wysyłam zaproszenia bo ma guza w czaszce i białaczkę, więc jemu pieniądze są niestety o wiele bardziej potrzebne... A niestety ludzie nie mają tyle kasy żeby kupować na każdą moją prośbę:(

Z całym szacunkiem, ale jeżeli nie chcesz robić więcej bazarku - nie rób - z ostatniego bazarku dla Ninki, który prowadziłam ja i na który też sama wysyłałam zaproszenia uzbierało się 585 zł więc myślę, że i następnym razem damy radę.

Link to comment
Share on other sites

Człowiekowi czasami jest ciężko, kiedy wszystko zwala mu się na głowę, ale teraz mam wakacje i z pewnością porobię trochę bazarków, a jeżeli komuś przeszkadza moja obecność na wątku, to wystarczy krótki wpis, zakańczam bazarek, podliczam wszystko i znikam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Człowiekowi czasami jest ciężko, kiedy wszystko zwala mu się na głowę, ale teraz mam wakacje i z pewnością porobię trochę bazarków, a jeżeli komuś przeszkadza moja obecność na wątku, to wystarczy krótki wpis, zakańczam bazarek, podliczam wszystko i znikam :)[/QUOTE]

ależ faith wszyscy się cieszymy, że jesteś u Niny i zaangażowałaś się w pomoc dla niej, więc nie znikaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']ależ faith wszyscy się cieszymy, że jesteś u Niny i zaangażowałaś się w pomoc dla niej, więc nie znikaj :)[/QUOTE]
ok, to nie zniknę :evil_lol: to w takim razie, skoro mnie nie wyganiasz, to Ty oraz reszta dogomaniaków jesteście na mnie skazani :diabloti: Szczerze powiem, że marnie widzę adopcje nie tylko Niny, ale też reszty psiaków z dogo w sezon wakacyjny......:placz: Poza tym, dogomaniacy w wakacje wyjeżdżają, nie będzie już takiego ruchu na wątkach, eh :-( ale każdemu należy się wypoczynek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']ok, to nie zniknę :evil_lol: to w takim razie, skoro mnie nie wyganiasz, to Ty oraz reszta dogomaniaków jesteście na mnie skazani :diabloti: Szczerze powiem, że marnie widzę adopcje nie tylko Niny, ale też reszty psiaków z dogo w sezon wakacyjny......:placz: Poza tym, dogomaniacy w wakacje wyjeżdżają, nie będzie już takiego ruchu na wątkach, eh :-( ale każdemu należy się wypoczynek.[/QUOTE]

niestety w wakacje nie tylko będzie mniej adopcji ale też więcej psów wyrzuconych na bruk!:( będziemy mieć ręce pełne roboty więc nie znikaj! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Człowiekowi czasami jest ciężko, kiedy wszystko zwala mu się na głowę, ale teraz mam wakacje i z pewnością porobię trochę bazarków, a jeżeli komuś przeszkadza moja obecność na wątku, to wystarczy krótki wpis, zakańczam bazarek, podliczam wszystko i znikam :)[/QUOTE]

[B]Faith35[/B], zrobiłaś dla Niny kawał dobrej roboty. :loveu: Jestem tu, tak jak wiele osób, tylko dzięki Twojemu zaproszeniu, czyli zupełnie przypadkiem... Masz prawo zrobić co zechcesz w każdej chwili..., ...czyli np. już zamknąć bazarek... Ale, sorry, takie zakończenie tej pięknej akcji zupełnie tu nie pasuje...! :crazyeye: Myślę również, że tak jak my wszyscy, poczułaś coś do Niny, i mimo zmęczenia i zawodu, i nawet gdybyś miała sama zostać na wątku - [B]JEJ[/B] nie byłabyś w stanie tego zrobić...
Przykro mi, nie obiecuję swojej pomocy, i nawet nie będę silił się na usprawiedliwienia, ale wierzę, że mimo to Ty i wiele innych osób tu na wątku bezpośrednio zaangażowanych w pomoc Ninie, dacie sobie radę... Na koniec wysilę się jeszcze tylko na znany slogan (ale na miejscu ;)): [B]zgoda buduje[/B]!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...