Jump to content
Dogomania

Ma DS!!! WRÓCIŁA z adopcji, NIE MA na hotelik:-(!!Nina-szczeniaczka z cmentarza.


Awit

Recommended Posts

[quote name='Agnieszka_K']tak byłoby najlepiej, od razu mówię, że u Donki nie ma wolnych miejsc już.. choć to też daleko, ale jak nie będzie wyjścia to pojedziemy gdzie będzie trzeba!:)[/QUOTE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/202854[/url]
już wysłałam zapytanie o Ninkę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DZiewczyny tam trzeba zadzwonić, bo na dogo raczej nie dostaniecie odpowiedzi, właścicielka nie ma internetu :(
Aga ja już muszę lecieć, jakby coś pilnego było wyślij mi proszę sms.
Wpadnę tu wieczorkiem, ale trzymam rękę na pulsie :)

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka ewentualnie jest pod Wawą hotel w miejscowości Jeziórko tak są kojce i cena 10 zł/doba ( z tego co pamiętam) Koosiek ma numer do tego hotelu, może napisz do niej niech poda Ci numer. Miejsca wolne raczej tam będą
Tylko nie wiem jak tam z warunkami, ale może na kila dni chociaż ja tam dac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Agnieszka ewentualnie jest pod Wawą hotel w miejscowości Jeziórko tak są kojce i cena 10 zł/doba ( z tego co pamiętam) Koosiek ma numer do tego hotelu, może napisz do niej niech poda Ci numer. Miejsca wolne raczej tam będą
Tylko nie wiem jak tam z warunkami, ale może na kila dni chociaż ja tam dac[/QUOTE]

dziękujemy za info :)
[B]Agnieszka_K[/B] właśnie, zadzwoń, bo właścicielka rzeczywiście na dogo pojawia się rzadko. Pisało, że najlepiej psy dorosłe, ale jak Nina ma książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami na choroby zakaźne to chyba problemu być nie powinno ;)

Link to comment
Share on other sites

Jest taka opcja:

hotelik w Chełmie (woj. lubelskie), z którego pochodzę i w którym jestem co najmniej raz na 2 miesiące - rozmawiałam przed chwilą z wlaścicielką (nick: sylwia zienkiewicz) - zgodziła się spuścić nam na Ninkę do 9zł (!) plus karma. Sylwia ma dostęp do hurtowni - kupowałaby np Purina dog chow za 82zł/15kg - uważam, że cena jest mega konkurencyjna.

Sylwia rzadko jest na dogo, ale mamy jak najbardziej kontakt telefoniczny, obecnie z psów, którymi się współopiekuję są tam:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205137-Umieram-na-oczach-ca%C5%82ej-wsi-%21Potrzebne-deklaracje-nawet-po-5-z%C5%82-%21%21%21"]Werka [/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209718-*%21*%21*-w%C5%82a%C5%9Bciciele-PODER%C5%BBN%C4%98LI-jej-gard%C5%82o%21%21%21-m%C5%82odziutka-Saba-zbiera-na-nowe-%C5%BCycie..."]Saba[/URL]

Hotelik jest zrobiony z murowanego pomieszczenia gospodarczego, gdzie pobudowane sa drewniane boksy. Wygląda to tak:
[IMG]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=DW&Date=20100729&Category=GALERIA03&ArtNo=278959880&Ref=PH&Params=Itemnr=7[/IMG][IMG]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=DW&Date=20100729&Category=GALERIA03&ArtNo=278959880&Ref=PH&Params=Itemnr=7[/IMG][IMG]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20100729&Category=GALERIA03&ArtNo=278959880&Ref=PH&Item=7&MaxW=670&MaxH=600&border=0[/IMG]

reszta zdjęć: [URL]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=DW&Date=20100729&Category=GALERIA03&ArtNo=278959880&Ref=PH[/URL]


Psy cały dzień ganiają luzem, nasza Ninka miałaby fajne przyjaciółki i mogłaby być nawet pod koniec cieczki bo są same suczki :)

zastanawiam się czy pomimo odległości nie jest to lepsze niż kojec

Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']ja jestem na TAK :-)[/QUOTE]
również popieram :)
myślę, że gdyby zrobić znowu allegro cegiełkowe, gdyby każdy wstawił link do swojej sygnaturki do allegro... to może by się nazbierało na transport :) a w razie czego to będziemy dorabiać na bazarkach cegiełkowych :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']również popieram :)
myślę, że gdyby zrobić znowu allegro cegiełkowe, gdyby każdy wstawił link do swojej sygnaturki do allegro... to może by się nazbierało na transport :) a w razie czego to będziemy dorabiać na bazarkach cegiełkowych :p[/QUOTE]

transport funduje ciocia Agnieszka jak coś;)
jadę w czwartek do Lublina wprawdzie tylko ale czego się nie robi dla Nineczki - jak będzie trzeba zrobimy te 140km wiecej


co do linku do bazarku przepraszam - nie moge już nic wściubić, ale będę walczyć z dogo, może jakoś mi się uda;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']transport funduje ciocia Agnieszka jak coś;)
jadę w czwartek do Lublina wprawdzie tylko ale czego się nie robi dla Nineczki - jak będzie trzeba zrobimy te 140km wiecej


co do linku do bazarku przepraszam - nie moge już nic wściubić, ale będę walczyć z dogo, może jakoś mi się uda;)[/QUOTE]

cioteczko kochana, bardzo dziękujemy za zafundowanie transportu do hoteliku dla Ninki :) Z bazarku dzięki wspaniałym cioteczkom mamy już 40 zł :loveu::loveu::loveu: Jak już wspomniałam-może allegro cegiełkowe? (tamto się skończyło 25 maja), a z tego co widziałam chyba i tak nie wszyscy wpłacili pieniążki? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']cioteczko kochana, bardzo dziękujemy za zafundowanie transportu do hoteliku dla Ninki :) Z bazarku dzięki wspaniałym cioteczkom mamy już 40 zł :loveu::loveu::loveu: Jak już wspomniałam-może allegro cegiełkowe? (tamto się skończyło 25 maja), a z tego co widziałam chyba i tak nie wszyscy wpłacili pieniążki? :-([/QUOTE]

wszyscy co mieli wpłacić to wpłacili - bo jedno kupiła moja znajoma na moją prośbę by podbić oglądalność:) a za część wystawiłam jej później super wypasione allegro...
allegro cegiełkowe wydaje mi się że nie pójdzie, bo za mała tragedia...:(
jak coś mogę zrobić, ale dopiero za 14 dni, bo mam teraz jedno cegiełkowe na Sambunie ze złamaną żuchwą i dzisiaj/jutro muszę wystawić na Sabę z poderżniętym gardłem... eh

ale pieniądze bardzo potrzebne bo nie mamy na razie jeszcze nawet na hotelik i karmę :placz:

a tak przy okazji - gdyby Ninka miała jechać do Chełma - u mojej mamy w biurze był dzisiaj nasz wet, który jest moim zdaniem najlepszy, i akurat z tą lecznicą hotelik ma podpisaną umowę na usługi weterynaryjne. Moja mama od razu zapytała o sterylkę Ninki - powiedział, że normalnie 250zł, ale może dla bidulki spuszczą do 200zł:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']gdzieś chyba tu na wątku czytałam (albo na innym, nie pamiętam;)), że [B]Skarbonka Sterylkowa[/B] za pokazaniem ksera faktury zwraca pieniążki za sterylkę :)[/QUOTE]

zwraca, tylko skarbonka jest teraz bidna strasznie i nie mają z czego zwracać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']zwraca, tylko skarbonka jest teraz bidna strasznie i nie mają z czego zwracać :([/QUOTE]
ale już ruszają bazarki na sterylkową skarbonkę, to może chociaż 50% zwrócą...:(
Wiadomo, że z mojego bazarku cegiełkowego nie uzbieramy na cały miesiąc hotelowania Niny.
Zamówiłam nowe bannerki, może to przyciągnie więcej ludzi...?

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślę że u tej Sylwii by miała dobrze.
To psiaki tam latają a na noc są w kojcach?
Jeziórko to wg mnie ostateczność taka ostateczna na kilka dni.
Zapłakałaby się tam.
Byłam, widziałam, smutno tam jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Ja też myślę że u tej Sylwii by miała dobrze.
To psiaki tam latają a na noc są w kojcach?
Jeziórko to wg mnie ostateczność taka ostateczna na kilka dni.
Zapłakałaby się tam.
Byłam, widziałam, smutno tam jest.[/QUOTE]

tak psiaki latają teraz na zmianę, a na noc/w deszcz są zamykane nie w kojcach, ale w boksach-każdy ma swój. Nina, z racji, że jest potulna i dogaduje się ładnie z innymi miałaby dużo swobody na pewno.
[B]
Czekam na Waszą ostateczną opinię, ponieważ muszę dzisiaj jak najszybciej dać znać Tattoi jeśli mamy ją zabierać w czwartek. Ja się nie upieram wcale, jeżeli macie jakąś inną opcję - proszę piszcie.


[/B]co do ogłoszeń to kupiłam Ninie pakiet, ale czekam na zrealizowanie go, aż będziemy wiedzieć gdzie ją w końcu ogłaszać (EDIT: właśnie zobaczyłam na bazarku ogłoszeniowym, że jest jakiś problem z ogłoszeniami i osoba się nie wywiązuje..;/)

na szczęście na bazarku Nineczki mamy ochotnika - [B]Kulkerson[/B] zrobi Nineczce w czwartek ogłoszenia. Mam nadzieję, że już do czwartku wszystko będzie ułożone, a Nina będzie mieć dach nad głową.

tu jest strona hoteliku w Chełmie zapomniałam podać: [URL]http://www.hotel-gaja.cba.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35'][SIZE=4]Bazarek cegiełkowy
Wiking042 (2011-06-20) - 5 zł.
kaja69 (2011-06-21) - 20 zł.
maruda666 (2011- 06-21)- 20 zł.
elkate (2011-06-21) - 20 zł.[/SIZE][/QUOTE]

dzięki, takie rozpiski pomagają bardzo i znacznie ułatwią mi pracę z bazarkiem, będę wiedziała kto wpłacił pieniążki, a kto nie :)
kaja69 wpłaciła 20 zł ? :crazyeye: a kupiła 1 cegiełkę....
i wiking kupował 3 cegiełki, a nie 1...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...