Jump to content
Dogomania

Ma DS!!! WRÓCIŁA z adopcji, NIE MA na hotelik:-(!!Nina-szczeniaczka z cmentarza.


Awit

Recommended Posts

Aga cieszę się,że Nina (sympatia Cezara)dzielnie dojechała do nowego hotelu:) Cezar dzisiaj się przeprowadził, niestety tam nikogo nie zna, był niespokojny ale merdał ogonkiem, kocham tego psa i leży mi na sercu jego dobro! zrobię wszystko żeby był szczęśliwy. Przykro nam,że Nina nie może być z Cezarem, ale takie jest życie.Życzymy Ninie dobrego domku na zawsze:))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Noemi1']Moim zdaniem również Ninka jest połączeniem husky i onka :)
Agnieszko wyślij mi proszę zdjęcia w lepszej rodzielczości na maila. A może masz coś jeszcze?
Poza starymi zdjęciami nie mam Ninki w całości :([/QUOTE]


hmm.. nie znam Ninki osobiście,więc mogłam się mylić.. :roll:

bo mi z wyglądu to już bardziej on-ka przypomina niż hasiora ! :evil_lol: chociaż te rysy koło jej oczu..hmm jej uroda jest myląca ;)

a sama mam hasiora.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Aga cieszę się,że Nina (sympatia Cezara)dzielnie dojechała do nowego hotelu:) Cezar dzisiaj się przeprowadził, niestety tam nikogo nie zna, był niespokojny ale merdał ogonkiem, kocham tego psa i leży mi na sercu jego dobro! zrobię wszystko żeby był szczęśliwy. Przykro nam,że Nina nie może być z Cezarem, ale takie jest życie.Życzymy Ninie dobrego domku na zawsze:))[/QUOTE]

szkoda, że nie mogą być razem, ale takie życie :(
Trzymam kciuki za pięknego Cezarka, na pewno szybko się oswoi i zaraz się domek trafi dobry dla niego - tego mu również życzę z całego serca!:)

[quote name='Noemi1']Moim zdaniem również Ninka jest połączeniem husky i onka :)
Agnieszko wyślij mi proszę zdjęcia w lepszej rodzielczości na maila. A może masz coś jeszcze?
Poza starymi zdjęciami nie mam Ninki w całości :([/QUOTE]

zdjęcia lecą :)
rozłączyło nas - oddzwaniałam i ciągle zajęte - jak coś jeszcze wysłać to daj znać ;)

[quote name='Aleksandra95']hmm.. nie znam Ninki osobiście,więc mogłam się mylić.. :roll:

bo mi z wyglądu to już bardziej on-ka przypomina niż hasiora ! :evil_lol: chociaż te rysy koło jej oczu..hmm jej uroda jest myląca ;)

a sama mam hasiora.:eviltong:[/QUOTE]

Aleksandra wprawdzie do pięknej Dory Twej jej daleko, ale naprawdę coś takiego z huskiego ma - nawet moja mama jak tylko ją ujrzała to mówiła, że husky trochę ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy zmieniamy tekst do ogłoszeń? taki był w allegro ostatnim:[SIZE=2]

[/SIZE] [SIZE=2][B]Nina - śli[/B][/SIZE][SIZE=2][B]czna sunia została zimą znaleziona na cmentarzu. [/B][/SIZE][SIZE=2][B]Miała jeszcze mleczne ząbki... [/B] [/SIZE][SIZE=2]
[/SIZE][SIZE=2] [B] Czy jako psie dziecko zo[/B][/SIZE][SIZE=2][B]stała porzucona w takim miejscu? [/B][/SIZE][SIZE=2][B]Czy jako jedyna z miotu bezdomnej matki przeżyła srogą zimę?[/B][/SIZE][SIZE=2][B]Nie wiemy. Wiemy, że podchodziła do ludzi prosząc o pomoc. I tak znalazła ją osoba, która jej tą pomoc okazała.[/B][/SIZE][SIZE=2]

[/SIZE] [LEFT][LEFT] [SIZE=2][B]Nina czeka w hoteliku w Chełmie (woj. lubelskie) na swój prawdziwy dom na całe życie, wypatruje z utęsknieniem[/B][B] własnego koc[/B][B]hając[/B][B]eg[/B][B]o c[/B][B]złowieka, któremu [/B][/SIZE][SIZE=2][B]odda swoje serduszko. Jest bardzo mądrą sunią, szybko się [/B][/SIZE][SIZE=2][B]uczy, tak bardzo chce nadrobi[/B][/SIZE][SIZE=2][B]ć stra[/B][/SIZE][SIZE=2][B]cone miesiące.[/B][/SIZE][SIZE=2][B]Ninka jest młodziutka i już pełna zalet: załatwia się tylko na spacerach, umie chodzić na smyczy, grzecznie jeździ samochodem, świetnie dogaduje się z innymi psami - jest zupełnie bezkonfliktowa. Ma w wyglądzie coś z huskiego i owczarka niemieckiego, jednak jest psem niedużym - wielkość w kłębie do kolana[/B]:smile:[B] Nina jest odrobaczona i zaszczepiona, niedługo zostanie wysterylizowana. [/B][/SIZE][SIZE=2][B]Jak każde szczenię, potrzebuje przewodnika, a także troch[/B][/SIZE][SIZE=2][B]ę czasu, żeby poznać nową osobę, ale po zaprzyjaźnieniu się nie jest [/B][/SIZE][SIZE=2][B]już [/B][/SIZE][SIZE=2][B]w stanie się od niej "odczepić" - łasi się, rozdaje buziaki, prosi o głaskanie, wręcz wskakuje na ręce:)[/B][/SIZE][SIZE=2][B]Jest bardzo pocieszna - kładzie się n[/B][/SIZE][SIZE=2][B]a brzuchu, na boku, na grzbiecie, przewraca, tarza - tak[/B][/SIZE][SIZE=2][B] strasznie chce zwrócić na siebie uwagę człowieka ...[/B]
[/SIZE] [/LEFT]
[/LEFT]
[SIZE=2][/SIZE][SIZE=2][B]Podstawą adopcji jest zgoda na przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej (to nic strasznego!:)) i podpisanie umowy adopcyjnej[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']super tekst, zwłaszcza dopisek, że wizyta to nic strasznego, wszystko brzmi bardzo pozytywnie i zachęcająco do adopcji Ninki, moim zdaniem wszystko w jak najlepszym porządku :)[/QUOTE]

to cieszę się poczekamy do jutra na więcej opinii, i wysyłam na woj. lubelskie - czuję, że tam będzie domek!

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko moim zdaniem tekst bardzo dobry do ogłoszeń. Ppopraw tylko w zdaniu [SIZE=2][B]I tak znalazła ją osoba, która jej tą pomoc okazała. " na "tę" pomoc,[/B] tak jest poprawnie po polsku :)[/SIZE]
[SIZE=2]Do plakatu oczywiście muszę dać krótszy tekst i brakuje mi jeszcze osoby do kontaktu, bo już się pogubiłam kto ma być. Dobrze by chyba było gdyby to była osoba, pod której opieką Ninka teraz się znajduje :)[/SIZE]
[SIZE=2]A rozłączyła nas moja Mama i gadała ze mną chyba z godzinę :) [/SIZE]
[SIZE=2]Zdjęcia doszły :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']Agnieszko moim zdaniem tekst bardzo dobry do ogłoszeń. Ppopraw tylko w zdaniu [SIZE=2][B]I tak znalazła ją osoba, która jej tą pomoc okazała. " na "tę" pomoc,[/B] tak jest poprawnie po polsku :)[/SIZE]
[SIZE=2]Do plakatu oczywiście muszę dać krótszy tekst i brakuje mi jeszcze osoby do kontaktu, bo już się pogubiłam kto ma być. Dobrze by chyba było gdyby to była osoba, pod której opieką Ninka teraz się znajduje :)[/SIZE]
[SIZE=2]A rozłączyła nas moja Mama i gadała ze mną chyba z godzinę :) [/SIZE]
[SIZE=2]Zdjęcia doszły :)[/SIZE][/QUOTE]

Jasne poprawiam - nie wiem skąd się taki byk wziął:oops:
co do kontaktu to chyba AGA35 i ja, czyli [SIZE=2]509 264 862 505 361 321 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/SIZE]nie wiem, jeśli miała to by być Sylwia, to muszę ją spytać, ale nie wiem czy to dobry pomysł, ewentualnie mogę spytać w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

tak wysłałam do ogłoszeń - jesli zmienic dajcie znać:

ogłoszenia Ninki - poproszę na lubelskie, miasto Chełm

[B]Nina - wspaniałe szczenie z cmentarza szuka domu[/B]

[SIZE=2][B]Nina - śli[/B][/SIZE][SIZE=2][B]czna sunia została zimą znaleziona na cmentarzu. [/B][/SIZE][SIZE=2][B]Miała jeszcze mleczne ząbki... [/B] [/SIZE][SIZE=2]
[/SIZE][SIZE=2] [B] Czy jako psie dziecko zo[/B][/SIZE][SIZE=2][B]stała porzucona w takim miejscu? [/B][/SIZE][SIZE=2][B]Czy jako jedyna z miotu bezdomnej matki przeżyła srogą zimę? [/B][/SIZE][SIZE=2][B]Nie wiemy. Wiemy, że podchodziła do ludzi prosząc o pomoc. I tak znalazła ją osoba, która jej tę pomoc okazała.[/B][/SIZE][SIZE=2]

[/SIZE] [LEFT][LEFT] [SIZE=2][B]Nina ma ok 7 miesięcy, czeka w hoteliku w Chełmie (woj. lubelskie) na swój prawdziwy dom na całe życie, wypatruje z utęsknieniem[/B][B] własnego koc[/B][B]hając[/B][B]eg[/B][B]o c[/B][B]złowieka, któremu [/B][/SIZE][SIZE=2][B]odda swoje serduszko. Jest bardzo mądrą sunią, szybko się [/B][/SIZE][SIZE=2][B]uczy, tak bardzo chce nadrobi[/B][/SIZE][SIZE=2][B]ć stra[/B][/SIZE][SIZE=2][B]cone miesiące.[/B][/SIZE][SIZE=2][B]Ninka jest młodziutka i już pełna zalet: załatwia się tylko na spacerach, umie chodzić na smyczy, grzecznie jeździ samochodem, świetnie dogaduje się z innymi psami - jest zupełnie bezkonfliktowa. Ma w wyglądzie coś z huskiego i owczarka niemieckiego, jednak jest psem niedużym - wielkość w kłębie do kolana[/B]:smile:[B] Nina jest odrobaczona i zaszczepiona, niedługo zostanie wysterylizowana. [/B][/SIZE][SIZE=2][B]Jak każde szczenię, potrzebuje przewodnika, a także troch[/B][/SIZE][SIZE=2][B]ę czasu, żeby poznać nową osobę, ale po zaprzyjaźnieniu się nie jest [/B][/SIZE][SIZE=2][B]już [/B][/SIZE][SIZE=2][B]w stanie się od niej "odczepić" - łasi się, rozdaje buziaki, prosi o głaskanie, wręcz wskakuje na ręce:smile:[/B][/SIZE][SIZE=2][B] Jest bardzo pocieszna - kładzie się n[/B][/SIZE][SIZE=2][B]a brzuchu, na boku, na grzbiecie, przewraca, tarza - tak[/B][/SIZE][SIZE=2][B] strasznie chce zwrócić na siebie uwagę człowieka ...[/B]
[/SIZE] [/LEFT]
[/LEFT]
[SIZE=2][B]Podstawą adopcji jest zgoda na przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej (to nic strasznego!:smile:) i podpisanie umowy adopcyjnej[/B][/SIZE]

[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1705/aaaaadsc0110.jpg[/IMG]


[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg11/scaled.php?server=11&filename=dsc0548zf.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg546/scaled.php?server=546&filename=dsc0540c.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/05/67/20/1605672011_5[/IMG]

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5627/aaaaaaaaaadsc0147.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem super :)
A ja wstawiam pierwszy plakat w trzech wersjach:
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1871/ninao1rgbmm.jpg[/IMG]

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2113/ninao1czarnobialymm.jpg[/IMG]

[IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1089/ninao1sercergbmm.jpg[/IMG]

Oczywiście do druku wyślę mailem w wiekszej rozdzielczości :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś chyba już mi nie starczy cierpliwości na dalsze pikselowanie, ale jutro jak szybko się obrobię w pracy siadam dalej.
Pomysłow kilka mam, tylko ciągle myslę o tym, żeby to było łatwe do druku, więc nie za dużo bajerów :(

Link to comment
Share on other sites

Mam świeże wieści z hoteliku:
Nineczka hasa już z innymi suczkami na wybiegu!:)
i będzie też mieszkać na stałe w boksie z wyjściem na wybieg:loveu:

wysłałam już Sylwii plakaty, a także zdjęcia Ninki to wklei je na stronkę swojego hoteliku, może ktoś ją tam wypatrzy i pokocha

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/74/ninao2rgbmm.jpg[/IMG]

[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5459/ninao3rgbmmk.jpg[/IMG]

I wersja czarno biała:
[IMG]http://img121.imageshack.us/img121/7794/ninao3czbmm.jpg[/IMG]

Oczywiście pierwszy plakat poprawiłam, ale nie będę już tu zaśmiecać wątku. Literówki usunięte, jesli ktoś chce, to poproszę na pw ared mailowy, a wyslę w rozdzielczości do druku :)

Awit zmień może tytuł wydarzenia, że Ninka szuka domu.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][U]Bazarek cegiełkowy [/U]
Wiking042 (2011-06-20) - 15 zł.
kaja69 (2011-06-21) - 5 zł.
maruda666 (2011- 06-21)- 20 zł.
elkate (2011-06-21) - 20 zł.
miron.h (2011-06-21) - 20 zł.
Javena (2011-06-22) - 10 zł.
norel (2011-06-24) - 10 zł.
hankasanok (2011-06-24)- 5 zł.
aldrumka (2011-06-24)- 10 zł.
wiolabis zop (2011-06-24)- 10 zł.
kulkerson (2011-06-24)- 10 zł.
ninaOstasiuk(2011-06-24) - 10 zł.
Jo37(2011-06-24)- 10 zł.
tulsa(2011-06-27) - 5 zł.
irenaka (2011-06-27) - 35 zł.
[SIZE=4][FONT=Arial]
Wpłaty jednorazowe czerwiec
Małgorzata P. Żarów (2011-065-24) - 10 zł.
Oktawia6 (2011- 06-22)- -10 zł.
[/FONT][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nie dodałaś,że skoro na cmentarzu znaleziona to dobry duch z tej Niny:) ja znalazłam swojego kotka na cmentarzu i nazwałam go Duszek, on wprawdzie nie jest spokojny ale bardzo wdzięczny i dobry, jak prawdziwy dobry duszek:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...