Jump to content
Dogomania

Ma DS!!! WRÓCIŁA z adopcji, NIE MA na hotelik:-(!!Nina-szczeniaczka z cmentarza.


Awit

Recommended Posts

Już wczoraj miałam zmienić tytuł, ale zapomniałam:oops:
Chcę dopisać do 1 postu wpłaty, ale mam problem z wklejaniem.
Bo jak wklejam coś nowego to kasuje mi się poprzednie wpisy.
I muszę to robić ręcznie. Nie wiem czemu tak jest.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='himba']Nie dodałaś,że skoro na cmentarzu znaleziona to dobry duch z tej Niny:) ja znalazłam swojego kotka na cmentarzu i nazwałam go Duszek, on wprawdzie nie jest spokojny ale bardzo wdzięczny i dobry, jak prawdziwy dobry duszek:))[/QUOTE]

Ale szkoda, że tego wcześniej nie zasugerowałaś :( Taki fajny pomysł :)
Agnieszka już wysłała plakaty do druku :( A teraz ma ograniczony dostęp do netu :(

Link to comment
Share on other sites

eh Nineczko mam nadzieję że coś się ruszy - ogłoszenia mają być do końca tygodnia, jakieś straszne zamieszanie się zrobiło z nimi, plakaty będą wywieszone - ktoś musi pokochać!

Najgorzej, że już wakacje:(

Co do faktury to nie wiem o co chodzi bo wiem, że za maj Tattoi już wystawiła ale poprosiłam żeby wysłała razem z czerwcową, a to było w Boże Ciało...

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na wątek szczeniaków ze schroniska w korabiewicach: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206214-NIE-dla-dzieciństwa-w-schronisku.-Małe-szczeniaki-szukają-dt-ds[/URL]. proszę o pomoc w znalezieniu im domów, w ogłoszeniach i wsparciu dwóch ok 6 miesięcznych suń w dt u Fiery (koszty 120 zł za każdą plus karma). Sprawa ze szczeniakami kudłatymi jest o tyle pilna, że matka zaraz znowu będzie miała cieczkę, a chcielibyśmy ją wysterylizować co jest niemożliwe dopóki są tam jeszcze dwa małe szczeniaki, które niestety z dnia na dzień dziczeją.

Link to comment
Share on other sites

dzień dobry zaglądamy do Nineczki :)

wiadomości nowe: mała jest bardzo szczęśliwa - przyjaźni się z suczkami, biega zadowolona i oczywiście wszystko bezproblemowo;)
to jest przekochany psiak!

Sylwia wystawi fakturę za karmę i hotelik razem i prześle do fundacji

Link to comment
Share on other sites

Nineczko wybacz, ale musiałam zrobić nowy podpis, mała sunia mieszka na ulicy w miejscowości wypoczynkowej, karmią ją dwie osoby, a po wakacjach trafi do schroniska. I skasowałam linka Ninki.
Sunia jest starsza, głucha i może być chora, ma guzki sutków, jeśli możecie zajrzyjcie.
Miewam tu neta, teraz czekałam pół godziny na połączenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...