Jump to content
Dogomania

Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...


Tigraa

Recommended Posts

[quote name='justynavege']
Rety piesek je malutko??????
to zcemu my dostalismy dwa glodomory ? :evil_lol:[/quote]

Mieliście pecha... :lol: ;)
Może mnie się wydaje, że malutko, bo zjada tyle, ile się mieści do porcelanowej popielniczki, gdy tymczasem mój goldas wtrynia 3x po ok. pół kilo żarełka...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mały już w Krakowie u fochistki ;)
Piesek jest bardzo spokojny, na pewno męczą go robale. Troszkę zwymiotował, ale większość drogi przespał. Nie chciał pić, nie chciał siusiać, na trawie się położył, nie chciał spacerować :roll:
Mam kilka zdjęć, ale wstawie je tutaj jutro :razz:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie znajdzie się inny tymczas, a za to znajdzie się transport aż do Olsztyna (może być Gdańsk, wtedy jest możliwość odebrania psa w Olsztynku), pamiętajcie o mnie.
Obiecuję, że maluch nie będzie mieszkał sam w pustej oborze ;) Jakoś go moje dwie domowe suki, stare ciotki, przecierpią...
Ale nikomu się nie przyznam, że mam szóstego psa, nawet jeżeli tylko tymczasowo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

maluszek jest u mnie, zjadl miesko napil sie i lezy sobie:)pchel coniemiara olaaabogaaaaa:roll: i chyba kleszcz nawet jeden albo pchla taka spasiona, jeszcze musze podgladnac....kapiel solidna mu sie nalezy. a tak to jest grzeczniutki kochaniutki i ma minke caly zcas jak by rozmyslal:)a moja sunia tylk z anim lazi i piszczy albo poszczekuje...pobawila by sie ale to malenstwo takie przeciez...no i wogole to piesek nie jest w najlepszej formie przez te robaki, niby brzyszek ma i na 1 rzut oka wyglada na tluscioszka ale ten brzuszek to nie od jedzonka raczej, bo skorka tak na nim wisi, nie ma tluszczyku wogole. no i juz wie ze najlepiej na swiecie jest u czlowieka na kolankach:p

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem to ok wtorku ktoś od nas jechał będzie do W-wy Oczywiście przez Radom - w sumie inaczej się nie da :evil_lol:
Aniu Skontaktuj się z asiaf1 Z tego co wiem to jedyna pozostała tam szczeniorka od nas z płatnego tymczasu ma ogromną szansę znaleźć dom w tym tygodniu !
Może na jej miejsce .....

Link to comment
Share on other sites

a ja melduje ze brzusio przespal cala noc w swoim kojcu i dopiero rano piszczal bo byl glodny:)moja sunia lezy caly czas obok i go pilnuje:lol: po sniadanku przystpilismy do kapieli i moze malo w zyciu widzialam ale tyle pchel co na nim bylo i jeszcze zostalo.....:shake: to jest chyba newerending stori...teraz sobie spi dalej grzeczniutko. a jak go kapalam to sie przestraszylam bo po 1 te pchly nagle wszystkie zaczely wylazic na siersc a po drugie krew z woda splywala i myslalam ze on ma jakies rany ale to chyba od tych pchelll:placz: on chyba przez nie jest taki wycienczony nawet bardziej niz przez te robale.wwredne s...ki:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']w krakowie moge załatwić odrobaczanie za niecałe 10 zł a szczepienie za 20 (nobivac puppy) jeśli chcecie dajcie znać[/quote]

:loveu: :loveu:
halo..." posiadacze " szczeniakow !
co z propozycja Asior

odpowiedzcie, bo ja:shake: :shake: :shake: nie wiem


dzieki za oferte!:multi: :multi: :multi: i za pamiec!
:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

no to dawaj gandzia dawajjjj:cool3: dzis w zoologu jak chcialam kupic szampon na pchly to laska powiedziala ze takie zapchlenie to mozna sobie spokojnie 2 miesice leczyc to lepiej gandzia szybko zaczynaj:razz: a u mnie maluch niestety jest niedopieszczony i siedziw kojcu caly czas, bo moja sunia jakos przestala go lubic nagle:shake:

Link to comment
Share on other sites

Panie w zoologu nie mają zbyt wielkiego pojęcia o weterynarii i leczeniu czegokolwiek... Ania uprała malca w domu (kilka razy, jak sądzę), ja potem u siebie jeszcze raz i pcheł nie było.
Gorzej z odrobaczeniem...
Dopóki Supełek był chory, to Cortez totalnie go ignorował. Teraz, kiedy czuje się lepiej mój pies się chce z nim bawić. Sądzę, że takie traktowanie słabych zwierzaków, to po prostu część hmmm.... selekcji naturalnej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...