Jump to content
Dogomania

Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, ktoś tu pisać, że maluchy mają po dwa miesiące. Skąd wiecie? Bo mnie się wydaje, że są sporo (tydzień, dwa?) mniejsza. Ząbki wyłażą między 2 a 8 tygodniem, Astorek nie ma jeszcze wszystkich. Nie umie jeść, nie umie się też "bawić", szuka "mamy"... Po Cortezie też widzę, że traktuje go na zasadzie "czy to pies, czy to wydra?" A z "normalnymi" 2-3 miesięcznymi szczeniorami bawi się bardzo chętnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cathedral']Słuchajcie, ktoś tu pisać, że maluchy mają po dwa miesiące. Skąd wiecie? Bo mnie się wydaje, że są sporo (tydzień, dwa?) mniejsza. Ząbki wyłażą między 2 a 8 tygodniem, Astorek nie ma jeszcze wszystkich. Nie umie jeść, nie umie się też "bawić", szuka "mamy"... Po Cortezie też widzę, że traktuje go na zasadzie "czy to pies, czy to wydra?" A z "normalnymi" 2-3 miesięcznymi szczeniorami bawi się bardzo chętnie.[/QUOTE]
One mają ok.7 tygodni,moze niecale 2 miesiace.O ich wieku wiem od pani Ani i pracownika,mniej wiecej kiedy sie urodzily.
Cathedral Astorkowi trzeba miksowac jedzonko i dawac papke,raczej rzadszą.Pod dobra opieką poradzi sobie.
Jak nie chce jesc,umocz palec w jedzonku i podaj mu do oblizania i tak kilka razy az zalapie.U mnie jadl,chociaz z oporami.Pewnie wolalby jeszcze ssac.No ale musi sie nauczyc jesc zmiksowany pokarm,stopniowo coraz gesciejszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cathedral']Jeśli psiaczek będzie miał ochotę, to zrobię wieczorem zdjęcia i wstawię. Zobaczycie, jaki z niego słodziak... :)[/quote]

[B]domki dla trzech maluszkow[/B]

a Dabrowka z jej propozycja umieszczenia maluszkow u niej w zabudowaniach awaryjnych
czy transport jakis w tamta strone ktos namierza? czy w ogole [B][COLOR=darkorchid]ustalono cos w tej kwestii podrozy na Warmie i Mazury?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie'][B]domki dla trzech maluszkow[/B]

a Dabrowka z jej propozycja umieszczenia maluszkow u niej w zabudowaniach awaryjnych
czy transport jakis w tamta strone ktos namierza? czy w ogole [B][COLOR=darkorchid]ustalono cos w tej kwestii podrozy na Warmie i Mazury?[/COLOR][/B][/quote]
Do W-wy prawdopodobnie będzie jechał ktoś od nas w poniedziałek, więc w razie czego część drogi załatwiona :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moze jednak uda sie znalezc domki gdzies blizej.
W niedziele prawdopodobnie bedzie transport do Krakowa dla jednego maluszka do Gandzi.
Zostanie jeszcze trzy-w piatek wyjdzie ogloszenie w Ofercie,bardzo licze na odzew.
Radom jest do d**** niestety kolejny raz przekonalam sie ze w Radomiu lubi psy tylko garstka ludzi.Nikt nie zglosil sie po szczeniaczka.Nikt!
Za to do wyrzucania pierwsi!!!
No sorry drudzy,pierwsze są pod tym wględem Kielce.

lothia dzieki,napisalam i wyslalam fotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Kontenerki moje, moje !!!! A dałoby radę jeden w drugi wsadzić i do Wrocławia przywieźć i w pewnym hotelu zostawić do przekazania?[/quote]


Żaden problem. :lol: Daj znać tylko gdzie i kiedy.
Problem może być tylko w ten weekend bo jadę w okolice Wa-wy. No chyba ze je zabiorę i gdzieś po trasie, ale to raczej nie do końc ta trasa......

Link to comment
Share on other sites

Czy jest tu ktoś z Krakowa kto może jedengo szczeniaczka przewchować u siebie przez noc tzw do pon. godz 14-15 ?? Bo jest transport na niedziele ok godz.20 a ja niestety raczej nie dam rady wieczorkiem do Krakowa podskoczyć z Wolbromia mam jakieś 45 km a od pon-piat. mój jeżdzi tam codziennie do pracy to bym się z nim zabrała i w tedy pieska odebrała. ma ktoś taką możliwość??

Link to comment
Share on other sites

kurcze ja juz uruchamiam kontakty i dam znac czy ktoś przechowa :)
Pixie puść mi bzyka na mojego koma (698-684-638) zeby mi sie wyswietlił Twój numer bo zaraz będe w drodze do domu i nie będe mieć dostepu do neta....a jak znajdę ten nocleg dla malucha to chciała bym od razu dać Ci znać

ja niestety nie mogę bo mam w tej chwili w domu 7 freciochów i psa który nie toleruje innych psów :(

napisałam do Anashara i moze coś znajdziemy .....

słuchajcie....Anashar powiedział że na stówe znajdziemy nocleg, tak wiedziec to napisze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Narazie szukamy, ale na 99% coś się znajdzie :) Ja niestety do siebie nie wezme bo mam 50kg onka, agresywnego do innych psów niestety :( Ale cały czas szukam ;)[/quote]


jaki jest dobry numer do Asior?
nie laczy ...ostatnie to 0..tak przyjelam i mam komunikat ze to zly numer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...