Jump to content
Dogomania

Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Majaa']Moje kontenerki transportowe są dwa w W-wie u asiaf. Jak cos to mogą posłuzyć Ale na 29 i 30 września muszą wrócić do mnie - mamy możliwość prezentacji psów na imprezie masowej, więc ... kązdy kontener będzie przydatny[/quote]

z duza doza prawdopodobienstwa [B]transporterki pojada do radomia w niedziele,[/B] o ile uda mi sie skontaktowac z BORA

czy Bora ma je zostawic w Pionkach / tam bedzie wiozla szczeniaka, jesli sie zgodzi/ czy tez w radomiu i u kogo?


pytanie czy zdaza do Majaa wrocic na 29-go?

Link to comment
Share on other sites

pixie BORA moze zostawic transporterki u mnie.Masz jej numer telefonu?
Tylko czy by wrocily na 29-go?Misiek2003 czy Twoj znajomy moze je zabrac do Majaa jakby wracal?I kiedy?
Dziewczyny jesli chcecie pomoc maluchom,mozecie wplacac kase na moje konto,ja za te pieniadze kupie puszki dla malcow,cos na odrobaczenie i na odpchlenie.Ze swojej strony oczywiscie tez doloze ale nie dam rady calkiem sama :shake: Jesli mozecie,pomozcie,numer konta podam na pw.I potem sie z pieniazkow rozlicze.

Link to comment
Share on other sites

No to czekam na priv.

Jeśli chodzi o Supełka (Ania, ja na prawdę nie wiedziałam, że to przezwisko Twojego dzieciaczka :diabloti:) to pani emerytka się nie odezwała. Czyli rozumiem, że jednak go nie chce :(. Obawiam się że dwa magiczne słowa, czyli "umowa adopcyjna" odstręczają potencjalnych adoptujących. Ale mówi się trudno. Obcej babie, "na gębę" pieseka nie oddam.

Link to comment
Share on other sites

Donoszę uprzejmie, że jestem już umówiona z Panem Kierowcą TIR-a na odbiór szczeniaczków w poniedziałek. Będziemy jeszcze w kontakcie telefonicznym.
Transporterki zabieram w takim razie z powrotem. Łatwiej je bedzie wysłać ode mnie niż z Uciechowa. Chyba że jest inny koncept co do transporterków. Ja mogę je podrzucić np do Wrocka albo też na autostradę jeśli bedzie taka możliwość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']pixie BORA moze zostawic transporterki u mnie.Masz jej numer telefonu?
Tylko czy by wrocily na 29-go?Misiek2003 czy Twoj znajomy moze je zabrac do Majaa jakby wracal?I kiedy?
Dziewczyny jesli chcecie pomoc maluchom,mozecie wplacac kase na moje konto,ja za te pieniadze kupie puszki dla malcow,cos na odrobaczenie i na odpchlenie.Ze swojej strony oczywiscie tez doloze ale nie dam rady calkiem sama :shake: Jesli mozecie,pomozcie,numer konta podam na pw.I potem sie z pieniazkow rozlicze.[/quote]
[B]
I ja czekam na to PW z nr-em konta.[/B] To co obiecałam przeleję natychmiast po otrzymaniu namiarów !

Oby wszystkim Twoim psiakom Aniu dobrze się ułożyło.
Również Rokiemu - przyjacielowi Rudiego !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cathedral']Do jakiej rasy można porównać te pieski jeśli chodzi o wzrost? Jak dorosną? Wet powiedział, że piesek będzie nie większy niż 15 kg, ale raczej długonogi. Czy ktoś może podpowiedzieć?[/quote]
Hmmm... Ja mogę Zdjęcia robiłam tym psiakom... Niestety nic konkretnego mi do głowy nie przychodzi. Wstyd w końcu psy rasowe hoduję :oops: Jedyna rasa jaka mi się w tej chwili kołata po głowie to "kundel polski"
Sensowne to jest tylko to żeby pokazać zdjęcia rodzinki starszych psów Wszystkie są ze soba spokrewniona
Tu jest link do zdjęć rodzinki
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29145&page=5[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Tyle ja, [B]czy może ktoś jeszcze zechce wspomagać te niewinne biedactwa ???[/B]
[B]Ania nie da rady bez wsparcia - ma jeszcze tyle psiaków pod swoją opieką !!!!! Bardzo prosimy.[/B][/quote]

A gdzie pieniążki wpłacać - na AFN ? Z jakim dopiskiem ? Niewiele wyślę, ale zawsze coś.

Nie doczytałam, ale co z dorosłymi psami - zostały tam gdzie były tj. koło tych jakichś zakładów ?

Czytałam też coś o sterylizacji suniek i psa - może by na AFN zbierać dla nich i ustalić dopisek ? I na początek to może psa wykastrować bo on jeden ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']Prosimy o puszki wraz z malcami zakup dla nas jest uciazliwy brak auta
odbior kasy z konta Toz itp , sporo czasu by to zzarlo a ansze psiaki czekaja , w razie w konto na 61 stronie watku uciechowskiego[/quote]
Najlepiej wysylajcie puszki dla szczeniąt na adres Uciechowa,jakby jednak ktos chcial kase przelac to konto na str 61 wątku uciechowskiego.Bardzo,bardzo prosimy :modla:
Duze psiaki zostaly tam gdzie są czyli w rozwalającej sie bylej fabryce domów.2 sunie zaszczepimy hormonami,nie mamy kasy na pozostale.Na razie nie zbieramy na sterylki bo kombinujemy co innego,ale to tylko na pw,jak ktos chce napiszę.Tutaj nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bonika[/B] - to trochę zbyt pilne by przeszło w tej chwili przez AFN
Poproś Anię, by przesłała Ci na PW nr swojego konta.
Dopiero późniejszą pomoc możemy przekazywać za pośrednictwem Funduszu.
W międzyczasie zostanie ustalony dopisek.
Teraz zależy nam, by psiaki dostały szybko karmę i inne niezbędne rzeczy.

I nadal prosimy wszystkich o wspieranie Ani !!!!!!

Aniu - moje poszło !!!

Link to comment
Share on other sites

Misiek2003 o ktorej jutro przyjedziesz po psiaczki? I czy uda sie dostarczyc transporterki Majaa?Jak sie nie uda to skombinuje jakies glębokie pudlo,zeby nie wylazly w czasie drogi.
No i jeszcze jutro kupie puszki i cos na robaki.
Justyna napisz ile puszek mniej wiecej idzie dziennie na dwa szczeniaczki?Chyba kupie Pedigree junior jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

[B]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Kolo w Dzierżoniowie
49 9527 0007 0021 5996 2000 0001 [/B]
[B]koniecznie z dopiskiem dla Uciechowa[/B]


Wygodniej ze wzgl. na brak auta byloby gdybyscie nam przysłali karme , do schronu chodzimy teraz pieszo
to ponad 3 km

Osrodek Pomocy dla Zwierzat Porzuconych i Niechcianych
Osiedle Białe 7 Uciechów
58-203 Dzierżoniów

Link to comment
Share on other sites

Justyna napisz mi ile mniej wiecej idzie dziennie puszek dla 2-ch szczeniorkow?

Jutro razem ze szczeniaczkami pojedzie do Ciebie zapas jedzonka dla nich.Mam nadzieje ze na tydzien lub dluzej starczy.Potem będziemy dosylac.Kupie taz cos na robaki.Napisz czy na pchelki tez kupic?
I w ogole to :buzi: dla Was :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...