Jump to content
Dogomania

Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...


Tigraa

Recommended Posts

Justyna napisz mi odpowiedz na post powyzej.

Melduje ze 2 psiaczki juz są w drodze do Kielc.Kochana Misiek2003 :buzi: przyjechala po nich i zabrala.Razem z maluchami pojechaly puszki.
Za pieniazki od dziewczyn-140 zl kupilam 37 puszek (20 pedigree junior po 3,25zl oraz 17 Friskies junior po 3.19zl)-razem 119,23 zl.Oprocz tego kupilam u weterynarza srodek na odpchlenie w kroplach dla szczeniaczkow i 2 tabletki na robaki-Justyna weterynarz kazal podac kazdemu po 1 tabletce-chyba raczej rozpuscic.U weterynarza zaplacilam 22 zl.Dolozylam jeszcze pare puszek ode mnie i pani Ania dolozyla od siebie.Tak,ze do Uciechowa razem z malcami w pudle pojechal karton i 2 reklamowki z jedzonkiem.

Maluszki byly mocno wystraszone,zwlaszcza chlopaczek-pomimo ze najwiekszy z rodzenstwa.Az sie posiusial jak go zlapalam.Teraz juz są w dobrych rękach.
Zeby podziękowac Wam wszystkim Kochani za to co dla nich zrobiliscie,az brak mi slow.Powiem więc-dziękuję za podarowanie zycia szczeniaczkom z fabryki domów :Rose: wszystkim ktorzy okazali im serce.Z calego serca dziękuję Wam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu ty dziękujesz nam a my dziękujemy Tobie :) Przecież to ty włożyłaś w to wszystko tyle serca ty ze wszystkich sił szukałaś im domków stałych i tymczasowych :) Więc Tobie należą się największe podziękowania, wielki buziak:buzi: i ogromny bukiet kwiatów:Rose: chociaż taki :) Przecież jakby nie to twoje zaangażowanie to by to wszytsko się tak pięknie nie skończyło...Dziękuje w imieniu Tofika:)

Link to comment
Share on other sites

Aniu - jestem pełna podziwu dla Twoich wszystkich działań. W tym i w innych przypadkach !!!!!!
Ty się normalnie "rozrywasz" na kawałki !!!!! Tyle psiaków jednocześnie ratować !!!!!!!! Mało kogo stać na takie poświęcenie !!!!!
Pomóżmy Ani w ratowaniu pozostałych psiaków (tylko dla przykładu wymienię Miśka, Rudiego i Rokiego), którym w tej chwili pomaga - sama nie da rady !!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani moi ja dopiero teraz :)[/B]
[B]szczyle niedlugo powinny dotrzec Beata J je dowiezie ( dziekujemy Beatko ) wracaj do zdrowia szybko[/B]
[COLOR=red]Ania-tygrysiczka[/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]starczy na ponad tydzien , :) w razie co ammy na oku tymczas z jedzeniem dla szczylkow ( tam poszly oprzednie dwa Radomskie ) , sa to znajomi Roberta ktorzy juz szukaja im domow[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]szczeniaki maja wieksze szanse na domki wiec pewnie szybko je znajda, a 8 pazdziernika swidnicki Toz z okazji dnia zwierzaka zaproponowal nam stoisko wiec jakby co pojedziemy z maluszkami[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]jutro dam znac jak maluchy , przygotowalismy jzu dla nich boks , wyscielony siankiem , miseczki czekaja , sa zabawki :)))))[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Padam na tzw. pysk dlatego napiszę króciutko. Maluchy wraz z wyprawką już na miejscu w Uciechowie. Bardzo grzeczniutkie i przestraszone. W boksie zostawiliśmy im karton w którym jechały i kocyk. Reszta ziomali przyjęła ich gromkim hau hau.Mam nadzieję, że teraz śpią spokojnie.
Justynka na pewno jutro a wlasciwie dzisiaj zda nam relację.

[B]Wielkie podziekowania dla Roberta, którego wyciągnęliśmy z domu po godzinie 22.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ania[/B], pani o której Ci pisałam ma zadzwonić dzisiaj do Ciebie. Nie bądź za ostra ;), i odbieraj komórę ;). Rodzina podtrzymuje chęć przyjazdu choćby jutro (trzymam kciuki, żeby to był dobry domek).
Jeśli chciałabyś zobaczyć zdjęcia tych dzieciaków, do których miałby ew. jechać Supeł to mogę wysłać Ci na maila.
Jeśli chodzi o umowę adopcyjną, to ja to załatwię.

Supeł został wczoraj zaszczepiony pierwszy raz, ma w tej chwili cały czas kwarantannę, nie da się tego obejść, może być noszony, ale nie może spacerować, najwcześniej za 10 dni.

Załatwia się na gazety, sam się przyuczył. Mnie zbyt długo nie ma w domu, przy większej uwadze na pewno "celność" na gazetki byłaby 100%.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']

Beata J co slychac u Kubusia?


Kubuś ma się świetnie, rozrabia na całego a przy tym jak mu coś nie po nosie to się obraża i ostentacyjnie udaje że wszelkie pretensje to nie do niego, bo jego po prostu tu nie ma.
Uwielbia gryźć buty, choć stopami ludzkimi nie pogardzi.
Ostatnio jednak znalazł sobie bardzo zajmujące zajęcie. Wyciągał a właściwie wylizywał piórka z pierzyny i składował je w jednym miejscu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

kochani :)

Beacie J dziekujemy za dowoz szczylkow a wszystkim za zorganizowanie akcji i zkup puszek dla nich

[B]Szczeniaki ktore do nas dotarly faktycznie sa b przerazone biedactwa, dzis wlasnorecznie odrobaczylam i odpchlilam , apetyt na razie maja sredni , moze jak sie zaaklimatyzuja sie poprawi , na razie ciche spokojne i przerazone , robocze imiona to : Złączek I Złączka gdyz na kartonie w ktorym dotarły był napis Złączki ;-)))[/B]
__________________

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie ubawiły te ZŁĄCZKI- bardzo oryginalne.:lol: Nie zauważyłam tego napisu na kartonie, bo ciemno było.

Dajcie spokój, te podziękowania to nie dla mnie tylko dla [B]bardzo sympatycznego Pana Witka,[/B] który taki kawał wiózł psiaki i autentycznie martwił się, że nieco pawiowały na trasie, jeść i pić nie chciały.....
Panie Witku, Pan pewnie teraz daleko, ale to dla Pana :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Aniu pytasz o naszą bezdomną Sarę czy o moją całkiem prywatną Aisę?
Sara jest za TM:placz: , ale to przecież wiedzialaś, a moja Suśka liże rany i chce jeeeeeść, ciągle jeeeeeść ;)[/quote]
Majaa ja pytam o tą sunie z Radomia co pojechala do Starachowic do domku stalego-o ile pamietam to ją nazwano Sara?

Złączek i Złączka hihi...bardzo oryginalnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Supełek ma jechać jutro do nowego domku, do Łodzi. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok.
Napisało do mnie kilka osób zainteresowanych psiakiem, być może byłyby zainteresowane miotowym rodzeństwem Supełka. Bardzo proszę o info, gdzie znajdują się teraz psiaki, które są do adopcji wraz z kontaktem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...