Jump to content
Dogomania

Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[quote name='bombiel03']czy te wiątek jest jeszcze aktualny, czy szczeniak moze mieszkać w budzie - ocieplonej, czekam na info[/quote]

Myślę, że taka opcja jest do rozważenia, ale z całą pewnością nie ma mowy o łańcuchu. Czy buda jest w kojcu, czy wolnostojąca? Czy posesja jest solidnie ogrodzona? Napisz coś więcej o ew. warunkach.

Link to comment
Share on other sites

Ona od urodzenia mieszkała pod gołym niebem, a potem w schronisku. Gdyby nie była na łańcuchu i miała dobrą opiekę, to myslę, że może mieszkać w ocieplonej budzie. Tym bardziej, ze ona nigdy nie mieszkała w domu, jest przyzwyczajona.
Natalia, dowiedz się co z jej siostrzyczką? Adoptowana?
Tomku, podpisz z kolegą umowę adopcyjną, bo wlodi mnie ściga, psinkę wyjął ze schroniska na swoje nazwisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']...Tomku, podpisz z kolegą umowę adopcyjną, bo wlodi mnie ściga, psinkę wyjął ze schroniska na swoje nazwisko.[/quote]

Ups !!! masz rację... zupełnie zapomniałem :roll:.
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że kolega od dłuższego czasu jest na szkoleniu, a wróci za ok. 2 tygodnie. Zaraz po powrocie obiecuję nadrobić zaległości...

Link to comment
Share on other sites

szkoda troszke takiej sunki do budy.Ona naprawde jest kochana, zalekniona i potrzebuje mnostwo ciepelka. Aczkolwiek to lepsze niz schron...

patrzac na oczy tego psiaka nasuwaja mi sie slowa z filmu "przerwana lekcja muzyki" winony ryder , mianowicie " oczy Lisy niegdys jak magnesy- dzis sa puste" .

w oczach tej suni tylko smutek! a momglaby rozpalic niejedno serducho .....

aniu_tygr...
jutro bede w schronie to sie dowiem , no problem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...