Jump to content
Dogomania

Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to ja już nic nie wiem :oops: Bo przeczytałam w tym pierwszym wątku u Gucia, w tytule, że jest 7 dorosłych psów i 10 młodych a w tekście, że jest 6 suk i 4 psy oraz 10 młodych, potem, że jest 6 suk i 10 młodych oraz "tatuś" tych wszystkich :huh:

To ile jest tych dorosłych i ile suczek i psów ? :oops:

Jakkolwiek też jeśli suczki są "wszystkie" :-) cztery to dobrze, że wszystkie będą zaszczepione :-)

A potem jest ile czasu na spokojną zbiórkę pieniędzy na sterylizacje ?
Ja bym chyba zaczęła już zbierać :oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]Szczeniaczki do góry[/B] [B]! [/B]Trzymam kciuki za domki dla pozostałych :kciuki: :kciuki:


A to jedna sunia zginęła (*) - ja tak sobie myślałam, że z tego wszystkiego to było właśnie siedem i też właśnie brakowało mi jednego szczeniaczka bo to że jeden odszedł (*) też czytałam..

A ile już ma domki stałe ? :-) Może by tu zdjęcia wkleić tych co jeszcze domków stałych nie mają ? - będziemy reklamować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonika']
A ile już ma domki stałe ? :-) Może by tu zdjęcia wkleić tych co jeszcze domków stałych nie mają ? - będziemy reklamować ;)[/quote]

No właśnie, proszę też o zdjęcia. Dałam mnóstwo ogłoszeń w internecie o Supełku, niektóre były opłacone, szkoda mi to teraz zdejmować, jeśli ktoś sie zgłosi, to będę przesyłać zdjęcia, kontakty już mam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cathedral']No właśnie, proszę też o zdjęcia. Dałam mnóstwo ogłoszeń w internecie o Supełku, niektóre były opłacone, szkoda mi to teraz zdejmować, jeśli ktoś sie zgłosi, to będę przesyłać zdjęcia, kontakty już mam :)[/quote]
Cathedral tu w tym wątku są fotki szczeniaczkow co szukają domkow-u Gandzi w Krakowie jest chlopczyk,u Justynavege chlopczyk i dziewuszka-Justyna cyknij jakies fotki Złączce i Złączkowi :evil_lol: no i jeszcze 2 maluszki u znajomych Roberta-są tu ich fotki-chyba sunia i piesek.5 maluszkow jeszcze na tymczasie szuka domkow.



A Supełek pojechal dzis do domu do Łodzi.Cathedral :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonika']Dziewczyny a jak tam szczepienie suniek dorosłych :razz: Może by w temacie też na to zbierać ? A potem już "spokojniej" na sterylizację ? - coś w rodzaju : "Zbieramy na karmę dla maluchów i zastrzyki, sterylki dla suniek".[/quote]

rozmawiam z justyna od dawna nad sterylizacja, niestety kwestia warunkow posterylizacyjnych...
nawet pierwsze wplaty byly na konto AFN na sterylizacje suczek

sterylizacja dzieki wetowi sprzyjajacemu [B][I]po 50 zl[/I][/B] -po kosztach - chyba tylko sterylizacja nie kastracja..

[I][B]problem jest nie tyle w pieniedzach[/B][/I]/ choc tez oczywiscie,lecz kwota znacznie nizsza - w tej chwili u Justynki i Roberta sa 4 suczki

-myszka
-lisia
-sarna
-karina

[I][B]ile w zapewnieniu ok tygodnia opieki posterylizacyjnej[/B][/I]
w uciechowie w schronisku nie ma nato warunkow

przyszedlmi do glowy pewien pomysl...umieszczenie ich np we Wroclawiu czy Olawie...
justyna miala porozmawiac w czwartek z ulv, ew beataJ czy Marta z Olawy, czy nie pomoglyby znalezc tygodniowego domowego 'szpitalika' na ten tydzien sunie umiescic - po rekonwalescencji wrocilyby do domu

[B][I]jesli tylko ten problem bedzie rozwiazany moga byc wysterylizowane natychmiast[/I][/B]
[B][I]a [COLOR=red]lisia[/COLOR] niebawem [COLOR=red]bedzie miec cieczke,[/COLOR] wiec spieszyc sie trzeba[/I][/B]
najlepiej jakby przeprowadzic to za jednym zamachem ze wzgledu na ten oddalony [I][B][U][COLOR=purple]dom opieki po sterylizacji[/COLOR][/U][/B][/I]
[I][COLOR=#ff0000][B][COLOR=purple]/DOS/[/COLOR] juz wprowadzam do Mapy Dogo te [U]opcje pomocy,[/U][/B] [COLOR=black]bo jest to bolaczka nie tylko uciechowa jak sie zorientowalam[/COLOR][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

Kochani bardzo zle wiesci...
Zadzwonila dzis do mnie p.Ania ktora karmi psiaki z fabryki domow.Dostala ostrzezenie od ochroniarza ze pan z hurtowni i pani ze sklepu z plytkami (oba sklepy na terenie bylej fabryki domow) namawiaja sie zeby zakazac p.Ani wchodzenia na teren i karmienia psiakow.Wykombinowali ze jak sie psow nie bedzie karmic to wyzdychaja albo sie wyniosa gdzies indziej.
Zlapalam okropnego nerwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad:
Nie pozwole na to,chocbym miala rozpirzyc to towarzystwo w drobny mak!!!!!!! Niech tylko sprobuja a sciagne tam prase i telewizje i zrobie im taka antyreklame ze nikt juz w ich sklepach nic nie kupi!!!!!!! Co za sku*****synstwo!!!!!! To kobieta chodzi dzien w dzien z worami jedzenia i karmi psiaki bo ma dobre serce a oni tu beda takie wonty robic???? Nie ze mna takie numery!!! Skazac psy na smierc glodowa??????????? Nie pozwole na to!!!
Podpowiedzcie jak najlepiej zadzialac.Blagam....pomozcie

Na dodatek jedna z suniek dostala cieczke.Teraz to juz "po ptokach" nie zdazymy jej zaszczepic,trzeba bedzie zrobic sterylke aborcyjna.Jak pomysle o kosztach to mi skora cierpnie.Blagam o pomoc kochani dogomaniacy.

Link to comment
Share on other sites

Ania, jaki jest koszt tego zabiegu?
Jeśli masz dosyć odwagi i że tak powiem "ikry" - porozmawiaj z panem z hurtowni i panią ze sklepu. Powiedz, że psy są pod opieką i w miarę możliwości finansowych będą sterylizowane i zabierane z tego miejsca. Może zamiast narzekać lepiej dołożyliby po kilka dyszek? Powiedz, że dobre serce im się zwróci.
Spróbuję coś wystawić na bazarku, może uda się coś sprzedać, bo z zaskórniaków niewiele wyskrobię.

Link to comment
Share on other sites

Sprobuje. Jesli chodzi o ratowanie zwierzakow to potrafie byc bardzo odwazna i uparta. Bo w innych sprawach to juz taka odwazna nie jestem...
U nas koszt zwyklej sterylki to ok.200 zl ale Majaa mowila ze u nich w Starachowicach taniej.Napisze do niej zaraz.Boze!!! Nie mozemy pozwolic zeby urodzily sie kolejne szczeniaki.A jak sie urodza to nie uspie.Pani Ania tez nie.Po prostu nie moge....nie umialabym tego zrobic.Jesli sie urodza to koniec.
Kurcze powoli to wszystko zaczyna mnie przerastac...
Pani Ania sie zalamala,mowi o schronisku,ale ja wiem ze one sobie nie poradza w naszym schronisku.Tu trzeba byc twardym,umiec sie przepychac przez zycie,walczyc...a one to uosobienia lagodnosci...
Pani Ania probuje tu cos napisac od 2 dni ale ciagle serwer przeciazony...

Link to comment
Share on other sites

Założyłam następującą aukcję:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31889[/url]

Ja w tym miesiącu mogę dołożyć na prawdę symboliczne 10 zł, bo czeka nas usg i biopsja (z jąderkiem Corteza coś jest nie tak :-(). Jeśli znacie kogoś, kto lubi tego typu pozycje, to dajcie mu namiary na tę aukcję.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki dziewczyny.Naprawde bez Waszej pomocy zalamalabym sie juz dawno.

Przyjaciel koni-jesli nagle przyjdzie gdzies ewakuowac towarzystwo to tylko do schroniska.Kompletnie nie mamy gdzie.Tego wlasnie chcę za wszelką cenę uniknąć.Teren obecnie przejął syndyk.Pani Ania rozmawiala w tej sprawie i dostala taką samą radę-nie karmic to wyzdychają albo sie wyniosa!
Nikogo te psy nie obchodzą.A to syndyk ma sie obowiązek nimi zająć.Ale ja juz widze jak on by sie zajął...

Link to comment
Share on other sites

Miałam nie pisać, by Ania miała niespodziankę, ale nie mogę patrzeć jak się tym wszystkim martwi - w przyszłym tygodniu na AFN na konto Rudiego dostanie od pewnej fantastycznej osoby pieniążki (by choć część niespodzianki była nie napiszę od kogo). Wystarczy na sterylkę (a może i coś zostanie na inne potrzeby psiaków Ani).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Miałam nie pisać, by Ania miała niespodziankę, ale nie mogę patrzeć jak się tym wszystkim martwi - w przyszłym tygodniu na AFN na konto Rudiego dostanie od pewnej fantastycznej osoby pieniążki (by choć część niespodzianki była nie napiszę od kogo). Wystarczy na sterylkę (a może i coś zostanie na inne potrzeby psiaków Ani).[/quote]
jeeeejku :multi::multi::multi::multi: jak strasznie sie ciesze!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...