Jump to content
Dogomania

Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!


jaanna019

Recommended Posts

[quote name='kaszanka']no rozumiem, ze sie chce wesprzeć dobrym słowem, ale po co pisać "jutro przeczytam" - nie lepiej jutro przeczytać i wtedy coś miłego napisać?[/QUOTE]

no to przeczytałam wczoraj , ale strasznie się wystraszyłam i nie pisałam NIC


Dziewczyny :Rose: za akcje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alla Chrzanowska']Link do reportażu:
[URL="http://www.onet.tv/%28Prosto_z_Polski%29,1,tag.html#m=8793585,c=1"][COLOR=#4444ff]http://www.onet.tv/%28Prosto_z_Polsk...#m=8793585,c=1[/COLOR][/URL][/QUOTE]
Alla dzięki za link ja wczoraj nie mogłam znaleźć ...wypowiedzi burmistrza mnie rozbrajają medialny to on nie jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']no to przeczytałam wczoraj , ale strasznie się wystraszyłam i nie pisałam NIC


Dziewczyny :Rose: za akcje[/QUOTE]
ja uważam że każdy wpis jest ok,nawet zameldowanie,każde słowo wsparcia,cieszę się że reaguje cała polska bo z bielska z tego co wiem są tu tylko 3 osoby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koszmaria']Kraków gratuluje świetnej akcji w Bielsku Podlaskim!
kapitalnie dałyście radę!delikatne głaski dla dogusiów...
[właśnie obejrzałam na onecie materiał z zabrania psów.oby te małpiszony więcej psów nie miały.][/QUOTE]

Włąsciwie to ja chciałam zacytować twój opis poniżej kreski (być może to sie jakoś fachowo nazywa, ale ja tego nie wiem ) I powiedzieć, ze tez tak uważałam, ze małe mieszkanie, dużo różnych domowników to przeszkoda do wziecia psa - ale na szczęście sie myliłam :D - wiec nie boję sie stwierdzenia - je jesteś w tym opisie w błędzie. :)

Link to comment
Share on other sites

Wajważenijsze, ze psy w schrenieniu są i bezpieczne - bo dla nich każdy dzień był zbliżaniem sie do śmierci - a opór władz i właścicieli jest nie do pojęcia. Jeżeli nie dbali o te psy to nie były im potrzebne do niczego więc po co na siłe o nie walczyć przy zabieraniu ??

Link to comment
Share on other sites

Kaszanko, nie wiesz o co walczyli i będą walczyć dalej? Jasne, że nie o psy! O swoje "dobre imię" tfu!!! :angryy: No, bo przecież "co powiedzą" sąsiedzi (jakby oni nie widzieli co się dzieje!!!), znajomi??? Przecież oni tak "dbali" o swoje pieski, a tu jawna niesprawiedliwość ich spotkała - i do tego jeszcze w gazecie ich opiszą, a i w telewizji pokażą, a oni tacy dobrzy! To przecież ich krzywdzą, bo ich ukochane zwierzaki zabierają!!!

Link to comment
Share on other sites

No tak, ale zobacz, jak akcja toczy się jakiś czas - to raczej by się pozbyli ich (czyli oddali podczas np. drugiej wizyty dzieczyn) - szczególnie że jak zabiera TOZ to przecież nie skrzywdzi(chyba że dla nich to nie istotne) - a teraz to oni sami siebie obsrali - nie my wy czy telewizja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']No tak, ale zobacz, jak akcja toczy się jakiś czas - to raczej by się pozbyli ich (czyli oddali podczas np. drugiej wizyty dzieczyn) - szczególnie że jak zabiera TOZ to przecież nie skrzywdzi(chyba że dla nich to nie istotne) - a teraz to oni sami siebie obsrali - nie my wy czy telewizja.[/QUOTE]

Kaszanko! Nie bądź aż tak naiwna. Ktoś, kto doprowadził do tego, że pies, który powinien ważyć ok. 90 kg, waży 40 na pewno nie ma na względzie tego, czy ktoś te psy skrzywdzi. Ile ważysz? Załóżmy, że 60 kg, to od tej wagi odejmij 33 kg. Ile wyjdzie? 27 kg! Wyobraź sobie kobietę dorosłą, o średnim wzroście 165 cm, która tyle waży!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Kaszanko! Nie bądź aż tak naiwna. Ktoś, kto doprowadził do tego, że pies, który powinien ważyć ok. 90 kg, waży 40 na pewno nie ma na względzie tego, czy ktoś te psy skrzywdzi. Ile ważysz? Załóżmy, że 60 kg, to od tej wagi odejmij 33 kg. Ile wyjdzie? 27 kg! Wyobraź sobie kobietę dorosłą, o średnim wzroście 165 cm, która tyle waży!!![/QUOTE]

Nie musze wyobrażać - bo takowe istnieją - anorektyczki - z taką różnicą, że one to robią również z głupoty ale same dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Oglądałam reportaż ...i załamka pełna słuchając wypowiedzi tej pseudowłaścicielki psiaków ..... wredna , pusta baba...

Nie wiecie jak tam psiunie ??[/QUOTE]

Śpią, cały czas śpią przytulone do siebie. Stan ich przewodów pokarmowych stabilizuje się.

[quote name='kaszanka']Nie musze wyobrażać - bo takowe istnieją - anorektyczki - z taką różnicą, że one to robią również z głupoty ale same dla siebie.[/QUOTE]

Kaszanko! One nie robią tego z głupoty, ale dlatego, że są chore.

Link to comment
Share on other sites

jeśli już to jest choroba psychiczna z objawami zewnętrznymi. Jeżeli 16 latka nie je, na siłę wymiotuje, nie niwdzi że z geby jej jedzie lepeij niż psu po surowym mięsie a nadal koniecznie chce przegonić najcieńsze modelki świata - to wybacz żeby użalać się nad ich losem i zwalać na chorobę. To jest głupota. Więc najpier sa głupie a potem z tego powodu chorują a nawet umierają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']jeśli już to jest choroba psychiczna z objawami zewnętrznymi. Jeżeli 16 latka nie je, na siłę wymiotuje, nie niwdzi że z geby jej jedzie lepeij niż psu po surowym mięsie a nadal koniecznie chce przegonić najcieńsze modelki świata - to wybacz żeby użalać się nad ich losem i zwalać na chorobę. To jest głupota. Więc najpier sa głupie a potem z tego powodu chorują a nawet umierają.[/QUOTE]

Choroba psychiczna też jest chorobą! Tak samo jak alkoholizm, narkomania itp.. Polecam uzupełnić wiedzę w temacie, a później wypowiadać takie głupie sądy. I trochę więcej szacunku do ludzi! Twoje teksty mnie po prostu szokują. Jak można w ten sposób mówić o kimkolwiek. Czy wszystkich ludzi tak traktujesz? :angryy:

[B]Alla,[/B] Natasza jest zdecydowanie bardziej masywna od Borysa i pomijając to, że jest w odrobinę lepszej kondycji (chociaż miała gorączkę), to docelowo będzie ważyła więcej niż Borys. On teraz ma 45 kg i myślę, że będzie jakieś 65 maksymalnie 70 ważył. Niewielkie to pocieszenie, bo oba psy wyglądają na żywo dużo gorzej niż w reportażu :placz: Drugą noc z rzędu śnił mi się Borys zwinięty w kłębek na tylnym siedzeniu naszego samochodu. Warczał na każdego, kto się do niego odezwał. Chciał tylko, aby zostawiono go w spokoju, żeby mógł odpocząć w cieple... Chyba nigdy nie zapomnę już tego widoku :( Zrobiło to duże wrażenie nawet na moim TZcie, który z reguły nie rozczula się nad takimi sprawami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']

[B]Alla,[/B] Natasza jest zdecydowanie bardziej masywna od Borysa i pomijając to, że jest w odrobinę lepszej kondycji (chociaż miała gorączkę), to docelowo będzie ważyła więcej niż Borys. On teraz ma 45 kg i myślę, że będzie jakieś 65 maksymalnie 70 ważył. Niewielkie to pocieszenie, bo oba psy wyglądają na żywo dużo gorzej niż w reportażu :placz: Drugą noc z rzędu śnił mi się Borys zwinięty w kłębek na tylnym siedzeniu naszego samochodu. Warczał na każdego, kto się do niego odezwał. Chciał tylko, aby zostawiono go w spokoju, żeby mógł odpocząć w cieple... Chyba nigdy nie zapomnę już tego widoku :( Zrobiło to duże wrażenie nawet na moim TZcie, który z reguły nie rozczula się nad takimi sprawami...[/QUOTE]

Na szczęście oboje są już bezpieczni! Wspaniała robota, a reszta to już tylko kwestia czasu... I Borysek i Natasza w końcu uwierzą, że człowiek to nie tylko głód, mróz i ból. Jeszcze raz BRAWO!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Choroba psychiczna też jest chorobą! Tak samo jak alkoholizm, narkomania itp.. Polecam uzupełnić wiedzę w temacie, a później wypowiadać takie głupie sądy. I trochę więcej szacunku do ludzi! Twoje teksty mnie po prostu szokują. Jak można w ten sposób mówić o kimkolwiek. Czy wszystkich ludzi tak traktujesz? :angryy:



ja też jestem zszokowana tym co pisze kaszanka.Anoreksja jest straszną chorobą psychiczną a nie GŁUPOTĄ uzupełnij wiedzę kaszanko bo to zły tok myślenia

to tak na marginesie bo to nie forum o chorobach ludzkich:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...