Jump to content
Dogomania

Kris, nie doczekałeś się domku, żegnaj kochany na zawsze [*] Nie zapomnimy Cię! :(


faith35

Recommended Posts

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sam tekst do ogłoszeń z tego plakatu, żebyście nie musiały przepisywać, wystarczy kopiuj wklej

Lisek powiedział do Małego Księcia “Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś”. Zdaje się, że człowiek, który skrzywdził bokserkowatego Krisa nigdy nie zaznał odpowiedzialności w swoim sercu.
Psów jak tysiące za kratami codzienności każdego schroniska. Starszy, ze szramą na sercu, wybaczeniem w merdającym ogonie i nadzieją w wyjątkowych oczach. Z przeszłością, która przypomina się w obolałych łapach, ze smutkiem w przerzedzonej sierści… Niby odważny, a boi się śniegu, który niesie ze sobą zabójczy dla niego mróz. Pies, co wlecze za sobą „nogi”, co kuli ogon w parze z uszami, co spogląda już tylko w dół, bo nie chce okazać człowiekowi swoje cierpienie. Bo jest psem, którego cechuje psia duma i godność.
Ale każdy wrażliwy człowiek zauważy Krisa przechodząc obok…jego ból, tęsknotę i wołanie o pomoc.
Czy Kris miał kiedyś dom? Bo przecież nie do końca rozumie co to smycz, a na widok człowieczej ręki skierowanej ku głaskaniu jego grzbietu patrzy z niedowierzaniem. Bo może częściej widział zaciśniętą pięść, co niosła łańcuch, pas czy kij?Czy Kris wie co to wolność? Czy lepiej widzi zza krat?
Leczony na skórę, z chorymi stawami, po wycięciu guza u szyi, co niczym jak kamień ciągnie w głębiny...
W syzyfowej walce z dobrymi ludźmi próbuje żyć. Ale nie wygra z naturą – zimnymi nocami, które dręczą schroniskowe psy. Bo lekiem na jego zło jest ciepły dom, bez przeciągów, wiatrów czy chłodów. Bo jego witaminą jej spokój, który wyleczy jego skórę i nada blasku jego sierści. Bo jego przyszłością jest to, co pragnie każdy pies –miłość i wierność swojemu człowiekowi. Jednemu na zawsze mu przeznaczonemu…

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']poproszę o numer konta, chciałam wysłac PW, ale wykrywka ma zapchana skrzynkę :-)[/QUOTE]
Konto podałam, skrzynkę wyczyściłam :oops:. Yana - dziekuję :loveu:

Sekkmet zaoszczędziłaś mi roboty, dzięki za wrzucenie pięknego tekstu. Mam tylko jedną uwagę - czy nie powinno być: [B]Pies[/B] jak tysiące za kratami codzienności każdego schroniska a jest: " [I][B]Psów[/B] jak tysiące za kratami codzienności każdego schroniska ... " :roll:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Dajcie konto, wpłacę coś, nie mam za dużo czasu żeby czytać , ile ta karma kosztuje?[/QUOTE]
Dziękujemy, wpłata doszła :loveu:

[INDENT][B][COLOR=indigo]WPŁYWY:[/COLOR][/B]
FaceBook - 183,00 zł
Kapsel - 50,00 zł
andegawenka - 50,00 zł
bazarek motylkowy - 75,00 zł
______________________
[B]razem: 358,00[/B]

[COLOR=indigo][B]WYDATKI:[/B][/COLOR]
Karma[I]Eukanuba Dermatosis[/I] - 195,00

[COLOR=red][B]MAMY - 163,00 [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/202594-KRIS-bokserowaty-psiak-potrzebuje-na-leczenie-i-specjalną-karmę./images/smilies/new_multi.gif[/IMG][/B][/COLOR]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']będzie super, gdybyś wysłała zdjęcia, opis przedmiotu i cenę wywoławczą na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (nie mogę przyjmować paczek do domu, bo mama nie pozwala..)[/QUOTE]

Kurcze, bardzo często nie dostaje powiadomień na pocztę i uciekają mi posty. Z domu wyslę fotkę i namiary na kamerkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Kurcze, bardzo często nie dostaje powiadomień na pocztę i uciekają mi posty. Z domu wyslę fotkę i namiary na kamerkę...[/QUOTE]

albo wyślij do taygi, jak nie ma nic przeciwko temu to wtedy wystawi kamerkę razem z rzeczami Miniki :)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][COLOR=indigo]WPŁYWY:[/COLOR][/B]
Facebook - 183,00 zł
Kapsel - 50,00 zł
andegawenka - 50,00 zł
Yana - 20,00 zł
bazarek motylkowy - 95,00 zł
______________________
[B]razem: 398,00[/B]

[COLOR=indigo][B]WYDATKI:[/B][/COLOR]
Karma [I]Eukanuba Dermatosis[/I] - 195,00

[COLOR=red][B]MAMY - 203,00 :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Kilkakrotnie padła na wątku propozycja zaniesienia Krisowi czegoś smacznego :lol:. Długo myślałam co to może być, psie smakołyki dostaje, paróweczki również. Wymyśliłam. Kupiłam 3 kurze udka, ugotowałam z odrobiną wody z marchewką, mięsko oddzieliłam od kostek, pokroiłam razem z marchwią, na koniec dodałam odrobinę ryżu. Właśnie skończyło się gotować. Tak więc jutro pójdę z obiadem do Krisa :evil_lol:, pożyczę mu smacznego, przede wszystkim od arim i kory78 :loveu: a na podwieczorek mam ciasteczka z witaminami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wykrywka']Kilkakrotnie padła na wątku propozycja zaniesienia Krisowi czegoś smacznego :lol:. Długo myślałam co to może być, psie smakołyki dostaje, paróweczki również. Wymyśliłam. Kupiłam 3 kurze udka, ugotowałam z odrobiną wody z marchewką, mięsko oddzieliłam od kostek, pokroiłam razem z marchwią, na koniec dodałam odrobinę ryżu. Właśnie skończyło się gotować. Tak więc jutro pójdę z obiadem do Krisa :evil_lol:, pożyczę mu smacznego, przede wszystkim od arim i kory78 :loveu: a na podwieczorek mam ciasteczka z witaminami.[/QUOTE]Kochana jesteś!Ja też dziękuję w imieniu Krisa za niespodziankę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...