Jump to content
Dogomania

Piesek - zabawka?!


Ola&Kora

Recommended Posts

[quote name='Madzika']A sie jednak spytam,, a Co zrobiłaś Ty??


Przeszłaś obok nic nie mówiąc czy podeszłaś do dzieci i probowałaś z nimi pogadać???[/quote]

Opisałam na wątku sytuację a nie będę OFFa robiła i opisywała co było dalej, wystarczy? czy coś jeszcze?
Nie mam 15 lat i wiem co mam robić, a tego chyba temat już nie dotyczy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jak widze przemoc, albo robienie z psa zabawki reaguje, mimo iz mam 16 lat..ale moze 15latce braklo odwagi by zainterweniowac..ja kiedys widzialam faceta bijacego swojego psa blo to 2 lata temy, ale balam mu sie zwocic uwage bo byl chyba pijany....:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 14lat i nigdy jeszcze nie zawachalam sie przed interwencja... Moze i to jest nierozwazne ,ale tak samo postepuja moi rodzice,czy babcia... Ile to razy zwracalam uwage jakiemus pijusowi spod kiesku,ze pies za chudy,albo,ze za mocno go bije...Wiele razy "oberwalam"(jak na razie na szczescie tylko slownie). Nie mowie,ze wszyscy powinnic tak robic,jest przeciez zawsze ryzyko,ale to bite zwierze nie podnisie pyska by poskarzyc sie na swego pana...trzeba mu w tym pomoc...;)

Link to comment
Share on other sites

Jeny ja raz pamietam moją interwencje. Chyba 8 latek szedł z suką która cos tam powąchala. Jak zaczął tą suke bic i szarpac o jakies barierki. Podbieglam zaczelam mu mówic co on psa wychowac nieumie a tutaj nagle jego mama- to jej zaczelam tłumaczyc i chyba zrozumiala bo teraz jak mnie widzi to sie patrzy spodełba a suke bierze na smycz krótko i idzie w odwrotnym kierunku... Niecierpie takich ludzi

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem... Gra jest normalna, ale takie rzeczy w rzeczywistości u mnie by nie przeszły.
Ale nawiązując do pierwszego postu - TAKIE ZACHOWANIE JST GŁUPIE, ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ GORZEJ!!! PSU TO NIC NIE DAJE, A... Koniec mojego komentarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Jeny ja raz pamietam moją interwencje. Chyba 8 latek szedł z suką która cos tam powąchala. Jak zaczął tą suke bic i szarpac o jakies barierki. Podbieglam zaczelam mu mówic co on psa wychowac nieumie a tutaj nagle jego mama- to jej zaczelam tłumaczyc i chyba zrozumiala bo teraz jak mnie widzi to sie patrzy spodełba a suke bierze na smycz krótko i idzie w odwrotnym kierunku... Niecierpie takich ludzi[/quote]
ludzie sa naprawde dziwni .... po co kupuja psa jak nie umieja sie nim zająć?
a co do temtu głównego... niestety.. są tacy ludzie... piesek=zabawka... oglądałam kiedyś na animal planet jak pani miała dwa psy (tzn. suczkę i psa). Każdy miał osobno łóżeczko, wspólną łazienkę tylko dla psów, własny buzik :-o własne szafeczki z ubraniami itd... a na koniec wyprawiła psiakom ślub!!:shake: :crazyeye: zaprosiła całą rodzinę... był ślub a później zabawa do rana:/ a psy ubrane jak do ślubu... to już mnie wogóle dobiło... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']ludzie sa naprawde dziwni .... po co kupuja psa jak nie umieja sie nim zająć?[/quote]

Rodzice nie mają czasu zając się dzieckiem więc kupują im pieska by się samo czymś zajęło :roll:

[quote name='butterfly15']
oglądałam kiedyś na animal planet jak pani miała dwa psy (tzn. suczkę i psa). Każdy miał osobno łóżeczko, wspólną łazienkę tylko dla psów, własny buzik :-o własne szafeczki z ubraniami itd... a na koniec wyprawiła psiakom ślub!!:shake: :crazyeye: zaprosiła całą rodzinę... był ślub a później zabawa do rana:/ a psy ubrane jak do ślubu... to już mnie wogóle dobiło... :shake:[/quote]

Też widziałam coś podobnego na AP, psiaki miały własny telewizor w pokoju, a w łazience muszle klozetowe robiące za miski z wodą (pies musiał chwycić za spłuczkę żeby woda poleciała).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...