Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Na ścianę pójdzie jak Nathan skończy rok :P Wtedy zrobię podsumowanie jego pierwszego roczku tak jak Theodorowi ;) Zresztą, mam już zajebisty pomysł co do zdjęć i wtedy będą nie tylko zdjęcia Nathana, ale też Theodora i nasze w jednym miejscu w salonie, na całą ścianę :)

U nas nie :P

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, dOgLoV napisał:

A dlaczego nie dobry ? :P

Ciągle te cholerne zęby :/

Dziś budził się co pół godziny/co godzinę. W końcu o godzinie 23:55 przeniosłam się na materac do dzieci, żeby Bogdana nie budzić. I takie pobudki co chwilę miałam do 7 rano :/ Bogdan z pracy mi pisał, żebym się położyła jak młody zaśnie, bo pomimo tego, że poszłam do dzieci, to i tak słyszał płacz Nathana. Ale ja się wzięłam za porządki na strychu ;) Bo mogę tam sprzątać tylko jak Bogdan ma pierwszą zmianę, Theodor jest w przedszkolu i Nathan śpi ;) Więc mam jakieś pół godzinny dziennie czasu :P Ale już dziś odłożyłam całą skrzynkę zabawek i duży karton pluszaków do oddania ;) Chcę tam ogarnąć, żeby Bogdan mógł się powoli zabierać za robienie pokoju dla chłopaków :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Ciągle te cholerne zęby :/

Dziś budził się co pół godziny/co godzinę. W końcu o godzinie 23:55 przeniosłam się na materac do dzieci, żeby Bogdana nie budzić. I takie pobudki co chwilę miałam do 7 rano :/ Bogdan z pracy mi pisał, żebym się położyła jak młody zaśnie, bo pomimo tego, że poszłam do dzieci, to i tak słyszał płacz Nathana. Ale ja się wzięłam za porządki na strychu ;) Bo mogę tam sprzątać tylko jak Bogdan ma pierwszą zmianę, Theodor jest w przedszkolu i Nathan śpi ;) Więc mam jakieś pół godzinny dziennie czasu :P Ale już dziś odłożyłam całą skrzynkę zabawek i duży karton pluszaków do oddania ;) Chcę tam ogarnąć, żeby Bogdan mógł się powoli zabierać za robienie pokoju dla chłopaków :)

No to nieciekawie :/ jeszcze kilka dni pewnie będzie takich niespokojnych :/ 

sprzataj na strychu jak Bodzian jest w domu a jak jest w pracy to odpoczywaj ! pokój nie zając nie ucieknie ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś napisał:

Hej :)
Jakie cuuudne fotki.
chłopcy juz duuuzi!

Hej Tyś :)

Dziękuję :*

Duzi, duzi :D

Teraz, dOgLoV napisał:

Trzeba było mu tyle ich nie kupować :P

Fabian się nie chce w domu bawić zabawami a u Stasia bawi się cały czas , dziwne :P

Część dostaliśmy po dzieciach znajomych, część dostawał w prezentach, część my kupiliśmy...I tak się nazbierało :/

U Stasia się bawi, bo to są zabawki, których nie ma w domu :P Jakbyś mu je zabrała do siebie, to na bank po 2-3 dniach już by leżały w kącie :P

Link to comment
Share on other sites

Teraz, *Magda* napisał:

 

Część dostaliśmy po dzieciach znajomych, część dostawał w prezentach, część my kupiliśmy...I tak się nazbierało :/

U Stasia się bawi, bo to są zabawki, których nie ma w domu :P Jakbyś mu je zabrała do siebie, to na bank po 2-3 dniach już by leżały w kącie :P

No to zostaw coś dla Nathana :P

W domu miał dinusia interatywnego i pieska to sie nie bawił , wyniosłam je do Stasia to teraz sie o te zabawki leją :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...